AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

Norimberk stále jedná s Monakem o odstupném za Kollera

Norimberk se stále ještě nedohodl s Monakem na podmínkách, za nichž by účastník francouzské ligy byl ochoten uvolnit českého fotbalistu Jana Kollera. Požadované dva miliony eur (přes 52 milionů korun) vítěz Německého poháru podle dnešního vyjádření nezaplatí. Další překážkou Kollerova přestupu je fakt, že Monako za něj dosud nenašlo náhradu.

AJ Auxerre - AS Monaco 1:0

Auxerre si poradilo s Monakem a trochu se vzdálilo sestupovým příčkám O tom, že knížecí klub odjede z Auxerre bez bodů, rozhodla Traoreho branka z 69. minuty.

Preview: AJ Auxerre - AS Monaco

Auxerre chce proti Monaku zvítězit a vyhnout se přezimování na sestupových příčkách.

Monaco: Koller nejspíš odejde

Pokud přijde zajímavá nabídka, český obr Jan Koller během lednového přestupního termínu z Monaka odejde. Tuto možnost připustil generální manažer klubu Marc Keller.

Koller míří do Norimberku

Přestup Jana Kollera z Monaka do Norimberku je údajně již hotovou věcí, oba kluby se podle informací francouzského deníku L'Équipe dohodly na odstupném dva miliony eur.

AS Monaco - Racing Lens 2:0

AS Monaco po třízápasové odmlce znovu zvítězilo. Doma porazilo Racing Lens 2:0, když oba góly zařídíl střelec domácích Jérémy Menez.

Preview: AS Monaco - Racing Lens

V Monaku se čeká pořádná vendeta. Hosté z Lensu totiž domácí porazili v nedávném zápasu Ligového poháru a tím je tedy i vyřadili ze soutěže.

O přestupu Kollera do Norimberku se má rozhodnout po Vánocích

Případný přestup Jana Kollera z Monaka do Norimberku už dostává konkrétní obrysy. 34letý rekordman v počtu gólů za národní tým potvrdil odbornému magazínu Kicker, že s bavorským klubem jedná, podle agentury SID se už dokonce údajně v Norimberku dohodl na smlouvě do roku 2009.

Norimberk se zajímá o Kollera

Německý klub 1. FC Norimberk má zájem o služby Jana Kollera. Český reprezentant, který je v Monaku pod smlouvu do konce letošní sezóny potvrdil, že by návrat do Bundesligy zvážil. A Norimberku by se 202centimetrů vysoký střelec hodil.

Inter touží po monackém Menezovi

Nadějný záložník Jeremy Menez upoutal pozornost hned několika evropských velkoklubů. Konkrétní zájem o monackého mladíčka projevil Inter Milán, Meneze sledují také Liverpool a Manchester United.

Olympique Marseille - AS Monaco 2:0

Marseille potvrdila vzestup svojí formy také v sedmnáctém kole. V sobotu Olympique přivítal doma na Stade Veledrome AS Monako a ve vzájemném střetnutí slavných klubů jasně dominoval. Do vedení dostal domácí Julien Rodriguez ve dvaapadesáté minutě. Po něm se o osmnáct minut později trefil ještě Lorik Cana a bylo rozhodnuto. Olympique Marseille tak získal důležité tři body a také si zvednul sebevědomí před důležitým zápasem s FC Liverpool.

Preview: Olympique Marseille - AS Monaco

Marseille se v úvodním zápase sedmnáctého kola střetne s Monakem. Obránce Olympique Jacques Faty tvrdí, že jeho tým se nyní plně soustředí na víkendové utkání domácí soutěže, přestože Marseille v týdnu čeká veledůležitý souboj s Liverpoolem o postup do další fáze Ligy mistrů.

AS Monaco - OGC Nice 1:1

V zápase Nice s Monakem padaly branky až v posledních minutách. Nice utrhlo bod za remízu 1:1 v nastaveném čase brankou Liliana Laslandese, a díky tomu si udželo páté místo v tabulce Ligue 1.

Toulouse FC - AS Monaco 0:0

Zápas s minimem šancí, který ani nemohl skončit jinak než bezbrankovou remízou, byl k vidění v Toulouse. Bod si odsud odváží Monaco.

Preview: Toulouse FC - AS Monaco

Monaku se v posledních týdnech začalo dařit a ambiciózní tým se tak dostává na dosah pohárovým příčkám. V sobotu budou chtít hráči knížecího klubu uhrát třetí po sobě jdoucí výhru v Ligue 1. K tomu musí na Stadium Municipal porazit domácí Toulouse.