Chievo Verona (Itálie)

 

Chievo dlouho vzdorovalo, ale na Juventus nakonec nestačilo

Juventus slaví první tři body v sezoně, ale podle očekávání se na ně ve Veroně pořádně nadřel. Ačkoli nastoupil se všemi hvězdami v základní sestavě, ještě dvacet minut před koncem prohrával.  
18.08.2018 | Komentáře a souhrny | 10 komentářů
 

Ronaldovo první seznámení začne ve Veroně

První italská liga se konečně znovu rozjíždí a hned na úvod představí svým divákům to největší lákadlo. Na půdě Chieva se totiž ukáže obhájce titulu z Turína, který s sebou samo sebou přiveze i nejnovější superstar.  
17.08.2018 | Previews | 10 komentářů
 

Chievo zachránila v Serii A chyba vyšetřovatelů

Chievo Verona navzdory vyšetřování z podvodů při přestupech zůstane v Serii A. Od sestupu totiž třináctý klub minulého ročníku nejvyšší italské soutěže zachránila chyba vyšetřovatelů, kteří nevyslechli předsedu klubu Lucu Campedelliho.  
25.07.2018 | Aktuality | 70 komentářů
 

D'Anna dostal důvěru a natrvalo povede Chievo

Chievo se bude i nadále spoléhat na kouče Lorenza D'Annu. Tomu se povedlo veronský celek udržet mezi italskou elitou, za což byl odměněn smlouvou pro nadcházející sezónu s opcí...  
29.05.2018 | Aktuality | 59 komentářů
 

Chievo Verona - Benevento Calcio 1:0

Chievo nedovolilo komplikace a svůj zápas s Beneventem zvládlo, což znamená, že si i v příští sezoně zahraje nejvyšší soutěž. Už jistého sestupujícího skolil jedinou brankou po změně stran Roberto Inglese.  
20.05.2018 | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Preview: Chievo Verona - Benevento Calcio

Chievo má před sebou důležitý úkol, porazit Benevento a zajistit si prvoligovou příslušnost i pro příští sezonu. V opačném případě se ještě může stát, že Fly Donkeys spadnou na sestupové pozice. Benevento se v minulém kole rozloučilo s domácími fanoušky a ve Veroně se minimálně na rok bude loučit se Serií A.  
20.05.2018 | Previews | 1 komentář
 

Bologna FC - Chievo Verona 1:2

Z nejhoršího je prozatím Chievo venku, protože zvládlo zápas na hřišti Boloni a opustilo sestupové příčky. Domácí tým trenéra Roberta Donadoniho si i přes porážku zajistil záchranu. Chievo bylo už v těžké situaci, protože po prvním poločase prohrávalo, výsledek ale dokázalo otočit.  
13.05.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Preview: Bologna FC - Chievo Verona

Boloňa se utká s Chievem v přímém záchranářském souboji a může si definitivně zajistit přežití. Stačit jí k tomu bude i bod a za jistých okolností i porážka. To Chievo v žádném případě zaváhat nesmí, protože od sestupu ho dělí jen jeden bod.  
13.05.2018 | Previews | žádný komentář
 

Chievo zvládlo záchranářský duel lépe, ale zachráněno ještě není

Chievo Verona zvládlo domácí zápas, který bude po sezoně možná hodnocen jako klíčový. Mussi Volanti totiž dokázali porazit Crotone, se kterým se nyní dostali na stejnou bodovou hranici. Přesto ani jeden tým ještě není zachráněn a oba ček usilovný boj až do samého závěru ligového ročníku.  
06.05.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Chievo má téměř poslední šanci, čeká ho Crotone

Chievo Verona se s každým dalším kolem stále více potápí a nyní už mu patří místo v zóně sestupu. S novým trenérem je odhodláno bojovat až do konce a zachránit prvoligovou příslušnost. Ideální šanci má v neděli odpoledne, protože doma uvítá Crotone.  
04.05.2018 | Previews | žádný komentář
17.07. Lazio získalo Kiyineho a Ndrecku
Sofian Kiyine a Angelo Ndrecka budou od nadcházející sezóny oblékat dres Lazia. Zmíněná dvoji se k Biancocelesti stěhuje z Chieva Verona, přičemž druhý jmenovaný, kterému v září bude teprve 18 let, začne v mládežnickém týmu. (football-italia.net)
16.07. Kiyine je na zdravotní prohlídce v Laziu
Sofian Kiyine odejde z Chieva a stane se novou posilou Lazia. To zaplatí čtyři miliony eur, mladý záložník se aktuálně podrobuje zdravotní prohlídce, po níž podepíše pětiletý kontrakt. Na premiéru v hlavním městě si ovšem bude muset počkat, obratem by měl být zapůjčen na hostování do druholigové Salernitany. (football-italia.net)
06.07. Barba bude hostovat ve Valladolidu
Real Valladolid získal Federica Barbu. Italský obránce se na Pyrenejský poloostrov vydává na roční hostování z Chieva, součástí dohody je rovněž předkupní právo. (football-italia.net)
06.07. Barba má namířeno do Španělska
Federico Barba po sestupu ze Serie A opustí Chievo, 25letý obránce má namířeno na hostování s opcí do Valladolidu, s nímž se už dohodl na podmínkách smlouvy. (football-italia.net)
05.07. Pellissier bude pokračovat v Chievu
Sergio Pellissier strávil drtivou většinu kariéry v Chievu a v tomto klubu bude pokračovat i poté, co po loňské sezoně pověsil kopačky na hřebík. Někdejší útočník se přesouvá do vedení, stal se totiž technickým ředitelem druholigového italského celku. (football-italia.net)
04.07. Chievo našlo nového trenéra
Chievo spadlo do druhé italské ligy a zpět mezi elitu se ho pokusí vrátit nový trenér Michele Marcolini, tomu své místo přepustil Domenico Di Carlo. (football-italia.net)
22.06. Jaroszyński mění Chievo za Janov
Paweł Jaroszyński odchází z Chieva a přestupuje do Janova. Polský obránce ale za tento klub v nové sezoně zřejmě hrát nebude, podle médií ho vedení zapůjčí na roční hostování do jiného klubu. (football-italia.net)
22.06. Bologna koupila obránce Baniho
Chievo sestoupilo ze Serie A, jeho obránce Mattia Bani ale bude italskou nejvyšší soutěž hrát i nadále - obránce přestoupil za zhruba tři miliony eur do Boloni. (football-italia.net)
22.06. Sampdoria dotáhla přestup Depaoliho
Fabio Depaoli oficiálně přestoupil z Chieva do Sampdorie, obránce prošel zdravotní prohlídkou a následně podepsal kontrakt. (football-italia.net)
21.06. Cacciatore zůstane v Cagliari
Fabrizio Cacciatore bude i nadále hrát za Cagliari. Obránce zde na jaře hostoval z Chieva a sardinský celek nyní uplatnil opci na trvalý přestup, s hráčem pak podepsal jednoletý kontrakt. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Poslední zápas
25.05.Frosinone - Chievo Verona0:0
Tabulka
 TýmZB
18.Empoli FC3838
19.Frosinone Calcio3825
20.Chievo Verona3817