Novara Calcio Itálie - Novara Calcio - Zprávy

Novara se přijíždí bít do Janova

Novaře by se body po reprezentační pauze hodily jako sůl, nicméně jelikož jede na Marassi, nemůže očekávat vůbec nic jednoduchého. A to ani v případě, že se možná Janovu příliš nedaří. Doma totiž zůstávají Grifové letos stále neporaženi.

Bojan spasil Řím, Novara dostala dvě branky

Až do Španělova vstupu do utkání se celé AS trápilo, mladíkova kreativita a rychlost ale rozhodla zápas. První gól vstřelil Bojan osobně, druhý vypracoval pro Osvalda a nejlepší střelec AS se nemýlil.

Ukáže Řím proti Novaře svůj pravý potenciál?

Po dvou prohraných kláních se chce Řím opět zvednout a získat nějaké body. Proti nováčkovi by to neměl být nemožný úkol. Novara ale už mnohokrát dokázala potrápit i slavnější soupeře.

US Lecce - Novara Calcio 1:1

Nováček bere bod proti Lecce, oba góly padly v prvním poločase. Hosté tak po sérii špatných výsledků částečně napravili svou reputaci a dál bojují o záchranu.

Preview: US Lecce - Novara Calcio

Další pokus, jak konečně získat tři body, bude mít Lecce a kdy jindy by se to mělo povést než v domácím prostředí proti nováčkovi z Novary. Hosté začínají pociťovat náročnost Serie A, v tabulce už jsou na sestupovém osmnáctém místě.

Novara Calcio - AC Siena 1:1

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi dvěma nováčky Novarou a Sienou. Domácí se ale na remízu pořádně nadřeli, už po sedmnácti minutách totiž prohrávali ale deset minut před koncem zachránil bodový zisk Gemiti.

Preview: Novara Calcio - AC Siena

Hledáte inspiraci pro vaše mužstvo? Výhra. Tímto heslem se teď nejspíš chce řídit Giuseppe Sannino, trenér Sieny, která v minulém kole porazila Cesenu. Proti bude domácí nováček z Novary.

Italská liga má nového lídra, po výhře nad Novarou je jím Udinese

Antonio Di Natale vystřelil svému týmu první místo v tabulce, domácí zápas s nováčkem z Novary zvládli a po třech trefách do černého navíc udrželi čisté konto.

Udinese chce první místo, proti je nováček

Pokud by Udinese vyhrálo a Juventus padl, Serie A by měla alespoň na pár hodin nového lídra. O motivaci je tedy postaráno. Co odpoví Novara?

Novara Calcio - Bologna FC 0:2

V odpoledních zápasech viděli diváci branky pouze v Novaře. Obě vsítili hosté a odvezli si z půdy nováčka vítězství 0:2. Mezi střelce se zapsali Ramirez a Acquafresca.

Preview: Novara Calcio - Bologna FC

Pět zápasů, pět bodů. Pro nováčka z Novary slušný výkon. V tomto zápase se mu ale do cesty staví Bologna, která chce konečně vyhrát.

Divoký zápas skončil remízou 3:3!

Novara nejdřív prohrávala, poté zápas otočila ještě pět minut před koncem vedla. Bod ale nakonec zachránil hostující Goméz a tak se oba týmy rozešli se stejným počtem bodů.

Preview: Novara Calcio - Calcio Catania

Vzpamatuje se nováček z Novary po prohře s Atalantou, nebo se hosté z Catanie prosadí a odvezou si tři body? Catania nastoupí se třemi útočníky - jak si s nimi obrana Novary poradí?

Atalanta BC - Novara Calcio 2:1

Kouzlo Novary přestává platit, po skalpu Interu Milán nedokázal nováček vyhrát proti dobře hrající Atalantě a prohrál 1:2. Za hosty navíc korigoval Porcari až na konci utkání.

Preview: Atalanta BC - Novara Calcio

Ještě minulý rok sváděly týmy Atalanty a Novary bitvy v Serii B, nyní se však společně utkají v rámci italské nejvyšší soutěže. Oba nováčci vkročili do sezony výborně, Novaře patří průběžná osmá pozice a Atalantě by patřila, nebýt bodového odečtu, dokonce první.