Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Cagliari se pokusí ubránit svou půdu proti Chievu

Cagliari se léčí z poslední porážky v minulém kole a doufá, že si vzpomene na dobrou formu z úvodu. Dříve byl jeho stadion pevností, kterou jen tak někdo nedobyl. Právě Chievo Verona je ale jedním z týmů, kterým se v Cagliari hraje dobře.

Janov CFC - Chievo Verona 1:1

Na stadionu Luigi Ferraris padaly branky až ve druhém poločase, avšak bez vítězného konce. Na gól Laxalta ze 62.minuty odpověděl Hetemaj. Výsledek 1:1 je na obě strany spravedlivý.

Preview: Janov CFC - Chievo Verona

Janovu to zatím povážlivě skřípe a společně s několika málo týmy ještě nezískal jediné vítězství. Kouč Jurič se tak znovu ocitá pod tlakem a zdali ho ustojí, ukáží až následující kola včetně zápasu s Chievem Verona.

Chievo Verona - Atalanta Bergamo 1:1

Atalanta měla namále a svůj čtvrteční výkon proti Evertonu mohla zdiskreditovat porážkou na hřiti Chieva. Fly Donkeys drželi jednobrankové vedení až do 85.minuty, kdy proměnil pokutový kop Alejandro Gómez. Svojí důležitost několikrát sehrála zavedená videotechnologie.

Preview: Chievo Verona - Atalanta Bergamo

Atalanta má za sebou úchvatné představení v Evropské lize, kdy doslova přejela Everton, a nyní už musí koncentrovat síly na Serii A. Svěřenci trenéra Giana Piera Gasperiniho se představí na horké půdě Chieva Verony. Oba celky zatím mají shodný počet tří bodů.

Juventus přesvědčivě porazil Chievo

Juventus Turín se stal jasným vítězem domácího utkání proti Chievu Verona. V první půli to sice moc ofenzivní podívaná nebyla a domácím musel vlastním gólem "pomoci" Perparim Hetemaj, ale po změně stran udeřilo argentinské duo. Nejprve se prosadil Gonzalo Higuaín a na konci si připsal branku také mladík Paulo Dybala.

Chievo by rádo překvapilo, v cestě stojí Juventus

Po reprezentační přestávce se vrací k životu také první italská liga. A její začátek bude v sobotu hodně zajímavým předkrmem. Domácí Juventus Turín hned po dvou kolech obsadil dobře známé místo lídra a z čela se jen tak nechystá. I proto bude Chievo Verona muset vymyslet něco speciálního, má-li si s favoritem poradit.

Chievo Verona - SS Lazio 1:2

Lazio dokázalo odčinit bezbrankovou remízu z domácího utkání proti SPAL a na půdě Chieva zvítězilo 2:1. Domácí rozhodně nebyli bez šance, vytvořili si několik příležitostí, jenomže Lazio bylo produktivnější. Minutu před koncem rozhodl Milinkovič-Savič.

Chievo hostí ve vzácně vyrovnané partii Lazio

Chievo Verona se ve druhém kole postaví římskému Laziu a ačkoli by se mohlo zdát, kdo je jasným favoritem, situace je trochu komplikovanější. Za posledních devět vzájemných střetů totiž oba soupeři třikrát vyhráli a třikrát se body dělily, takže se jedná o hodně vyrovnané statistiky.

Udinese Calcio - Chievo Verona 1:2

Domácí porážku hned zkraje soutěže zaznamenalo Udinese, v sestavě i s českým záložníkem Jakubem Janktem. Zebry doma nestačily na Chievo, které zvítězilo díky skvělému výkonu Valtera Birsy, jenž jednu branku připravil a druhou vstřelil sám.

Chievo začíná boj o přežití v Udine

Veronský celek se v tomto ročníku může těšit na derby a přítomnost městského rivala pro něj bude další vzpruhou, aby skončilo co možná nejvýš. Chievo Verona jede v prvním kole do Udine, aby se pokusilo obrat o body tamní Zebry.

Atalanta Bergamo - Chievo Verona 1:0

Atalanta udělala sladkou tečku za povedenou sezonou a doma porazila 1:0 Chievo Verona. Bergamaschi navíc budou sledovat nedělní utkání Lazia, protože v případě jeho zaváhání zůstanou na čtvrté pozici. Chievo skončí ligu na čtrnáctém místě.

Slavící Atalanta hostí trápící se Chievo

Atalanta Bergamo má už před posledním kolem Serie A splněno na více než sto procent. Se sezonou se může rozloučit na domácí půdě a ještě k tomu výhrou, neboť její soupeř postrádá formu. Chievu Verona se naopak vůbec nedaří a v minulém kole dostalo pět branek.

Giallorossi deklasovali Chievo Verona

Římané nezačali ve Veroně příliš šťastně, ale především ve druhé půli chytili druhý dech. Díky El Shaarawymu se Salahem, kteří dali dohromady 4 branky, si Vlci poradili s Chievem 5:3.

Druhé AS touží udržet si druhé místo, vyzve jej Chievo

V týdnu jsme se mohli dočkat finálového utkání italského poháru a první liga bude dál nabízet parádní zápasy. Času není nazbyt, do konce ligového kalendáře zbývají jen dvě kola. Jako první dva týmy se do sebe pustí domácí Chievo Verona a hosté z Věčného města.