FC Sochaux Francie - FC Sochaux - Zprávy

Preview: FC Sochaux - Girondins Bordeaux

Bordeaux má za sebou vcelku povedený zápas Ligy mistrů proti Chelsea, ve kterém dokázalo remizovat 1:1. Nyní ale čeká na francouzského vicemistra osmnácté Sochaux.

Valenciennes FC - FC Sochaux 2:2

Pohledné utkání bohaté na vstřelené branky svého vítěze nenašlo. Hostující tým se v první půli ujal vedení, po hodině hry dokázalo Valenciennes dvěma brankami v rozmezí pár minut skóre zápasu otočit ve svůj prospěch. Poslední slovo měl ale střídající Privat, který Sochaux tři minuty před koncem vystřelil bod za remízu 2:2.

Preview: Valenciennes FC - FC Sochaux

Souboj dvou momentálně nejhorších celků Ligue 1 přinese sobotní duel mezi Valenciennes a Sochaux. Domácí tým v minulém kole opět klopýtl a propadl se na úplně dno soutěže, kde nahradil právě Sochaux, které je díky lepšímu skóre o příčku výše.

AJ Auxerre - FC Sochaux 1:0

Jediná branka Kevina Lejeuneho ze 31. minuty rozhodla o vítězství Auxerre nad předposledním Sochaux. Domácí si tak spravili chuť po nevydařeném zápase Ligového poháru, ve kterém vypadli s druholigovým Vannes.

Preview: AJ Auxerre - FC Sochaux

Souboj týmů, kterým se v průběhu týdne nedařilo. Tak by mohl znít nadpis u článku před sobotním utkáním mezi Auxerre a hosty ze Sochaux.

Sochaux se dočkalo první výhry, porazilo Le Mans

Sochaux se konečně dočkalo své první výhry v této sezoně. Odskákalo to Le Mans, které tak prohrálo potřetí v řadě a kleslo již na devátou příčku. První vítězství Sochaux zařídil útočník Santos a záložník Boudeboiz, oba si připisují svůj první gól v letošní sezoně.

Preview: FC Sochaux - Le Mans UC 72

Poslední v tabulce a na první výhru stále čekající Sochaux hostí ve 13. kole nejvyšší francouzské soutěže Le Mans.

Sochaux stále nevyhrálo, Rennes se raduje ze tří bodů

Sochaux zůstává po dvanáctém kole nadále na posledním místě. Po předchozích nadějných výsledcích nyní po Lyonu podlehlo i Rennes a má na svém kontě pouze 6 bodů.

Preview: Stade Rennes - FC Sochaux

Souboj svou týmů s největším počtem remíz na svých kontech přinese nedělní utkání mezi Rennes a Sochaux.

FC Sochaux - Olympique Lyon 0:2

Olympique Lyon zvítězil na hřišti posledního FC Sochaux 2:0 a splnil tak roli favorita. O osudu utkání se rozhodlo až v poslední třicetiminutovce, když se trefili Karim Benzema a v poslední minutě César Delgado. Závěr utkání domácí nezvládli, když se nechali vyloučit Stéphane Dalmat a Damien Perquis.

Ve Francii uvidíme boj Davida s Goliášem

11. kolo francouzské nejvyšší soutěže přináší souboj Davida a Goliáše. Poslední tým tabulky, Sochaux, na svém stadionu přivítá první celek Ligue 1, Olympique Lyon.

AS Nancy-Lorraine - FC Sochaux 1:1

Sochaux se ani napodesáté nepodařilo jako jedinému v Ligue 1 zvítězit a zůstává tak na posledním místě. Ačkoli v 18. minutě vedlo, domácím zařídil spravedlivý bod hlavičkou Fortuné.

Přupíše si Socahux první výhru proti Nancy?

V dohrávce 10. kola francouzské Ligue 1 se střetnou dva týmy z chvostu tabulky - předposlední Sochaux jede do Nancy, které je na šestnácté pozici.

FC Sochaux - Le Havre AC 1:1

Domácímu Sochaux se ani po devíti zápasech nepodařilo zvítězit a zaznamenalo tak pátou remízu v sezóně. V zápase proti poslednímu Le Havre musel bod zachraňovat až čtvrthodinu před koncem střídající slovinský útočník Valter Birsa.

Preview: FC Sochaux - Le Havre AC

Tým Sochaux jako jediný v Ligue 1 doposud nevyhrál. Po reprezentační pauze ale k překonání této nepěkné statistiky má podle kouče Francise Gillota jeho mužstvo hodně blízko. Do sestavy se mu vrací celkem šest hráčů, navíc přivítá Le Havre, které je na posledním místě.