Le Mans FC Francie - Le Mans FC - Zprávy

RC Lens - Le Mans UC 72 2:1

Ani na jedenáctý pokus si fotbalisté o záchranu bojujícího Le Mans nepřipsali bodový úspěch. Lens se ujalo vedení 2:0 díky brankám Monnet-Paqueta a Eduarda, odpověď hostů zazněla až šest minut před koncem zásluhou Maigy, ovšem příliš pozdě. Zatímco domácí si stvrdili pohodlný střed tabulky, MUC 72 zůstává ve velkém ohrožení sestupu.

Trápící se Lens vyzve křečovité Le Mans

Trápí se. To je charakteristika jak domácího Lens, tak i hostů z Le Mans. V novém měsíci ještě v lize nevyhrál ani jeden, sestup tak začíná být stále častějším tématem vystrašených konverzací.

Le Mans UC 72 - Toulouse FC 1:3

Výborný druhý poločas rozhodl o vítězství Toulouse na hřišti Le Mans. V první pětačtyřicetiminutovce diváci branku neviděli, avšak v druhé půli padly góly hned čtyři. Tři z nich dali hosté a odvážejí si plný bodový zisk za vítězství 3:1.

Preview: Le Mans UC 72 - Toulouse FC

Toulouse, kterému se v letošním ročníku nedaří tak, jak se před sezónou očekávalo, hostí Le Mans - tým, kterému momentálně patří první sestupová pozice.

Marseille spasil proti Le Mans skórující Niang

Le Mans nezklamalo. Přestože to vypadalo s prvním bodem mimo vlastní stadion nadějně, nakonec hosté neponechali nic náhodě a své vedení si nechali ukrást. Marseille zachránil před vlastními diváky kapitán Mamadou Niang, který zařídil obě branky svého týmu. Za hosty otevíral skóre Anthony Le Tallec.

Marseille chce na čelo. Le Mans nemá z venku jediný bod

Pohárový tým proti ohroženému sestupem. Marseille na svém stadionu po bodovém zisku proti Bordeaux bude toužit opět stáhnout ztrátu na vedoucí celek. Na Stade Vélodrome přijede trápící se Le Mans.

Le Mans UC 72 - FC Lorient 0:3

Fotbalisté Le Mans spadli po domácí prohře s Lorientem zpátky do sestupové propasti. Jeho konkurent St. Étienne totiž uspěl na půdě posledního Grenoblu a vytvořil si nyní na sedmnácté pozici náskok tří bodů. Jasnou výhru hostí 3:0 zařídil Olivier Monterubbio, autor dvou branek a jedné asistence.

Le Mans i Lorient se zvedá. Kdo spadne jako první?

Až ke konci podzimní sezony se u Le Mans ukázalo zlepšení. To potvrdilo v novém roce postupem v Coupe de France. Lorient se ale po krátkém zaváhání na konci roku opět probral a plánuje další nálet na první čtyřku.

Le Mans si dalo pěkný dárek - díky remíze s Monakem je mimo sestupové pásmo

Ježíšek si to rozdal se Santa Clausem a skončilo to remízou. Stejně jako dnešní duel mezi Le Mans a knížecím Monakem.

Preview: Le Mans UC 72 - AS Monaco

Po velice matných výkonech může kouč Monaka Guy Lacombe stavět na poslední uhrané remíze 1:1 s Lyonem. Teď jeho mužstvo navštíví zachraňující se Le Mans, které napumpované živou vodou výměnou trenéra získalo z posledních třech zápasů šest bodů.

Lille znovu řádilo. Le Mans si domů veze tři branky

Lille znamená branky. Autoři mnoha slovníků by do svých publikací měli přidat právě tento výraz. Dnes přišel další důkaz: tři branky do sítě Le Mans a žádná inkasovaná. Že by se rýsoval nový kandidát v boji o titul?

Preview: Lille OSC - Le Mans UC 72

Na mužstvo Le Mans, které se jen díky lepšímu skóre pohybuje nad sestupovým pásmem, čeká soupeř z kategorie těch těžkých. Svěřenci kouče Cormiera totiž zajíždí na hřiště rozjetého Lille.

Le Mans pod novým koučem šlape, porazilo 1:0 Grenoble

Nový kouč má na Le Mans jen ten nejlepší vliv. Dnes červeno-oranžoví v důležité bitvě o udržení porazili Grenoble a posunuli se dokonce mimo sestupové pásmo. Jedinou branku utkání vstřelil Thorstein Helstad.

Bitva o záchranu: Le Mans přivítá poslední Grenoble

Pro Grenoble není důležitějšího zápasu před blížící se zimní pauzou. Jeho soupeř Le Mans je totiž ve stejné kaši, nachází se rovněž v sestupovém pásmu. Zatímco vítězství by znamenalo pro hosty alespoň částečnou naději, že se na jaře můžou ještě zachránit, prohra možná skorodefinitivu pádu do nižší soutěže.

Le Mans slaví pod novým vedením výhru nad Valenciennes

Premiéra se novému muži na lavičce Le Mans Arnaudu Cormierovi náramně vydařila. Pod jeho vedením mužstvo získalo tři body poprvé od 27. září, když doma skolilo Valenciennes 2:1. Hrdinou utkání se stal Anthony Le Tallec, který ve třetí minutě nastavení druhé půle rozhodl o výhře, ačkoli hráli domácí polovinu zápasu o jednoho méně.