Stade Reims Francie - Stade Reims - Zprávy

Stade Reims - Olympique Marseille 0:5

Vypadá to, že hráči OM našli po dvou počátečních zaváháních společnou řeč s trenérem Marcelem Bielsou.

Preview: Stade Reims - Olympique Marseille

Olympique Marseille prozatím vede Ligue 1 a v zápase proti Remeši bude opět spoléhat na formu André-Pierra Gignaka.

FC Lorient - Stade Reims 0:1

Remeš podruhé za sebou vyhrála a opustila sestupové pozice.

Preview: FC Lorient - Stade Reims

Remeš v minulém kole poprvé v sezoně vyhrála a kouč Jean-Luc Vasseur doufá, že ten výsledek 2:0 bude odrazovým můstkem, který týmu pomůže dostat se co nejdál od setupových pozic.

Stade Reims - Toulouse FC 2:0

Remeš po třech zápasech pořádně zabrala a porazila Toulouse.

Preview: Stade Reims - Toulouse FC

Pomůže Remeši reprezentační přestávka k tomu, aby konečně naplno bodovala? Nebo snad znovu o gól zvítězí Toulouse?

RC Lens - Stade Reims 4:2

Již třetí porážku v řadě zaznamenali fotbalisté Remeše, kteří hned v úvodním kole dokázali remizovat s PSG, od té doby ale jenom tápou. Spolu s Évianem tak mají na kontě jen jeden bod a jsou předposlední. Lens naopak potvrdilo minulý skalp v Lyonu a s šesti body se drží v klidném středu tabulky.

Preview: RC Lens - Stade Reims

Blýská se v Lens na lepší časy? Tradiční klub z Normandie vstoupil do sezony levou nohou, výhra v minulém kole v Lyonu však vehnala fanouškům optimismus do žil. Naopak v Remeši zatím po loňském skvělém tažení prožívají nepříjemnou kocovinu..

Stade Reims - SM Caen 0:2

Historicky první vzájemný zápas Remeše a Caen na poli Ligue 1 zvládli lépe hosté, kteří i přes absenci klíčového útočníka Duhamela zvládli na jedničku závěr druhé půle a připsali si na své konto již druhou výhru zvenku v této sezóně. Domácí naopak neprožívají příjemný vstup do nového ročníku, získali zatím jen jeden bod.

Preview: Stade Reims - SM Caen

Naposledy se oba týmy střetly před více jak sedmi lety, a to ještě v rámci Ligue 2. A protože tentokráte může hrát jejich souboj klíčovou roli v boji o záchranu, bude se Remeš i Caen snažit uhrát co nejlepší výsledek. Především domácí budou chtít navázat na úspěšnou premiéru před vlastními fandy proti PSG.

AS Saint-Étienne - Stade Reims 3:1

Díky vítězství nad Remeší je ASSE zatím jediným klubem, který naplno bodoval v obou úvodních duelech nové sezony.

Preview: AS Saint-Étienne - Stade Reims

Ještě předtím, než ASSE narazí v Evropské lize na Karabükspor, vyzve v domácím zápase Remeš.

Stade Reims - Paris Saint-Germain 2:2

Na úvod nového ročníku Ligue 1 obhájce titulu překvapivě uhrál jen remízu.

Paris Saint-Germain chce úspěšně vykročit za obhajobou

Francouzská nejvyšší soutěž už má letní přestávku definitivně za sebou. Tradiční páteční předehrávka nám nabídne utkání obhájce titulu z Paříže, který hned na úvod cestuje do Reims.

Sevilla dotáhla přestup Krychowiaka

Vítěz Evropské ligy ze Sevilly hlásí očekávanou posilu, kterou se stal Grzegorz Krychowiak ze Stade Reims. Ten během pondělí prošel lékařskou prohlídkou a nyní podepsal v Andalusii čtyřletý kontrakt...