AS Saint-Étienne - FC Nantes 3:0

Domácí Saint-Étienne si naprosto bez problémů poradilo s Nantes, které mu mnoho škody nezpůsobilo. O tři body pro domácí se postarali Robert Berić, Wahbi Khazri a v závěru také Timothée Kolodziejczak.
03.12.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: AS Saint-Étienne - FC Nantes

Nantes cestuje na horkou půdu Saint-Étienne ve velmi dobré formě, Kanárci totiž neprohráli už pět ligových duelů v řadě a ze záchranářských bojů se katapultovali přímo do středu tabulky. Domácí jsou přesto favoritem, výhra je totiž může přiblížit evropským pohárům.
30.11.2018 | Previews | žádný komentář

AS Saint-Étienne - Stade Reims 2:0

Domácí Saint-Étienne si bez problémů poradilo s Reims a především díky první rychlé brance si připisuje tři body. Už v první minutě se trefil Debuchy, na něhož před koncem poločasu ještě gólem navázal Khazri.
26.11.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Olympique Lyon - AS Saint-Étienne 1:0

Olympique Lyon zvládl prestižní "Le derby" se Saint-Étienne, když jedinou brankou rozhodl ve druhém poločase Jason Denayer. Les Verts měli dobré příležitosti zejména v prvním poločase, ale domácí Olympique výborně podržel brankář Lopes.
24.11.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Olympique Lyon - AS Saint-Étienne

Páteční večer ve francouzské elitní lize nabízí hodně atraktivní utkání. Jde totiž o Derby Rhone-Alpes mezi domácím Olympiquem Lyon a Saint-Étienne. Derby s pořadovým číslem 117 je umocněné také tím, že oba celky jsou v tabulce vedle sebe.
23.11.2018 | Previews | žádný komentář

Preview: AS Saint-Étienne - Stade Reims

St. Étienne se pohybuje na pozicích, které pro příští ročník zaručují evropské poháry, a přesně v těchto vodách se chtělo nacházet. Má velmi slušnou formu, z posledních sedmi zápasů pouze jednou prohrálo, a určitě by ve sbírání bodů rádo pokračovalo i nadále. Remeš ovšem nebude snadným oříškem. Nováček soutěže si totiž vede rovněž hodně dobře.
09.11.2018 | Previews | žádný komentář

AS Saint-Étienne - Angers SCO 4:3

Parádní přestřelka byla k vidění mezi ASSE a Angers. Tři body pro domácí vystřelil v předposlední minutě Romain Hamouma, díky čemuž zůstává jeho tým v kontaktu s čelem tabulky. Samozřejmě tedy s výjimkou vedoucího PSG, které si v této sezoně znovu hraje vlastní soutěž.
05.11.2018 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: AS Saint-Étienne - Angers SCO

Fotbalisté Saint-Étienne se chtějí vrátit na vítěznou vlnu a doma k tomu mají ideální příležitost, neboť přivítají až čtrnácté Angers. Hosté jsou na tom ještě hůře, jejich série bez vítězství je delší a v týdnu navíc SCO vypadlo i z Ligového poháru.
04.11.2018 | Previews | 1 komentář

AS Saint-Étienne - Stade Rennes 1:1

Saint-Étienne na domácí půdě velmi rychle vedlo nad Rennes, ale nakonec bere ze zápasu jen bod. Na úvodní branku z pokutového kopu Khazriho odpověděl ještě v první půli Ismaïla Sarr, který srovnal na konečných 1:1.
02.11.2018 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Nîmes Olympique - AS Saint-Étienne 1:1

Saint Étienne na půdě nováčka vedlo, ale výsledek neudrželo a odváží si jen bod. Pro Les Verts je to určitě škoda, protože případná výhra by vyvinula větší tlak na Lyon i Marseille. Takto mohou hosté ještě spadnout na sedmou pozici. Nimes Olympique je třináctý.
27.10.2018 | Komentáře a souhrny | 1 komentář
06.09. Lacroix nebude hrát Evropskou ligu
Saint-Étienne čekají zápasy Evropské ligy, kterých se nebude účastnit Léo Lacroix. Sedmadvacetiletý obránce nebyl zapsaný na pohárovou soupisku. (lequipe.fr)
02.09. Palencia nebude hrát šest týdnů
Saint-Étienne se musí delší dobu odejít bez Sergia Palencii. Obránce francouzského klubu bude se zraněným kotníkem mimo hru šest týdnů. (lequipe.fr)
01.09. Hamouma laboruje se zraněným lýtkem
Romain Hamouma přišel o dnešní zápas francouzské ligy v Marseille, záložník Saint-Étienne má zraněné lýtko a čeká na verdikt lékařů ohledně délky absence. (lequipe.fr)
31.08. Trauco se vrátí do sestavy Saint-Étienne
Saint-Étienne může v zítřejším utkání s Marseille opět využít Miguela Trauca. Peruánský reprezentační obránce vyléčil zraněný stehenní sval, kvůli čěmuž vynechal utkání s Lille (0:3). (lequipe.fr)
27.08. Saint-Étienne může využít Kolodziejczaka
Timothée Kolodziejczak nechybí v nominaci Saint-Étienne pro zítřejší ligové utkání s Lille. Francouzský obránce si odbude letošní premíéru poté, co bylo prodlouženo jeho hostování z Tigres UANL. (lequipe.fr)
27.08. Cabaye se upsal Saint-Étienne
Saint-Étienne oficiálně posílil Yohan Cabaye. Zkušený francouzský záložník byl od začátku tohoto, kdy skončil v Al Nasru ve Spojených arabských emirátech, bez angažmá a se svým novým chlebodárcem podepsal smlouvu na letošní sezónu. (lequipe.fr)
27.08. Cabaye se dnes upíše Saint-Étienne
Yohan Cabaye v noci přiletěl do Saint-Étienne a dnes s tamním klubem podepíše jednoletý kontrakt. Francouzský záložník v minulosti hrával za Lille, Newcastle, PSG a Crystal Palace a naposledy působil ve Spojených arabských emirátech, kde oblékal dres celku Al Nasr, od začátku ledna je bez angažmá. (lequipe.fr)
26.08. Saint-Étienne by měl posílit Cabaye
Yohan Cabaye se brzy vrátí do Evropy. Francouzský záložník nedávno ukončil smlouvu s Al Nasrem, načež má namířeno zpátky do vlasti, kde se upíše Saint-Étienne. (lequipe.fr)
22.08. Kolodziejczak nadále hostuje v Saint-Étienne
Saint-Étienne se může i během letošní sezóny spoléhat na Timothéeho Kolodziejczaka. Sedmadvacetiletý obránce si prodloužil hostování z mexického Tigres, součástí dohody je rovněž předkupní právo. (transfermarkt.de)