Brescia Calcio Itálie - Brescia Calcio - Zprávy

AS Bari - Brescia Calcio 2:1

Brescia si před zápasem v Bari brousila zuby na první příčku v tabulce, kterou dal k dispozici po sobotní prohře Inter. Jenže sen se hostům rozplynul po proměněné penaltě Barreta z druhé půle, který upravil na konečných 2:1.

Preview: AS Bari - Brescia Calcio

Brescia zažívá výtečný start do nováčkovské sezóny. Po úvodní prohře jsou zatím Rodinelle stoprocentní a drží třetí příčku. V neděli jede Brescia do Bari, které má téměř o polovinu bodů méně, ačkoliv porážku Juventusu na kontě.

Brescia Calcio - AS Řím 2:1

Trápení římského AS pokračuje, Vlci ani ve 4. kole nevyhráli, ba naopak na půdě Brescie nechali všechny tři body. Domácí poslal během prvního poločasu do vedení Hetemaj a ve druhém poločase zvýšil náskok z pokutového kopu Caracciolo. Jediný zásah Vlků zajistil Borriello, ti navíc přišli do dalších kol o vyloučeného Mexese.

Preview: Brescia Calcio - AS Řím

Brescia Calcio jakožto nováček soutěže zažije velký svátek. Na jeho stadion totiž zavítá loňský vicemistr slavný AS Řím. Vlkům se v úvodu vůbec nedaří a právě toho budou chtít domácí fotbalisté využít, ti se navíc mohou pyšnit velmi solidní formou.

Chievo Verona - Brescia Calcio 0:1

Chievo se na čele tabulky příliš dlouho neohřálo, důvodem je domácí porážka 0:1 od nováčka z Brescie. O tom, že si Brescia odveze z Verony všechny tři body, rozhodla jediná branka Diamantiho.

Preview: Chievo Verona - Brescia Calcio

Po dvou kolech vedoucí Chievo se rozhodně nebude chtít vzdát svého výsostného postavení na čele ligové tabulky. Na stadion Bentegodi zavítá nováček Brescia a papírovým favoritem by mělo být právě Chievo.

Brescia Calcio - Città di Palermo 3:2

Diváci na stadionu Mario Rigamonti se rozhodně nemohli nudit. Domácí Brescia totiž přehrála Palermo 3:2 a slaví první vítězství v sezoně. Hrdinou se stal brankář Matteo Sereni, který doslova přiváděl střelce Palerma k šílenství.

Preview: Brescia Calcio - Città di Palermo

Brescia Calcio doma změří síly s Palermem, pro které je zápas s nováčkem generálkou na utkání evropské ligy s pražskou Spartou. Trenér Delio Rossi nehodlá v žádném případě šetřit své opory, na půdě nováčka bude chtít zvítězit a připsat si první vítězství.

Parma FC - Brescia Calcio 2:0

Návrat do Serie A se příliš nevyvedl Brescii, ta totiž prohrála na půdě Parmy 2:0. Všechny branky domácích padly už v průběhu prvního poločasu, přesněji řečeno na jeho začátku a konci. Vše odstartoval krásnou brankou Bojinov a do poločasu zvýšil na konečných 2:0 Morrone.

Preview: Parma FC - Brescia Calcio

Parma doma v prvním kole přivítá Brescii, který by ráda jako nováček šla v loňských šlépějích svého nedělního soupeře. Parma totiž loni mezi elitu vlétla jako neřízená střela a nakonec se umístila v první desítce. A Brescii možná stačí skromnější cíli.

Blažek s Larissou zažil divoký přátelský zápas plný potyček

Měl to být jeden z tuctových přípravných zápasů před novou sezonou, místo toho se nedělní duel mezi italskou Brescií a řeckou Larissou, jejíž barvy hájí i český útočník Jan Blažek, zvrhl v nechutné představení se dvěma vyloučeními a plné potyček mezi hráči.

Kokainový hříšník Flachi ukončil kariéru

Italský fotbalista Francesco Flachi ukončil den po oznámení druhého dopingového prohřešku konec kariéry. Útočník druholigové Brescie měl znovu pozitivní test na kokain, za který už v minulosti jednou pykal.

Kozák míří z Lazia na roční hostování do druholigové Brescie

Český útočník Libor Kozák se v Itálii přesouvá z Lazia Řím do druholigové Brescie. Dvacetiletý juniorský reprezentant bude v mužstvu, které na jaře sehrálo neúspěšnou baráž o postup do nejvyšší soutěže, rok hostovat. Brescia to oznámila na klubovém webu.

Dopingové tresty pro dva Italy zrušeny

Mezinárodní sportovní arbitráž CAS zprostila italské fotbalisty Davida Possanziniho a Daniela Manniniho obvinění z dopingu a zrušila jejich tresty, které dostali za zmeškání pozápasové kontroly v roce 2007. Podle dnešního verdiktu se hráči testům úmyslně nevyhnuli. Arbitrážní soud rovněž zamítl odvolání Světové antidopingové agentury WADA, která naopak požadovala zpřísnění jejich trestu na dva roky.

Duely v Itálii začnou na protest o čtvrt hodiny později

Víkendová utkání první a druhé italské ligy začnou se čtvrthodinovým zpožděním oproti plánu. Je to protest hráčské asociace proti ročnímu trestu, který ve čtvrtek dostali fotbalisté Daniele Mannini a Davide Possanzini za pozdní příchod k dopingové kontrole.