Angers SCO Francie - Angers SCO - Zprávy

Zápas mezi Angers a Metami vítěze nepoznal

Angers remizovalo doma s Métami nerozhodně 1:1. To nejdůležitější se na Stade Raymond Copa odehrálo v rozmezí necelých 120 sekund. SCO teď mají na kontě deset bodů, Les Grenats zatím po sedmi kolech sesbírali ještě o dva méně.

Angers chce proti Metám odčínit debakl s PSG

Většina klubů z Ligue 1 odjíždí do Parku princů s tím, že se nechce vracet domů s výrazným gólovým přídělem. Svěřenci kouče Moulina se mu nevyhnuli. Naopak Mety zvládli na výbornou duel s Lorientem a hodlají prodloužit sérii neporazitelnosti na čtyři utkání.

PSG rozstřílelo Angers, tabulkou stoupá stále výše

Fotbalisté PSG podali možná nejlepší výkon v dosavadním průběhu tohoto ročníku, před vlastními fanoušky neměli žádné slitování s Angers, jemuž nasázeli hned šest branek, a pomalu a jistě stoupají průběžným pořadím směrem nahoru. Hostům se podařilo přidat jen jeden umírňující přesný zásah, který byl vážně slabou náplastí na jejich finálním debaklu.

Povzbuzené PSG přivítá v předehrávce nepříjemné Angers

Fotbalisté PSG odstartují duelem s Angers v pořadí šesté kolo nového ročníku Ligue 1. Pochopitelně budou plnit roli favorita, a to i přesto, že není jisté, zda bude moci nastoupit jedna z hlavních útočných sil Neymar. Ačkoli svého protivníka v minulosti hned devětkrát za sebou porazili, neměli by ho brát na lehkou váhu. V tabulce je totiž jen o příčku níže.

Brest neudržel poločasové vedení, v Angers padl o gól

Bitva o Bretaňský poloostrov nakonec dopadla lépe pro Angers, kterému vítězství zařídil svým rozhodujícím přesným zásahem Angelo Fulgini deset minut před závěrečným hvizdem sudího Jeremyho Stinata. Brest neodehrál na Stade Raymond Kopa vyloženě špatnou partii, druhý poločas mu ovšem nevyšel tolik jako jeho protivníkovi, a odjížděl tak domů poražen.

Bretaň nabídne další derby, Angers doma přivítá Brest

Regionální bretaňské derby nabídne souboj dvou celků, které doposud získaly na své konto shodný počet šesti bodů, a v tabulce je tak dělí jen faktor skóre, které po čtyřech kolech nabral lépe Brest. Ten vstoupil do sezóny nevalně, po úvodních dvou porážkách však porazil Dijon a Lorient, a nemá tak nyní jediný důvod si na půdě svého lokálního rivala z Angers nevěřit.

Montpellier si drží dobrý začátek a porazil i Angers

Třetí výhra ze čtyř zápasů, taková je bilance Montpellieru na začátku nové sezony. Nedělní utkání domácím sedlo a čtyři branky v síti jsou toho důkazem. Montpellier vyhrál 4:1 a posunul se do popředí Ligue 1.

Naváže Montpellier na výhru nad Lyonem? Doma přivítá Angers

Montpellier sice na samotný úvod sezóny nezvládl střetnutí s Rennes, následně však uspěl ve dvou domácích duelech proti Nice a Lyonu, a suma sumárum si nepočínal během složitějšího losu vyloženě špatně. Teď by ho měl čekat papírově o něco jednodušší protivník, každopádně v tomto případě není slovo jednodušší úplně na místě. Také hosté totiž už dvakrát vyhráli.

Bahoken rozhodl o těsné výhře Angers

Nakonec jen jeden gól byl k vidění na stadionu Raymonda Kopy v Angers. Domácí celek mohl vyhrát i vyšším rozdílem, ovšem Bahoken nejprve nedal penaltu a krátkou přesilovku pokazil jiným vyloučením Thomas. Angers to nemusí tolik mrzet, protože tři body jsou tak jako tak doma.

Remeš cestuje na Loiru do Angers

Angers sice na úvod soutěže vyhrálo, ale o týden později v domácím zápase zaváhalo a teď se bude chtít revanšovat. Les Scoïstes budou hrát opět doma a soupeřem jim bude Remeš. Klub z korunovačního města francouzských králů zatím na vítězství čeká.

Bordeaux dvěma zásahy v prvním poločase vyloupilo Angers

Skvělý první poločas nakonec znamenal, že Girodins Bordeaux zvítězilo na půdě houževnatého Angers 2:0 a po dvou zápasech drží jednak neporazitelnost a také čistý štít. Po pětadvaceti minutách otevřel skóre Maja a hned vzápětí zvýšil Bašič.

Zaútočí Angers na druhou výhru v řadě nebo si Girodins něco odveze?

Zajímavou bitvu nabídne stadion Jeana Bouina v Angers, kde se utkají domácí SCO a Girodins Bordeaux. Les Scoïstes na úvod ročníku vyhráli nejtěsnějším rozdílem, zatímco Bordeaux hrálo na své půdě 0:0.

Dijon přišel o domácí neporazitelnost, padl totiž s Angers

Angers potvrdilo, že na Dijon se mu v dobách nedávných velmi dobře dařilo, a díky jediné brance Ismaëla Traorého ze 22. minuty ho skolilo už počtvrté v řadě. Domácí se přitom proti celku z Bretaňského poloostrova už potřetí za sebou ani jednou neprosadili. Bohužel pro ně všudy všeho vyprodukovali za celých devadesát minut jedinou přímou střelu na branku.

Dijon se na úvod nové sezóny představí proti Angers

Oba celky se před přerušením loňské sezóny nakonec ocitly v dolní polovině tabulky, přičemž se jim povedlo udržet prvoligovou příslušnost, a o tu budou usilovat především také v nynějším ročníku. Dijon se v nejvyšší soutěži zachránil již počtvrté v řadě, Angers bude působit v Ligue 1 již pošesté za sebou, mohlo by však přece zaútočit i na vyšší příčky.

Angers přidalo třetí výhru v řadě, v derby porazilo FC Nantes

Derby na Loiře známé jako "derby de l'ouest" ovládlo i podruhé v sezoně Angers SCO. Les Scoïstes zvítězili nad Nantes 2:0 a lví podíl na tom měl Antonin Bobichon, který jednu branku vstřelil sám a druhou připravil pro Romaina Thomase. Hosté sice měli více ze hry, ale doplatili na mizernou produktivitu.