AS Saint-Étienne Francie - AS Saint-Étienne - Zprávy

AS Saint-Étienne - Rosenborg BK 3:0

Ve vyrovnaném duelu nakonec díky lepšímu druhému poločas slaví vítězství francouzský celek. Trondheim v čele se Slovákem Markem Sapparou tak odjíždí s prázdnou.

Preview: AS Saint-Étienne - Rosenborg BK

St. Etienne přivítá v souboji týmů, kterým se aktuálně moc nedaří, norský Rosenborg Trondheim, donedávna pravidelného účastníka Champions League.

Olympique Marseille - AS Saint-Étienne 3:1

Pohodlné vítězství 3:1 si na své konto připsali fotbalisté Marseille, když porazili St. Etienne 3:1. Na první branku Cheyroua dokázali hosté ještě zareagovat díky Gomisovi, pak se ale v dresu Marseille prosadili Ben Arfa s Taiwem a o zisku tří bodů bylo rozhodnuto.

Preview: Olympique Marseille - AS Saint-Étienne

Fotbalisté Marseille ztrácí na vedoucí Lyon po středeční remíze v Nantes už čtyři body. Své zaváhání však mohou napravit už v sobotu večer, kdy se utkají s mužstvem St. Etienne, které se jen těsně drží nad sestupovým pásmem.

AS Saint-Étienne - FC Lorient 1:4

St. Étienne zaznamenalo v krátké době svou druhou domácí porážku. Na gól Morela z 19. minuty dokázalo sice odpovědět, Bertrand Robert však dvěma góly ve druhé půli srazil domácím sebevědomí a na konečných 4:1 pro Lorient zvyšoval v závěru Ayew.

Saint-Étienne čeká tvrdý boj proti Lorientu

Kouč Saint-Etienne označil zápas proti Lorientu za velmi důležitý. Ještě důležitější ale je, aby jeho tým konečně zabral a po dvou porážkách v řadě si připsal všechny tři body.

AS Saint-Étienne - Grenoble Foot 38 0:2

Účastník Poháru UEFA, St. Étienne, jenž ve čtvrtek zdolal dánskou Kodaň, doma nestačil na Grenoble, které si tak připsalo již třetí výhru z venkovního prostředí. Tým kouče Laurenta Rousseyho by si však za svůj výkon alespoň bod zasloužil.

Saint-Étienne čeká veledůležitý zápas proti Grenoblu

Ambicióznímu Saint-Etienne se vůbec nepovedl vstup do francouzské nejvyšší soutěže. Francouzskému týmu se dlouhodobě nedaří vyhrávat více zápasů v řadě a proto se nyní krčí až ve druhé polovině tabulky. Nováček z Grenoblu zatím patří k překvapením ligy a může se pyšnit sounáležitostí s deseti nejlepšími celky Francie.

FC Kodaň - AS Saint-Étienne 1:3

Čeští fotbalisté Kodaně Zdeněk Pospěch a Libor Sionko nemohli v prvním střetnutí základních skupin příliš slavit, v domácím prostředí prohráli se St. Etienne celkem hladce 1:3 a postup do další fáze se jim značně zkomplikoval. Přitom všechno mohlo být úplně jinak, kdyby penaltu již v 5. minutě proměnil dánský forvard Morten Nordstrand.

Preview: FC Kodaň - AS Saint-Étienne

Fotbalisté francouzského celku se budou muset ve svém zahajovacím střetnutí základní skupiny poháru UEFA obejít bez záložníka Christpoha Landrina. Ten se zranil v sobotním utkání domácí nejvyšší soutěže proti Nantes (0-1) a proti Kodani na trávník určitě nevyběhne.

FC Nantes - AS Saint-Étienne 1:0

Nantes po zpackaném začátku stoupá tabulkou výše. Bodově se dotáhlo právě na svého soupeře ze St. Étienne, hrajícího Pohár UEFA. Zápas rozhodla branka Bekamenagy z první půle. Domácí získali v posledních čtyřech utkání tři výhry.

Preview: FC Nantes - AS Saint-Étienne

Nantes dokázalo v minulém kole zaznamenat první výhru v sezóně na venkovní půdě, na kterou chce konečně s novou posilou Kevinem Mirallasem stoprocentně navázat. St. Étienne ale nebude pro sedmnáctý celek Ligue 1 lehkým oříškem, protože hosté už tři ligová kola neprohráli.

AS Saint-Étienne - AS Monaco 2:0

Po ne zcela povedeném začátku stoupá St. Étienne tabulkou výše. Díky výhře nad Monakem, které navíc přeskočilo v tabulce, si v náročném programu připsalo třetí ligový zápas bez prohry. Hosté naopak ze tří kol získali pouhý bod.

Preview: AS Saint-Étienne - AS Monaco

St. Etienne hostí ve svém svatostánku Geoffroy-Guichard knížecí klub z Monaka. Premiérový start v dresu hostů čeká na Patricka Müllera, který po dlouhých tahanicích s Lyonem a problémy s fyzickou kondicí je konečně připraven nastoupit.

Girondins Bordeaux - AS Saint-Étienne 1:1

Překvapivý výsledek přineslo poslední utkání 7. kola nejvyšší francouzské ligy. Bordeaux v něm pouze remizovalo se St. Etienne 1:1. Hosté se ujali vedení po půlhodině hry, domácí tým vyrovnal až v druhém poločase. Na konci prvního dějství navíc Cavenaghi neproměnil pokutový kop.