FC Sochaux Francie - FC Sochaux - Zprávy

FC Sochaux - Grenoble Foot 38 1:2

Nováček z Grenoblu si ve svém prvním zápase v Ligue 1 připsal na své konto vítězství 2:1 na půdě Sochaux. Domácí dvanáct minut před koncem zápasu otevřeli skóre, ale hosté během čtyř závěrečných minut vstřelili dvě branky a odvážejí si tři body.

Preview: FC Sochaux - Grenoble Foot 38

Nováček z Grenoblu zavítá v prvním kole nejvyšší francouzské soutěže na hřiště Sochaux. Cílem týmu je záchrana v soutěži, jestli se to svěřencům trenéra Badzareviče podaří, se dozvíme po 38 kolech.

FC Sochaux - Paris Saint-Germain 1:2

PSG dokázalo zvítězit na hřišti Sochaux a v nejvyšší francouzské soutěži se nakonec zachránilo. Základ úspěchu položil v 22. minutě Diané. Domácím se sice podařilo srovnat, ale poslední slovo měl opět Diané, který sedm minut před koncem zajistil tři body pro PSG.

Preview: FC Sochaux - Paris Saint-Germain

S odhodláním zachránit v hlavním městě Francie nejvyšší soutěž jedou fotbalisté PSG do Sochaux. Tým v Ligue 1 definitivně zachrání jen vítězství, při jakémkoliv jiném výsledku budou muset Pařížané čekat na výsledky Toulouse a Lens.

Girondins Bordeaux - FC Sochaux 2:0

Bordeaux se nevzdává, tak by se dalo charakterizovat sobotní utkání proti Sochaux. Domácí tým zvítězil díky brankám Menegazza a Chamakha 2:0 a naděje na zisk mistrovského titulu stále trvá. To by ale museli fotbalisté Bordeaux vyhrát v Lens, Lyonu stačí k mistrovskému titulu získat pouhý bod na půdě Auxerre.

Bordeaux hostí v sobotu Sochaux

Girodins Bordeaux stále ještě bojuje s Lyonem o titul. Dvě kola před koncem na obhájce titulu ztrácí dva body a teď ho čeká Sochaux, pohybující se ve zdánlivě klidném středu tabulky.

FC Sochaux - FC Metz 0:0

Sochaux nedokázalo na svém hřišti porazit již jasně sestupující Méty a získalo pouhý bod za bezbrankovou remízu. Utkání nepřineslo nijak atraktivní fotbal, zajímavá byla pouze úvodní desetiminutovka.

Preview: FC Sochaux - FC Metz

Domácí Sochaux si bude chtít v utkání proti Métám definitivně zajistit účast i v příštím ročníku Ligue 1, tým trenéra Gillota je v tabulce pět bodů nad sestupovým pásmem, případná výhra přinese do kabiny Sochaux jistotu záchrany v soutěži.

FC Sochaux - FC Lorient 1:1

Lorient šel do zápasu se Sochaux jako lépe postavený tým v tabulce, ale domácím se dařilo v poslední době o dost lépe. Přesto byli hosté blízko třem bodům, ale na branku z první půle Jouffrea dokázal devět minut před koncem odpovědět Erding.

Preview: FC Sochaux - FC Lorient

Sochaux hostí Lorient a rádo by svého soka porazilo a dotáhlo se na něj v tabulce. Oba celky okupují její střed, domácí už doma navíc nasbírali už příliš mnoho remíz.

Racing Lens - FC Sochaux 3:2

Fotbalisté Lens dokázali zvítězit nad Sochaux 3:2 a udělat důležitý krok za záchranou. Tři body z dnešního zápasu posunuly domácí tým mimo sestupové příčky. Lens pokaždé vedlo, hráči Sochaux sice stačili vyrovnat na 2:2, na třetí gól domácích už ale odpověď nenašli. V dresu domácích se blýskl Dindane, který vstřelil dvě branky.

Preview: Racing Lens - FC Sochaux

Oba týmy rozdílně začaly a rozdílně si vedou i v poslední době. Sochaux ještě nedávno bylo předposlední, teď se hosté drží nas sestupovým pásmem sedm bodů. Domácí naposledy vyhráli v únoru a v současnosti jim velmi vážně hrozí sestup.

FC Sochaux - AS Saint-Etienne 1:1

Bylo jasné už před zápasem, že minimálně jeden z týmů přeruší svou sérii vítězství. U obou týmů činila tři zápasy a u obou týmů dnes skončila. Zachraňující se Sochaux totiž doma se Saint-Etienne remizovalo 1:1 a to i přesto, že domácí jasně ovládli zápas i z pohledu statistik. 8:1 - takový byl celkový poměr střel na bránu.

Preview: FC Sochaux - AS Saint-Etienne

V dobré formě hrající St. Etienne zajíždí na hřiště Sochaux, kde bude chtít potvrdit dobré výkony z minulých zápasů.

AJ Auxerre - FC Sochaux 0:1

Sochaux v sobotu pokračovalo v sérii výborných výsledků. Vyhrálo na hřišti Auxerre 0:1. Oba dva týmy ještě nemají jisté udržení v Ligue 1, ale musel by přijít velký výpadek formy, aby se některý z těchto dvou týmu loučil s nejvyšší soutěží.