AC Arles-Avignon Francie - AC Arles-Avignon - Zprávy

Arles obralo o body ambiciozní Montpellier

Svůj devátý bod získalo dnes Arles, když na svém stadionu remizovalo bez branek s ambiciozním Montpellierem.

Preview: AC Arles-Avignon - Montpellier HSC

Beznadějně poslední Arles se v sobotu pokusí potrápit dalšího soupeře, tentokrát Montpellier. Bude domácí tým úspěšnější než v minulém kole a postará se o překvapení?

Olympique Marseille - AC Arles-Avignon 1:0

Olympique Marseille se pořádně nadřel na vítězství nad outsiderem ligy Arles-Avignonem. Tři body mu zajistila jediná branka Gignace z 55. minuty. Na druhou stranu je pravda, že v první pětačtyřicetiminutovce nastřelil dvakrát břevno. Domácí se posunuli na druhé místo jen bod za druhým PSG a třetím Rennes, hosté zůstávají samozřejmě poslední.

Trápící se Marseille přivítá beznadějně poslední Arles

Možná nejen podle sázkových kanceláří jasná záležitost. Obhájce ligového primátu z Marseille přivítá na svém stadionu nováčka a jasně poslední tým tabulky Arles...

AC Arles-Avignon - Paris Saint-Germain 1:2

Fotbalisté PSG potvrdili roli favorita a poslední celek tabulky Arles-Avignon porazili na jeho půdě těsně 2:1. Dva góly hostům zařídil Melvüt Erdinc, který se tak trefil vůbec poprvé v sezóně dvakrát za zápas. Domácí však po kontaktní brance N'Diayeho dost zazlobili, Pařížané nakonec tři body ubránili se štěstím a se vší vervou.

Preview: AC Arles-Avignon - Paris Saint-Germain

Paris SG ztrácí společně s Rennes a Lyonem na vedoucí Lille již čtyři body. Jestli na něj chce i nadále vyvíjet tlak, nesmí příliš ztrácet a musí pořád sbírat bodíky, jak nejlépe bude moct. A rozhodně je nesmí přenechat aktuálnímu soupeři - Arles-Avignon, nováček Ligue 1, je beznadějně poslední a pomalu a jistě se mu vzdaluje šance na záchranu.

Stade Rennes - AC Arles-Avignon 4:0

Sebemenší problém neměli fotbalisté Rennes s posledním celkem tabulky Arles-Avignonem a čtyřmi góly si zajistili velezasloužené tři body. Díky nim si udrželi svou třetí příčku v tabulce a na vedoucí Lille ztrácí stále jenom bod. Hostující Lvi zůstávají beznadějně poslední už s třináctibodovou ztrátou na první nesestupovou sedmnáctou pozici.

Preview: Stade Rennes - AC Arles-Avignon

Fotbalisté Rennes, kteří přečkali vánoční přestávku na třetím místě tabulky nejvyšší francouzské soutěže, mají velkou šanci svoji aktuální pozici ještě vylepšit. V sobotu totiž hostí nejhorší tým soutěže z Arles.

Arles znovu nevhyrálo, s Nice hrálo bez branek

Bezbranková remíza se urodila mezi Arles a Nice. Pro oba celky nic moc řešící výsledek nepotěšil ani jednoho z trenérů.

Arles hraje o poslední naději proti Nice

Poslední naděje, říká kouč Arles. Tým Faruka Hadzibegice má před sebou poslední letošní představení. A jak se říká: konec dobrý, všechno dobré. Avignonský celek touží proti Nice zabojovat alespoň o naději na udržení.

AS Saint-Étienne - AC Arles-Avignon 2:0

St.-Étienne prodloužilo svou sérii ligové neporazitelnosti na šest zápasů, doma nemělo větší problémy s posledním celkem Arles-Avignonem. Domácí si museli na góly počkat až do druhé půle, Batlles s Rivierem ale nakonec během jedné minuty ukončili odpor soupeře. A to ještě nováček ligy dohrával zbývajících třicet minut o deseti hráčích.

Preview: AS Saint-Étienne - AC Arles-Avignon

Poslední Arles zajíždí na hřiště St. Etienne, kterého se v letošní sezóně celkem daří, o čemž svědčí sedmé místo v tabulce.

AC Arles-Avignon - Lille OSC 0:1

Až za minutu dvanáct rozhodli fotbalisté Lille o svém vítězství na hřišti posledního Arles. Před utkáním nikdo nečekal, že by hosté měli o svém osudu rozhodnout až gólem z 93. minuty. Tři body pro Lille vystřelil De Melo.

Preview: AC Arles-Avignon - Lille OSC

Souboj prvního týmu soutěže s tím posledním se odehraje v sobotu v Arles. Na hřiště zatím nejhoršího mužstva Ligue 1 totiž přijedou fotbalisté Lille.

Arles sice Nancy přehrálo, bere ale pouze remízu 1:1

V zápase naprosto postrádajícím prvoligovou kvalitu remizovalo Arles s Nancy v poměru 1 ku 1. Přestože domácí se brzy ujali vedení díky Francku Dja Djedjému, hosté záhy vyrovnali. Druhým střelcem tohoto utkání se stal Youssouf Hadji.