Stade Reims (Francie)

Lyon na Remeš znovu nevyzrál a doma pouze remizoval

Olympique Lyon si ani ve druhém zápase na Remeš neposvítil a s nováčkem doma překvapivě ztratil remízou 1:1. Pro Lyon je remíza málo, v boji o Ligu mistrů se na něho mohou dotáhnout hned tři další týmy. Domácím fotbalistům nevyšla první půle, během které poslal Remeš do vedení Chavarría, aby dvacet minut před koncem srovnal Traoré.
12.01. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Lyon hodlá Remeši oplatit porážku

Poprvé do ligového zápasu v novém roce 2019 vstoupí Olympique Lyon a pokud vítězně zvládne zápas s Remeší, posune se na průběžné druhé místo. Proti devátému celku Ligue 1 ho nečeká snadná práce, i když jsou Les Gones favoritem, první zápas v Remeši prohráli a svému soupeři mají co oplácet.
11.01. | Previews | žádný komentář

Caen může za remízu s Remeší děkovat především gólmanovi Sambovi

Svěřenci Davida Guiona podávají po postupu velmi dobré výkony a rozhodně nemají důvod nevěřit, že by mohli na konce sezony okupovat pohárovou příčku, byť konkurence je samozřejmě silná. Caen, jeden ze čtyř týmů, který odehrál na podzim všechny zápasy, bude mít naopak na jaře co zlepšovat.
24.12.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Remeš přivítá hosty z Normandie

Vikingům z Caen se v minulém kole podařilo zastavit dlouhou sérii bez vítězství a doma konečně získat tři body. V utkání proti Toulouse urvalo vítězství až v deváté minutě nastavení z pokutového kopu. Dokáže na to Caen navázat i na stadionu Auguste Delaune proti vítězně naladěné Remeši?
22.12.2018 | Previews | žádný komentář

Přímák Cafara rozhodl o vítězství Remeše

Nádherný volný přímý kop v podání Mathiea Cafara rozhodl o vítězství Remeše nad Štrasburkem 2:1. Domácí Remeš zvítězila zaslouženě, Racing v průběhu utkání tahal za kratší konec a nakonec byl o ten jeden gól horším týmem.
16.12.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Remeš se utká se Štrasburkem poprvé na prvoligové scéně

Jediné utkání sobotního programu, které nebylo odloženo, se odehraje v Remeši na stadionu Auguste-Delaune, kam zavítá Racing Štrasburk. Oba celky hrály i minulý týden a ve svých zápasech shodně remizovaly. Forma je na obou stranách víceméně stejná, o něco lépe si pak v tabulce vede alsaské mužstvo.
15.12.2018 | Previews | žádný komentář

Lille OSC - Stade Reims 1:1

Lille se dlouho nemohlo vyrovnat s obranou Reims a před vlastními fanoušky prohrávalo. V páté minutě nastavení ho ale spasila obvyklá hvězda Nicolas Pépé, který proměnil nařízený pokutový kop.
12.12.2018 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Lille si v souboji s Remeší může pojistit druhé místo

Výtečná forma Dog začala od počátku listopadu slábnout, ale ani série čtyř zápasů v řadě bez výhry nepřipravila Lille o průběžnou druhou příčku. Severofrancouzský celek před týdnem konečně vyhrál a proti Remeši to bude chtít zopakovat. Nováček soutěže se na Stade Pierre-Mauroy představí pod dvouleté pauze.
09.12.2018 | Previews | 1 komentář

Tříměsíční čekání je u konce, Toulouse uspělo naplno v Remeši

Remeš nenavázala na velmi cennou remízu, uhranou o minulém víkendu na půdě Marseille, ani na své předchozí dvě domácí výhry, a s trápícím se Toulouse padla trošku nečekaně nejtěsnějším možným způsobem. Pro hosty byl naopak tenhle výsledek doslova vysvobozením. Vždyť ze třech bodů se radovali naposledy na samém začátku září.
07.12.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Stade Reims - Toulouse FC

Krize Toulouse se výrazně prohlubuje. Celek z Okcitánie nevyhrál od prvního září, kdy porazil poslední Guingamp a po slibném začátku zažívá pád tabulkou a znovu se namáčí do záchranářských bojů. Podaří se Fialkám utnout sérii a zvítězit na stadionu Auguste-Delaune, který je domovinou Remeše?
05.12.2018 | Previews | žádný komentář
14.01. Remeš bude dvakrát postrádat kouče Guiona
Na lavičce Remeše bude ve dvou nejbližších zápasech chybět David Guion. Trenér francouzského klubu byl potrestán za chování během pohárového souboje s RC Lens, v němž byl vykázán na tribunu. (lequipe.fr)
10.01. Métanire má nabídku od Minnesoty
Minnesota United hledá posily pro nadcházející sezónu a jednu potencionální našla ve Francii. Dres zámořského klubu by mohl obléknout obránce Romain Métanire z Remeše. (lequipe.fr)
10.01. Remeši bude k dispozici Chavarria
Pablo Chavarria nebude chybět Remeši pro zítřejší ligový duel s Lyonem. Zkušený argentinský útočník vyléčil potíže se stehenním svalem. (lequipe.fr)
08.01. Remeš si pojistila záložníka Cafara
Mathieu Cafaro bude i nadále hájit barvy Remeše, francouzský klub se svým záložníkem prodloužil smlouvu do června 2022. (lequipe.fr)
04.01. Remeši bude dva měsíce chybět Doumbia
V sestavě Remeše bude dva měsíce absentovat Moussa Doumbia, záložník francouzského klubu měl vykloubené rameno a podrobil se operaci. (lequipe.fr)
03.01. Diouf po sezóně zamíří do Remeše
Remeš po skončení tohoto ročníku posílí Yehvann Diouf. Brankář francouzské reprezentace do 20 let přijde po skončení smlouvy z Troyes a se svým novým chlebodárcem uzavřel smlouvu do roku 2023. (lequipe.fr)
09.12.2018 Chavarria musel střídat se zraněním
Remeš musí dnešní zápas francouzské ligy s Lille dohrávat bez Pabla Chavarrii. Argentinský útočník musel opustit hřiště již po necelých dvaceti minutách, na vině přitom bylo svalové zranění. (lequipe.fr)
04.12.2018 Ojo a Dia nebudou k dispozici Remeši
Remeš čeká utkání s Toulouse, do kterého nezasáhnou Sheyi Ojo a Boulaye Dia. Prvně jmeonovaný má potíže s kolenem, zatímco jeho spoluhráče poslala na marodku patelární šlacha. (lequipe.fr)
22.11.2018 Dingomé tři týdny nepomůže Remeši
Remeš se bude muset tři týdny obejít bez Tristana Dingomého. Osmadvacetiletému záložníkovi vystavily stopku zdravotní problémy. (lequipe.fr)
21.11.2018 Remeš si zavázala Lemaîtreho
Nicolas Lemaître spojil i svoji další budoucnost s Remeší. Francouzský celek si náhradního gólmana pojistil do roku 2022. (lequipe.fr)