Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Preview: Bologna FC - Chievo Verona

Boloňa doma potěšila své fanoušky naposledy koncem ledna a od té doby se stadion Renato Dall'Ara stal vítaným hostitelem. Tři body si tu totiž odvezl každý. Takovou štědrost chtějí v Boloni ukončit a proti Chievu mají ideální příležitost.

Chievo Verona - Empoli FC 4:0

Čtyřbrankovým debaklem skončilo utkání mezi Chievem a Empoli. Fly Donkeys svého soupeře bez větších problémů přehráli a tři body získávají naprosto zaslouženě. Azzurri, kteří bojují o záchranu, si za celý zápas vypracovali jen jednu brankovou příležitost.

Preview: Chievo Verona - Empoli FC

Chievo se snaží probojovat do první poloviny tabulky a blíž k cíli může být i po zápase s Empoli, kterému se vůbec nedaří. První vzájemný duel přinesl bezbrankovou remízou, dočkají se fanoušci branek na Stadio Bentegodi?

AC Milán - Chievo Verona 3:1

AC Milán to neměl s Chievem jednoduché, ale nakonec odpor soupeře zlomil a znovu nad tímto soupeřem vyhrál. Fly Donkeys tak prodloužili černou sérii zápasů na San Siru, kde nikdy předtím nezvítězili. Hlavní postavou zápasu byl Carlos Bacca, autor dvou branek, ale také neproměněné penalty.

Preview: AC Milán - Chievo Verona

AC Milán potřebuje pokračovat na vítězné vlně a dnes na San Siru přivítá oblíbené Chievo. Fly Donkeys se mohou pyšnit vynikající formou, z pěti posledních kol na ně vyzrála jen Neapol.

Chievo Verona - Delfino Pescara 2:0

Pescara nenavázala na výkon z minulého týdne a ve Veroně prohrála 0:2. Domácí byli lepším týmem a náskok vytvořený brankami Birsy a Castra v poklidu uhlídali. Největší příležitost Delfínů zmařil Cerri.

Preview: Chievo Verona - Delfino Pescara

Na Stadio Bentegodi přivítají fotbalisté Chieva poslední tým Serie A Pescaru. Delfíni ale vyměnili trenéra a jsou odhodlání vzepřít se sestupovému osudu.

Chievo Verona - SSC Neapol 1:3

Neapol dala zapomenout na porážku v Madridu a v Serii A pokračuje na vítězné vlně. Základy vítězství na stadionu Bentegodi položili Parthenopei už v prvním poločase brankami Insigneho a Hamšíka. Ve druhé půli pak zvyšoval na rozdíl tří branek Zielinski a domácí už stačili jen snížit, trefil se Meggironi.

Preview: Chievo Verona - SSC Neapol

Neapol se po porážce v Madridu představí na půdě veronského Chieva, kdo ho nečeká vůbec nic snadného. Fly Donkeys mají velice dobrou formu a Neapol chtějí zaskočit.

US Sassuolo - Chievo Verona 1:3

Sassuolo tentokráte doma s Chievem padlo, ale nutno podotknout, že klíčovou roli sehrála červená karta už ve 4. minutě zápasu. Inglese sice nařízenou penaltu neproměnil, ale vše si bohatě vynahradil nastříleným hattrickem.

Preview: US Sassuolo - Chievo Verona

Potvrdit vzestupnou formu bude chtít před vlastními diváky Sassuolo a má k tomu příhodného soupeře z Verony. Chievo sice před nedávnem senzačně vyplenilo Lazio Řím, ovšem naposledy doma nedalo gól a jen remizovalo s Udine.

Chievo Verona - Udinese Calcio 0:0

Bezbrankovou nudu nabídlo utkání mezi Chievem a Udinese. Za celý zápas byla zaznamenána jen jedna střela na branku a tak nejzajímavějším okamžikem byla červená karta pro domácího Cesara. Udine ale krátkou početní převahu využít nedokázalo.

Preview: Chievo Verona - Udinese Calcio

Dva sousedé v tabulce se utkají o průběžné desáté místo na stadionu Bentegodi ve Veroně. Chievo i Udinese slavily v minulém kole cenná vítězství. Zatímco Zebry si doma podruhé poradily s AC Milán, Chievo si zase vyšláplo na Lazio.

Chievo vyloupilo Řím, Lazio padlo

Celek z Verony se postaral o velké překvapení, protože si z Říma odváží všechny tři body. Domácí Lazio bylo jasným favoritem utkání, ale nakonec prohrálo bez vstřelené branky. Utkání tak rozhodla jediná trefa, o níž se postaral Roberto Inglese v 90. minutě.

Zastaví Chievo pád na půdě Lazia?

Lazio Řím v minulém kole narazilo na tvrdou realitu jménem Juventus Turín, z čehož se bude chtít vyléčit v dalším kole. V rámci 22. kola doma přivítá trápící se Chievo Verona, které bojuje o střed tabulky. A v poslední době se mu vůbec nedaří.