Girondins Bordeaux Francie - Girondins Bordeaux - Zprávy

Girondins Bordeaux - AJ Auxerre 2:0

Proti svému oblíbenému týmu Auxerre, se kterým doma od roku 2003 Bordeaux neprohrálo, na svém stadionu nezaváhalo a potvrdilo tak výhru z Ligy mistrů na hřišti Kluže. Utkání rozhodly dvě branky Cavenaghiho s Chamakhem ve druhé půli.

Bordeaux vyzve dvanácté Auxerre

Jeden z aspirantů na titul, třetí Bordeaux, bude v sobotu hostit na svém stadionu dvanácté Auxerre. To nedostalo gól už téměř 400 minut v řadě a drží čtyřzápasovou sérii bez porážky.

Kluž nečekaně prohrála doma s Bordeaux

Vyrovnaný zápas rozhodli již v první půli hosté, kteří si díky výhře 1:2 odvážejí z Rumunska tři body.

Preview: CFR Cluj - Girondins Bordeaux

V zápase skupiny A na sebe narazí druhá Kluž, která je určitě překvapením letošního ročníku nejprestižnější evropské fotbalové soutěže, a francouzský celek Bordeaux, který je momentálně na čtvrtém místě, ale na svého soupeře ztrácí pouhý bod.

AS Nancy-Lorraine - Girondins Bordeaux 1:0

Hosté z Bordeaux nevyužili nabídky dotáhnout se po neúplném 12. kole Ligue 1 bodově na vedoucí Lyon. Jediná branka Hadjiho ze 70. minuty rozhodla o tom, že Bordeaux odjede domů s prázdnou.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Girondins Bordeaux

Nancy se na Stade Marcel-Picot utká s rozjetým týmem z Bordeaux. Hosté jsou na druhé příčce tabulky, domácí zůstávají daleko za očekáváním a momentálně se nachází jediný bod nad pásmem sestupu.

Girondins Bordeaux - Le Havre AC 4:0

Bordeaux se dostalo alespoň do zítřejšího dne do čela Ligue 1. K tomu, aby se to povedlo, potřebovalo vyhrát nad osmnáctým Le Havre alespoň o dvě branky. Nakonec naložilo hostům čtyři a zaslouženě se radovalo i díky skvělému výkonu Davida Belliona ze tří bodů.

Preview: Girondins Bordeaux - Le Havre AC

Úterní předehrávka mezi Bordeaux a Le Havre odstartuje vložené 11. kolo Ligue 1. Pokud domácí zvítězí nad svým soupeřem o více jak dvě branky, alespoň na den se dostanou na první místo tabulky.

OGC Nice - Girondins Bordeaux 2:2

Nice proti Bordeaux bojovalo do poslední sekundy a vyplatilo se mu to – v nastaveném čase vyrovnal Loïc Rémy na konečných 2:2. Po hodině hry vypadalo všechno jasně – Bordeaux vedlo již 2:0 po gólech Wendela a Cavenaghiho, domácí ale ke konci zápasu zabojovali a během posledních pěti minut stihli vsítit dva góly.

Preview: OGC Nice - Girondins Bordeaux

Hráči Bordeaux ve středu ukončili neporazitelnost Kluže v Lize mistrů a na své konto si připsali první výhru v této miliónové soutěži. O víkendu je ale čeká další kolo domácí soutěže, ve kterém zajíždějí na hřiště Nice.

Girondins Bordeaux - CFR Cluj 1:0

Neporazitelnost rumunské Kluže v Lize mistrů skončila a paradoxně se o to postaral papírově nejslabší z trojice soupeřů ve skupině. Po vítězství nad AS Řím a remíze s Chelsea zůstal rumunský klub prošpikovaný cizinci na štítě Bordeaux.

Preview: Girondins Bordeaux - CFR Cluj

Na stadionu Chaban-Demals v západofrancouzském Bordeaux přivítají domácí Girondins jedno ze zatím největších překvapení letošní Ligy mistrů – rumunský celek CFR Cluj. Bordeaux je sice papírovým favoritem, ale aktuální forma hovoří spíše pro tým hostí.

Zidane: Gourcuffa se mnou nesrovnávejte

Yoann Gourcuff se neprosadil v AC Milán, v létě se vrátil do Francie a na angažmá v Bordeaux si po osobní stránce zatím nemůže stěžovat. Dokonce se dostal i do francouzské reprezentace a poté, co mu vyšly posledním zápasy, je srovnáván se Zinedinem Zidanem...

Girondins Bordeaux - Toulouse FC 2:1

Ve šlágru 9. kola francouzské nejvyšší soutěže se v regionálním derby střetlo páté Bordeaux a Toulouse. Zápas zvládli lépe domácí borci, pro které zařídil tři body především skvěle hrající Yoann Gourcuff.

Ve šlágru kola se potká Bordeaux s rozjetým Toulouse

Bordeaux obhajuje druhé místo z minulé sezony, v té probíhající ale zatím zůstává tým z jihu Francie za očekáváními a řadí se až na páté místo se ztrátou pěti bodů na čelo soutěže. Naopak hosté z Toulouse začali sezonu přímo fantasticky. Tým, který ještě v minulé sezoně bojoval o udržení v Ligue 1, je nyní na senzačním druhém místě a je to právě on, který nejvíce prohání léta suverénní Lyon.