Angers veze překvapivě všechny body z Lens

Možnost vsadit si na utkání SCO si letos patrně nechají ujít i ti nejskalnější kluboví příznivci. Svěřenci Stéphana Moulina na jednu stranu porazí Stade Rennes, ale potom klidně po mizerném výkonu prohrají 0:3 s Nice, aby o týden později naložili Nîmes pět branek. Racingu se sice podařilo o poločase držet nerozhodný stav, jenže po změně stran obrana neuhlídala Bahokena s Capellem.
29.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Lens hodlá proti Angers udržet neporazitelnost

Racing naposledy okusil hořkost porážky v říjnu, když nestačil na Lille. Zatím poslední bod si svěřenci Francka Haiseho připsali ve středu, když při dohrávce 8. kola remizovali s Nantes. Naopak Angers si bude chtít spravit chuť po smolné porážce od Lyonu.
27.11. | Previews | žádný komentář

Lyon zvítězil v Angers a dotáhl se na špičku ligy

Tino Kadewere byl jediným střelcem zápasu mezi Angers a Lyonem a hosté se díky tomu posunuli na pozice zaručující Ligu mistrů. Situace na čele Ligue 1 je hodně vyrovnaná, trojice týmů včetně Lyonu má na kontě dvacet bodů. Angers zůstává ve středu tabulky.
22.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Angers chce Lyonu oplatit poslední vysokou porážku

Na stadionu Jeana Bouina se utkají domácí SCO Angers a Olympique Lyon. Hosté jsou favoritem, ale Les Scoïstes určitě mají co nabídnout. V letošní sezoně zvítězili už pětkrát, na druhou stranu po tříbodovém importu vždycky následovala porážka. Připomeňme tedy, že Angers před přestávkou deklasovalo Nîmes.
21.11. | Previews | žádný komentář

Angers po nejlepším letošním výkonu rozdrtilo Nîmes

Dalo se čekat, že to pro domácí nebude nejlepší zápas, když poprvé inkasovali už v úvodní minutě. Nadále tak zůstávají výrazně namočeni do hry o udržení. Naopak Angers v tabulce rázem poskočilo vzhůru.
09.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Nîmes chce proti Angers odvrátit čtvrtou pořážku v řadě

Zatím to pro klub z jihu Francie není nejlepší sezona. Mezi elitou hrají druhý rok po sobě, což bývá ještě ošidnější. Angers nebude snadným soupeřem. I proto, že Stéphane Moulin ví, že jeho svěřenci dovedou zahrát lépe, než jak zatím předvádějí.
06.11. | Previews | žádný komentář

Nice zvládlo zápas v Angers na výbornou

Svěřenci Patricka Vieiry neponechali nic náhodě a už po pětadvaceti minutách hry vedli o dvě branky. Nakonec odjíždějí ze Stade Raymond Kopa s vítězstvím 3:0, pod které se podepsali tři různí hráči. SCO nemusí navzdory čtvrté porážce příliš smutnit, jelikož nadále zůstane ve středu tabulky.
01.11. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Angers proti Nice věří v další dobrý výsledek

Oba kluby dělí po osmi kolech v tabulce jediný bod. Angers jich nasbíralo třináct, což za současného rozpoložení stačí na osmou příčku, s pouhou tříbodovou ztrátou na tu třetí. Nice zvládlo před týdnem obrat o dva body Lille a ani soupeři ze Stade Raymond Kopa nehodlá nechat nic zadarmo.
30.10. | Previews | 2 komentáře

Konečně na desátý pokus. Angers poprvé od roku 2015 skolilo Rennes

Od roku 2015, kdy se Angers probojovalo do Ligue 1, se mu nikdy nepodařilo svého lokálního rivala z Bretaňského poloostrova porazit. Na desátý pokus už ale přece slavilo ligové vítězství nad Rennes, které naopak zaznamenalo po sedmizápasové sérii vůbec svou první porážku v sezóně. Odmítlo tak možnost dočasně se posunout na první místo tabulky.
24.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Stade Rennes přivítá oblíbeného soupeře z Angers

V sezoně neporažené Stade Rennes přivítá už v páteční předehrávce SCO Angers. Domácí mají hodně nabitý program, v úterý si stihli odbýt premiéru v Lize mistrů a před začátkem víkendu se poměří s týmem, se kterým nikdy v historii neprohráli. Hned v dalším týdnu pak sehrají zápas milionářské soutěže proti španělské Seville.
23.10. | Previews | žádný komentář
05.11. Boufal má problémy s kolenem
Včerejší trénink Angers nedokončil Sofiane Boufal, ofenzivně laděný fotbalista francouzského klubu má zraněné koleno a je ohrožen jeho start v souboji s Nîmes. (lequipe.fr)
30.10. Angers už nepomůže Ebosse
Enzo Ebosse ve zbytku sezóny nebude k dispozici Angers SCO. Obránce francouzského klubu si ze zápasu na půdě Stade Rennes (2:1) odnesl přetržený přední zkřížený vaz v koleni. (lequipe.fr)
30.10. Bahoken dostal podmínku
Podmíněný trest na tři měsíce odnětí svobody dostal Stéphane Bahoken. Kamerunský útočník měl vyhrožovat násilím a smrtí své expartnerce. (getfootballnewsfrance.com)
28.10. Bahoken skončil ve vazbě
Útočník francouzského Angers Stéphane Bahoken skončil ve vyšetřovací vazbě. Důvodem je podezření z vyhrožování domácím násilím své partnerce. (getfootballnewsfrance.com)
14.10. Coulibaly je nakažený koronavirem
Pozitivní test na koronavirus měl na srazu malijské reprezentace Lassana Coulibaly. Záložník Angers SCO zůstává izolovaný v Turecku a vynechá nadcházející ligové utkání s FC Metz. (lequipe.fr)
05.10. Boufal opět oblékne dres Angers
Sofiane Boufal vypadl z dalších plánů Southamptonu a řešením se stal odchod. Ofenzivní záložník se vrací do Angers, francouzský klub ho získal na přestup. (getfootballnewsfrance.com)
05.10. Amadou krůček od hostování v Angers
Ibrahim Amadou opustí Sevillu a vrátí se do vlasti. Francouzský záložník přicestoval do Angers, co nevidět podepíše dohodu o hostování. (lequipe.fr)
05.10. Burnley má mladou posilu do zálohy
Anthony Gomez Mancini za první tým Angers neodehrál ani minutu, přesto si vysloužil angažmá v anglické Premier League. Talentovaného záložníka koupilo Burnley, suma za transfer se údajně pohybuje okolo tří milionů eur. (getfootballnewsfrance.com)