Angers SCO Francie - Angers SCO - Zprávy

Preview: Angers SCO - SC Bastia

Rozjeté Angers se v případě domácí výhry nad Bastií může dostat na hranici 18 bodů, která by teoreticky mohla znamenat posun dokonce na druhé místo tabulky. Podceňovaný nováček zatím hraje opravdu skvěle, korsický soupeř ale minulý víkend prolomil svoji sérii neúspěchů a rozhodně nebude chtít upadnout zpět do spirály neúspěchů..

Olympique Marseille - Angers SCO 1:2

Poprvé od roku 1978 se Angers dočkalo vítězství na Stade Vélodrome. Trápící se Marseille jen potvrdila, že není v posledních týdnech vůbec v dobrém rozpoložení, a to je rozhodně dobrá zpráva pro Liberec, který ve čtvrtek hraje na její půdě v rámci Evropské ligy. Domácí mají v Ligue 1 po osmi kolech jen osm bodů.

Preview: Olympique Marseille - Angers SCO

Příští soupeř Liberce v Evropské lize si pořád nevede tak, jak by si představoval. Marseille se drží jen v dolní polovině tabulky a paradoxně je na tom hůře než jeho soupeř, který je v nejvyšší soutěži nováčkem. Angers letos prohrálo jen jednou, takže domácí čeká pořádná fuška, aby naplnili roli favorita.

Angers SCO - Stade Reims 0:0

Ani hráči Angers SCO, ani ti, kteří oblékají dres Remeše, nevstřelili v zápase 7. kola Ligue 1 ani jednu branku, nicméně nadále zůstanou na předních pozicích.

Preview: Angers SCO - Stade Reims

Sedmé kolo Ligue 1 přinese mimo jiné souboj dvou sousedů v tabulce. Dvou překvapivých sousedů, neboť pátá Remeš hostí jen o stupínek horší Angers SCO.

Angers SCO - ES Troyes 1:0

Souboj dvou nováčků dopadl lépe pro Angers, který získal své třetí vítězství v sezóny díky proměněné penaltě Thomase Manganiho z 57. minuty. A to Troyes navíc hrálo prakticky dvě třetiny zápasu přesilovku, neboť domácí přišli v první půli o vyloučeného Cheikha N'Doyeho. Už počtvrté se hostům nepodařilo vsítit ani jednu branku.

Preview: Angers SCO - ES Troyes

Obnovená premiéra v Ligue 1 jde zatím Angers mnohem lépe než Troyes, i když v posledním kole oba nováčci notně zaváhali. ESTAC dokonce zůstávají jedním z pouhých tří týmů, které po třech kolech stále čekají na radost z vítězství..

FC Lorient - Angers SCO 3:1

Do této chvíle byl nováček ligy Angers spolu s PSG neporažený. Vše se ale změnilo v kole pátém, v němž nestačil Lorientu. Ten se naopak dočkal vůbec svého prvního vítězství v sezóně a odpoutal se dále od sestupového pásma. O rozhodující trefu se postaral v 73. minutě Abdul Waris, jenž zničil do té doby nerozhodný stav.

Preview: FC Lorient - Angers SCO

Lorient nebyl na přestupovém trhu po celé léto příliš aktivní a nejinak tomu bylo i v posledních dnech transferového období. I když domácí stále čekají na své první vítězství v Ligue 1, věří, že i se současným kádrem se bude dařit. Po reprezentační pauze narazí na Angers, jedno z velkých překvapení začátku tohoto ročníku.

Angers SCO - OGC Nice 1:1

Nováček ligy z Angers zůstal i po čtvrtém kole neporažen. Dokonce se díky Thomasovi Manganimu ujal vedení v prvním poločase, radost ovšem domácím zkazil Valére Germain, jenž vyrovnal po přestávce. Hostující forvard se stal vůbec prvním střelcem, který letos dokázal prolomit obranu soupeře.

Preview: Angers SCO - OGC Nice

Až nečekaně dobře si zatím vede nováček ligy z Angers, který nejenže ještě neprohrál, ale dosud ani jednou neinkasoval a je na zaslouženém třetím místě tabulky. I proto by si mělo Nice, již ostřílený celek Ligue 1, mělo dát velký pozor, aby soupeře nepodcenilo. Podobně jako před sedmi lety.

GFCO Ajaccio - Angers SCO 0:2

V souboji dvou nováčků nakonec zvítězil ten sebevědomější. Přestože totiž ani Gazélec Ajaccio nevstoupil do nové sezony ani zdaleka tak špatně, jak mnozí skrytě očekávali, Angers zatím působí opravdu suverénním dojmem. Dnes se navíc probudil i mohutný Senegalec Cheikh N'Doye, jehož dvě branky zajistily na Korsice výhru 2:0..

Preview: GFCO Ajaccio - Angers SCO

Korsiku čeká velká sláva. Nováček ligy a asi nejvíce podceňované mužstvo Gazélecu totiž zažije na maličkém Stade Ange-Casanova premiéru v nejvyšší soutěži před vlastními fanoušky. Proti němu se postaví Angers, další z noviců. Takže se očekává dosti vyrovnaný souboj, oba celky se navíc celkem dobře znají.

Ligue 1 speciál: Nejšťastnější město ve Francii

Rozjezd francouzské nejvyšší soutěže je zatím až na několik málo záblesků spíše pozvolný, a naše dnešní téma z tohoto trendu nevybočuje - zápas, o kterém budeme mluvit, totiž skončil bezbrankovou remízou. To ale není podstatné. Pro desítky tisíc občanů západofrancouzského města Angers byl totiž v první řadě velkolepou oslavou vlastní identity..

Angers SCO - FC Nantes 0:0

Obnovené Derby de l'Ouest - hrané na prvoligové scéně poprvé po dlouhých 22 letech - nakonec vítěze nepřineslo. Domácí Angers sice bylo lepším týmem a mělo rozhodně více šancí skórovat, Nantes však nakonec na nepřátelském stadionu ubojovalo cennou remízu 0:0.