Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Pevnou obranu Chieva prověří Belotti a spol.

FC Turín se dostává znovu do formy a postupně odklízí z cesty za Evropou každého dřív, než bys řekl "Belotti". Právě na elitního snajpra Býků si budou muset dávat pozor obránci Chieva, kteří jsou naštěstí známí svou nevlídností ke všem útočníkům soupeřů.

Chievo Verona - Cagliari Calcio 1:0

Po delší době si důležité tři body připisuje Chievo. Fly Donkeys udolali jedinou trefou Gobbiho ze druhého poločasu Cagliari a poskočili na osmé místo.

Preview: Chievo Verona - Cagliari Calcio

Trochu netradičně už od 15:00 v sobotu odstartuje italská nejvyšší soutěž a to zápasem Chieva s Cagliari. Jedná se o sousední týmy v tabulce, pouze o bod lépe jsou na tom Sardiňané, kteří na Stadio Bentegodi nikdy nad Chievem nezvítězili.

Juventus veze z Verony těsnou výhru

Domácí Chievo sice statečně bojovalo o body proti jasnému favoritovi, ale na jeho straně byla jasná individuální kvalita. Juventus Turín veze z Verony tři body za těsnou výhru nad domácím Chievem, o kterou se zasloužily zásahy Maria Mandzukiće s Miralemem Pjanićem.

Italský mistr otestuje obranu Chieva

Chievu se přestalo dařit i na domácím stadionu a teď jej nečeká nic snadného. Síly týmu trenéra Marana přijede otestovat poslední šampion Itálie z Turína. Juventus má za sebou náročné utkání Ligy mistrů, po jehož výsledek si chce udobřit fanoušky.

FC Crotone - Chievo Verona 2:0

Crotone se konečně dočkalo a poprvé v Serii A se mu podařilo vyhrát. Tři body mu vyneslo utkání s Chievem, které Crotone zvládlo. Na konci první půle se prosadil Marcello Trotta, na konci celého utkání zase kolega Diego Falcinelli.

Preview: FC Crotone - Chievo Verona

Crotone na domácí půdě uvítá Chievo, kterému se moc nedaří. Veronský celek se sice stále udržuje kolem středu tabulky, ale na delší a úspěšnou sérii stále čeká. Stejně jako Crotone, které stále čeká na první výhru v ročníku.

Chievo Verona - Bologna FC 1:1

Remizou 1:1 skončilo utkání mezi Chievem a Boloňou. Domácí měli více ze hry, ale proměnili jen jedinou šanci. Boloňa vedla zásluhou Pulgara, ale poslední slovo měl dvacet minut před koncem Mbaye.

Bologna ve Veroně neumí. Prolomí smůlu?

Bologna jede na neoblíbenou půdu do Verony, kde se jí dlouhodobě vůbec nedaří vyhrávat. Nicméně forma obou soupeřů, kteří se ve středu večer utkají o body i přízeň diváků, je hodně smutná. Chievo i přes velké mezery ale bojuje o evropské poháry!

Empoli FC - Chievo Verona 0:0

Pořádnou porci fotbalové nudy zažili diváci na stadionu Carla Castellaniho v Empoli. Domácí výběr trenéra Martusciella tu jenom remizoval 0:0 s Chievem a tím pádem si v boji o záchranu příliš nepolepšil. Deset minut před koncem uviděl červenou kartu hostující Lucas Castro.

Preview: Empoli FC - Chievo Verona

Fotbalistům Empoli se nadále nedaří a vybřednout z výsledkové bídy budou chtít v domácím prostředí stadionu Carla Castellaniho proti Chievu. Hosté se zatím pohybují v první polovině tabulky a s domácími mají o něco lepší vzájemnou bilanci.

Chievo Verona - AC Milán 1:3

V dobrých výsledcích nadále pokračuje AC Milán. Rossoneri potvrdili, že se jim proti Chievu daří a po výhře 3:1 se posunuli už na třetí místo! Výhru Milánu vystříleli parádními brankami Juraj Kucka a Mbaye Niang. Chievo stačilo jen snížit neméně povedeným přímým kopem Valtera Birsy.

Další taktická bitva? Chievo hostí Milán.

Chievo Verona versus AC Milán, to není, vzheldem ke statistikám, utkání, které by nějak lákalo. Souboj těchto dvou týmů se na Stadio Bentegodi vždy prezentoval spíše úrputnou taktikou a velmi malým počtem vstřelených branek. Vždyť například Chievo doma vstřelilo Milánu gól naposledy v roce 2011!

Chievo odjíždí z Pescary vítězné

Verona může v sobotu večer slavit, tamní Chievo se totiž z Pescary vrací se třemi body. Domácí Delfíni sice nepodali špatný výkon, ale zakončení je zradilo. Chievo pak přidalo k dobré defenzívě zásahy Meggioriniho s Inglesem a zvítězilo.