Girondins Bordeaux Francie - Girondins Bordeaux - Zprávy

Milán může o Gourcuffa přijít. Na tahu je Bordeaux

AC Milán v létě s lehkým srdcem pustil Yoanna Gourcuffa na roční hostování do Bordeaux. Francouzský záložník se v novém klubu prezentuje výbornými výkony, Bordeaux navíc může využít opci na trvalý přestup.

FC Lorient - Girondins Bordeaux 1:2

Fernando Menegazzo dvěma góly v rozmezí 180 sekund zajistil Bordeaux vítězství. Domácí sice po hodně hry vstřelili úvodní branku zápasu, ale o deset minu později bylo vše jinak.Menegazzovi stačily tři minuty, aby otočil skóre utkání.

Preview: FC Lorient - Girondins Bordeaux

Lorient v sobotu hostí Bordeaux, které zrovna nezažívá ideální období. Loňský vicemistr se potácí ve středu tabulky a ani v Lize mistrů nepodává dobré výkony. Domácí tým také nijak neexceluje, patří mu až 17. příčka v soutěži.

AS Řím odčinilo prohru s Kluží, Bordeaux se trápí

Římské AS odčinilo senzační porážku z duelu s Kluží a vyhrálo v Bordeaux. Domácí přitom po první půli vedli, jenomže po změně stran vyrovnal Vučinič a dvakrát mířil přesně Baptista.

Římu ani Bordeaux se příliš nedaří. Kdo nezdary zlomí?

V rámci druhého kola Ligy mistrů přivítá Girondins de Bordeaux italský AS Řím. Římané se pokusí ve Francii napravit nečekanou domácí porážku s nováčkem soutěže CFR Cluj. Bordeaux pro změnu utrpělo debakl od Chelsea.

Girondins Bordeaux - AS Saint-Étienne 1:1

Překvapivý výsledek přineslo poslední utkání 7. kola nejvyšší francouzské ligy. Bordeaux v něm pouze remizovalo se St. Etienne 1:1. Hosté se ujali vedení po půlhodině hry, domácí tým vyrovnal až v druhém poločase. Na konci prvního dějství navíc Cavenaghi neproměnil pokutový kop.

Preview: Girondins Bordeaux - AS Saint-Étienne

Obrovské problémy s absencemi má v současné chvíli šesté Bordeaux, které půjde do zápasu se St. Étienne bez několika hráčů. Hosté nedokázali za poslední tři venkovní zápasy získat jediný bod.

I v devíti se dá vyhrát!

Krutou prohru zažili fotbalisté Grenoblu v zápase proti Bordeaux. Ti měli skvělou příležitost zvítězit, protože hostující Diarra s Wendelem se nechali krátce po první půli vyloučit. Jenže Grenoble této výhody nedokázalo využít a Bordeaux ho nakonec v závěru potrestalo.

Preview: Grenoble Foot 38 - Girondins Bordeaux

Nováček z Grenoblu si brousí zuby na skalp dalšího týmu, v sobotu přijede na Stade des Alpes celek Bordeaux.

Scolari byl i přes čtyři góly v síti Bordeaux kritický

Chelsea zvládla vstup do Ligy mistrů na jedničku, když na domácím hřišti rozstřílela Bordeaux. Manažer Luis Felipe Scolari přesto nad čtyřbrankovým vítězstvím příliš nejásal, nezdála se mu hra jeho svěřenců ve většině druhého poločasu.

Chelsea na úvod rozstřílela Bordeaux

Blues vstoupili do nového ročníku Ligy mistrů se vší parádou, na Stamford Bridge si hravě poradili s francouzským celkem Girondins Bordeaux 4:0. Náskok mohl být ještě mnohem větší, domácí totiž nastřelili další dvě tyče.

Na Stamford Bridge zavítá Bordeaux

Loňský finalista Ligy mistrů se v úvodním střetnutí tohoto ročníku střetne s francouzským vicemistrem Girondins de Bordeaux. Zřejmě všichni si ještě pamatujeme na památný penaltový rozstřel moskevského finále, v němž rozhodlo smolné podklouznutí kapitána Blues Johna Terryho, který v rozhodující penaltě nastřelil pouze levou tyč.

Girondins Bordeaux - Olympique Marseille 1:1

Ve šlágru francouzské nejvyšší soutěže se nakonec obě mužstva musela spokojit s jedním bodem za remízu 1:1, když za hosty skóroval Koné a za Bordeaux vyrovnával Chamakh.

Preview: Girondins Bordeaux - Olympique Marseille

Kouč domácího Bordeaux Laurent Blanc bere sobotní zápas proti potenciálnímu sopeři o titul, Marseille, především jako přípravu pro nadcházející duel Ligy mistrů s londýnskou Chelsea.

Lille OSC - Girondins Bordeaux 2:1

Hráči Lille dokázali na svém hřišti porazit Bordeaux 2:1. Hosté se sice po půlhodině hry ujali vedení zásluhou Cavenaghiho, ale brankový náskok jim vydržel pouhé tři minuty, kdy za domácí srovnával Bastos. O výsledku rozhodla branka ze 76. minuty, kterou Obraniak vystřelil Lille tři body.