ČeskoLibor Žůrek02.11.1979180 / 7710
Hráči nezařazení na soupisku:
Hráči, kteří jsou v tomto klubu, ale nejsou stabilní součástí týmu, například mladíci hrající převážně v juniorských týmech.
 ZČeskoAntonín Presl06.08.1988190 / 8600
Sloupce: číslo dresu, post, jméno, datum narození, výška/váha, zápasy v sezóně, góly v sezóně.
20:48 Plzeň prohrála a v Evropské lize končí
Výsledek odvety prvního kola vyřazovací fáze Evropské ligy: Dinamo Záhřeb - Plzeň 3:0 (15. Oršić, 34. Dilaver, 73. Petković), první zápas 1:2, postupuje Dinamo.
19:43 Plzeň o poločase prohrává 0:2
Poločasový výsledek odvety prvního kola vyřazovací fáze Evropské ligy: Dinamo Záhřeb - Plzeň 2:0 (15. Oršić, 34. Dilaver), první zápas 1:2, za tohoto stavu postupuje Dinamo.
18:12 Plzeň v Zábřehu s Limberským na stoperu
Distancovaného Romana Hubníka nahradí v základní sestavě Viktorie Plzeň v odvetě prvního kola play-off Evropské ligy v Záhřebu David Limberský. Duel, do kterého jde Plzeň po výsledku 2:1 z domácího prostředí s drobným náskokem, začne v 19 hodin.
Sestava Plzně: Kozáčik - Havel, Pernica, Limberský, Kovařík - Procházka, Hrošovský - Kayamba, Hořava, Petržela - Beauguel. (ČTK)
20.02. Plzeň získala na hostování Jakuba Brabce
Reprezentační obránce Jakub Brabec bude hrát do konce sezony za Plzeň, kam přichází na hostování z belgického Genku. Součástí dohody je i opce na trvalý přestup. Původně měl Brabec zůstat do konce sezony v tureckém Rizesporu. Tam však v zimě přišel o místo v sestavě. (ČTK)
18.02. Plzni bude chybět potrestaný Hubník
Viktorii Plzeň bude v příštím ligovém kole chybět kapitán Roman Hubník, který dostal čtvrtou žlutou kartu. Jednozápasový trest ze stejného důvodu čeká také slávistu Petera Olayinku, teplického Jana Kuchtu, olomouckého Václava Jemelku, zlínského Pabla Podia, Jana Kalabišku ze Slovácka, karvinského Vojtěcha Smrže, libereckého Ondřeje Karafiáta a opavského Jakuba Janetzkého. (ČTK)
14.02. Zápas jsme úžasně otočili, řekl Vrba
Plzeň po úvodním dějství s Dinamem Záhřeb prohrávala, nakonec však domácí zápas otočila a do Chorvatska bude cestovat s výsledkem 2:1. "V prvním poločase bylo výrazně lepší Dinamo, kterému vyšel začátek utkání. My jsme se nechytli, Dinamo toho využívalo a bylo lepší než my. Ve druhém poločase se to otočilo. Myslím, že nám pomohlo i střídání, protože hra ve středu hřiště se výrazně zrychlila. Pak jsme měli najednou víc prostoru, víc času, dostali jsme se víc do útočné fáze. Myslím si, že se nám podařil ten zápas úžasně otočit, i když soupeř hrál velice dobře. Pernica byl v prvním poločase průměrný, druhý skvělý. Myslím, že bych byl sám proti sobě, kdybych zakazoval hráčům útočit. Pokud mají tu možnost a vytvoří si takové postavení, že z toho potom může těžit celé mužstvo. O přestávce jsem hráčům trošku se zvýšeným hlasem zdůraznil, že už to není příprava, ale jsou to soutěžní utkání. Pokud to chtějí odehrát jako přípravu, tak to asi nebude stačit," řekl po utkání Pavel Vrba. (ČTK)
14.02. Plzeň otočila utkání s Dinamem
Výsledek dnešního utkání prvního kola vyřazovacích bojů EL: Plzeň - Dinamo Záhřeb 2:1 (54. a 83. Pernica - 41. Olmo).
14.02. Plzeň o půli prohrává s Dinamem
Poločasový výsledek dnešního úvodního kola vyřazovací fáze EL: Plzeň - Dinamo Záhřeb 0:1 (41. Olmo).
14.02. Policie zasáhla proti Chorvatům
Policie v Plzni musela v podvečer zasáhnout proti fanouškům Dinama Záhřeb. ČTK to řekla policejní mluvčí Iveta Kořínková. Policie několik fanoušků zajistila, přesnější údaje o počtu zadržených výtržníků hodlá uvést po zápase. Na stadionu ve Štruncových sadech se od 21:00 bude hrát úvodní utkání 2. kola Evropské ligy mezi Viktorií Plzeň a Dinamem Záhřeb. Podle neoficiálních informací se někteří chorvatští fanoušci chtěli protlačit na stadion a mimo jiné házeli železné zábrany na policejní koně. Policie proti nim zasáhla, po 20. hodině už byl před stadionem klid. (ČTK)
14.02. Sestavy: Plzeň - Dinamo Záhřeb
Základní sestavy pro dnešní zápas úvodního kola vyřazovací fáze EL - Plzeň: Kozáčik - Havel, Pernica, Hubník, Kovařík - Hořava, Hrošovský - Ekpai, Čermák, Kayamba - Beauguel. Dinamo: Livaković - Stojanovič, Théophile-Catherine, Dilaver, Leovac - Gojak, Ademi, Olmo - Šitum, Petković, Oršić.