Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

SSC Neapol - Chievo Verona 2:0

Hráči Neapole splnili roli favorita a v generálce na další zápas Ligy mistrů porazili houževnaté Chievo 2:0. Vše podstatné se odehrálo už během první půle, ve které se prosadili Gabbiadini a Hamšík.

Preview: SSC Neapol - Chievo Verona

Dosud neporažená Neapol přivítá na San Paolo veronské Chievo. Parthenopei čeká už ve středu Liga mistrů proti Benfice a tak by se domácí rádi naladili vítězstvím. S Fly Donkeys je ale nečeká snadná práce, Maranovi svěřenci prohráli jen jednou a v tabulce jsou čtvrtí.

Chievo Verona - US Sassuolo 2:1

Chievo doma porazilo brankami z prvního poločasu Sassuolo 2:1 a v tabulce se posunulo na osmé místo, Sassuolo je třinácté, ale mezi oběma celky je jen jednobodový rozdíl. Vítěznou trefu obstaral pět minut před koncem poločasu Lucas Castro.

Preview: Chievo Verona - US Sassuolo

Utkání Chieva se Sassuolem na první pohled slibuje zajímavou podívanou, vždyť jde o souboj aktuálně čtvrtého týmu s účastníkem Evropské ligy. Jenomže realita bývá v zápasech na Stadio Bentegodi jiná. Nepříliš mnoho branek a úporná defenzíva zejména domácího celku.

Chievo v závěru otočilo duel s Udinese

Dlouho to vypadalo, že si Udinese dnes připíše tři body. Díky brance Duvána Zapaty totiž ještě v první půli vedlo nad sokem z Verony a hrálo lépe. Jenže ke konci, když už si Zebry možná představovaly výhru, hosté během krátké chvíle otočili!

Chievo čelí prokletí stadionu Friuli

Chievo se pokusí zlomit prokletí stadionu Friuli, na kterém se mu vůbec nedaří. Udinese je ale ve formě a poslední dobou se mu daří neinkasovat. Jak si s jeho obranou Chievo poradí?

Chievo Verona - SS Lazio 1:1

Remízu 1:1 dnes vidělo Stadio Bentegodi. Chievo si rozdělilo body s Laziem a nutno říci, že šlo o spravedlivou dělbu bodu. Všechny branky padly až po změně stran, po hlavičce Gamberiniho se prosadil stoper Lazia De Vrij.

Preview: Chievo Verona - SS Lazio

Jedno vítězství a jednu porážku mají na svém kontě jak fotbalisté Chieva, tak i Lazia. Oba celky zazářily v prvním kole, Chievo doma zdolalo Inter Milán a Lazio čtyřmi brankami vyloupilo Atalantu Bergamo....

ACF Fiorentina - Chievo Verona 1:0

Fiorentina doma udolala jedinou brankou Carlose Sáncheze Chievo a po porážce s Juventusem si připisuje první body. Naopak Chievo nepotvrdilo výhru nad Interem a z Florencie odjíždí s nepořízenou. Utkání na Stadio Artemio Franchi nenabídlo zrovna atraktivní podívanou.

Preview: ACF Fiorentina - Chievo Verona

Velice zajímavé utkání se sehraje ve Florencii, kde domácí Fiorentina přivítá Chievo. Viola v prvním zápase cestovala na půdu mistrovského Juventusu a po sympatickém výkonu padla. Nyní by ale chtěla body.

Inter na úvod padl, obralo jej Chievo

Premiéra trenéra Franka de Boera vůbec nedopadla dobře. Jeho Inter se domů vrací bez bodů a hrdosti. Oslavovaným mužem se ve Veroně stal Valter Birsa, který so poradil s obranou Nerazzurri hned dvakrát.

De Boerova premiéra začíná ve Veroně

Chievo Verona patří k týmům, které tradičně velmi dobře začínají, ale postupně jim ubývá sil. Již poněkolikáté se veronský celek musel spokojit se středem tabulky a nyní by to rád změnil. Hned na úvod jej ale čeká nevyzpytatelný Inter Milán.

Chievo s Bolognou bez branek

Chievo zakončuje sezonu na dobrém devátém místě a dál se snaží prát s prodejem někdejší hvězdy Paloschiho. I jeho absence byla dnes znát, protože Chievo má problémy střílet branky. Ten dnes sdílelo s Bolognou.

Chievo přivítá oblíbenou Bolognu, která hledá formu

Chievo Verona hostí na Stadio Marc'Antonio Bentegodi Bolognu a bude doufat, že se mu podaří zopakovat poslední vzájemné měření sil na tomto stadionu. Bologna je sice rovněž zachráněna, ale vůbec se jí nedaří.

AS Řím poráží Chievo třemi údery

Fanoušci AS se vrátili na stadion a dočkali se hned několika vysněných cílů. Na hřiště se dostali Strootman s Tottim, AS vyhrálo rozdílem tří branek a ještě udrželo čisté konto. Chievo odjíždí z Věčného města bez bodů. Matchball ve prospěch AS.