Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Chievo odvolalo trenéra Marana, kterého na lavičce vystřídá D'Anna

Rolando Maran skončil na lavičce Chieva Verona. Tradičnímu italskému klubu se během posledních týdnů přestalo dařit, načež vedení odvolalo zkušeného harcovníka a na jeho místo dosadilo od rezervy Lorenza D'Annu...

AS Řím si poradil s Chievem, to inkasovalo čtyřikrát

V prvním utkání napínavého sobotního programu se představilo římské AS a svou roli favorita oproti Chievu Verona zvládlo s bravurou. Skóre zápasu otevřel český talent Patrik Schick, k němuž se dvakrát přidal Edin Džeko. Chievo sice v závěru zápasu rovněž skórovalo, ale na body branka Ingleseho ani proti oslabenému AS nestačila.

AS Řím hodlá přeskupit síly, šanci má proti Chievu

AS Řím se po debaklu v Lize mistrů musí opět zaměřit na Serii A, protože právě jemu patří první sobotní utkání. Program 35. kola nejvyšší italské ligy načne v sobotu v podvečer duel domácích Vlků a Chieva, kterému se v poslední době zoufale nedaří.

Chievo Verona - Inter Milán 1:2

Nebezpečně blízko sestupu zůstává po porážce od Interu Milán veronské Chievo. Všechny branky padly až po změně stran. Inter si do 61. minuty vytvořil dvoubrankový náskok a Chievo stačilo jen v nastavení snížit na konečných 1:2. Svěřenci Luciana Spallettiho zůstávají na pátém místě s jednobodovou ztrátou na oba římské kluby.

Preview: Chievo Verona - Inter Milán

Inter Milán bude mít na Stadio Bentegodi jasný úkol- porazit Chievo a udržet se ve hře o Ligu mistrů. Nerazzurri vinou několika bodových ztrát přepustili klíčovou čtvrtou příčku a jakkoliv na ní ztrácejí jenom bod, vrátit se na ní nebude lehké. Chievo zase bude usilovat o potřebné body k záchraně.

SPAL 2013 - Chievo Verona 0:0

SPAL natáhl svojí sérii neporazitelnosti už na osm zápasů. Doma proti Chievu si připsal další plichtu 0:0 a stále se drží na nesestupové sedmnácté pozici o bod před Crotone.

Preview: SPAL 2013 - Chievo Verona

SPAL se doma představí proti Chievu a bude chtít natáhnout svojí sérii neporazitelnosti už na osm zápasů. V ryze záchranářském duelu přivítá Chievo, které má před svým soupeřem jen dvoubodový náskok.

Chievo Verona - Turín FC 0:0

Stadio Antonio Bentegodi bylo zase jednou dějištěm nutného utkání, které divákům nenabídlo žádnou branku. V prvním poločase byl o něco aktivnější Turín, ale k žádné brance to nevedlo, stejně jako po změně stran, kdy převzali iniciativu Fly Donkeys. Utkání nedohrál Mattia Bani, který byl dvě minuty před koncem po druhé žluté kartě vyloučen.

Preview: Chievo Verona - Turín FC

Fotbalisté turínského FC se v sobotním zápase mohou vrátit do hry o evropské poháry. Pokud porazí na Stadio Bentegodi houževnaté Chievo, dostanou se na metu 48 bodů. Fly Donkeys ale nebudou jednoduchým soupeřem už proto, že hrají o záchranu a body potřebují jako sůl.

Neapol v dramatickém závěru otočila utkání s Chievem

Neapol ještě zůstává ve hře o titul a ukazuje, že nepřišla o chuť bojovat. Dnes to bylo zapotřebí, protože ještě pár minut před koncem Neapol doma prohrávala s Chievem. Střídající Arkadiusz Milik ale zavelel k obratu a o pár minut později se prosadil také mladík Amadou Diawara. Chievo sice udatně bojovalo a bylo blízko překvapujícímu výsledku, ale Neapol v závěru ukázala větší touhu po výhře.

Neapol se pokusí prolomit obranu Chieva v honbě za Juve

Neapol v minulém kole zaváhala a její trápení pokračuje. Zatímco Juventusu Turín v lize nedochází dech, Partenopei zatím síly spíše ztrácejí. V neděli odpoledne se na stadionu San Paolo objeví hráči Chieva, kteří by rádi co nejdříve slavili záchranu.

Chievo Verona - US Sassuolo 1:1

Smírem skončilo utkání na stadionu Bentegodi ve Veroně, kde Chievo hostilo Sassuolo. Domácí si nedokázali poradit ani s dvojnásobným vyloučením soupeře a v páté minutě nastavení přišli o výhru. Bod pro Sassuolo vydřel Francesco Cassata.

Preview: Chievo Verona - US Sassuolo

Důležitý záchranářský duel bude k vidění ve městě Romea a Julie, kam zavítá Sassuolo. Domácí Chievo má se svým soupeřem shodný počet bodů a oba celky dělí od sestupové propasti jen čtyři body. První letošní vzájemný duel branku nepřinesl.

Chievo Verona - UC Sampdoria 2:1

Chievo obrátilo vývoj utkání a podle očekávání vyhrálo nad Sampdorií Janov. Vítězný gól zápasu vstřelil v 79. minutě Fin Hetemaj.

Sampdoria klesá, Chievo je téměř na dně

Sampdoria Janov v poslední době šokovala hned několikrát své fanoušky a hledá nutně odpověď na špatné výsledky. V rámci 30. kola Serie A se s chutí podívá do Verony, kde místní Chievo bojuje o záchranu. A zatím se mu to moc nedaří.