MFK Karviná Česko - MFK Karviná - Zprávy

Berkovec viděl před druhým gólem Sparty ruku Hovorky

Hráči Karviné se při prohře 0:2 na Spartě hodně rozčilovali po druhém gólu Letenských, jelikož mu předcházela ruka skórujícího Davida Hovorky. Brankář Martin Berkovec se však s verdiktem sudího Martina Nenadála nakonec smířil a vinu za prohru hledal spíše v zahozených šancích svého týmu.

Sparta Praha - MFK Karviná 2:0

Poprvé od roku 2000 se objevil v základní sestavě Sparty Tomáš Rosický a hned se gólem podílel na důležitém vítězství 2:0 nad Karvinou. Druhý zásah obstaral krátce po změně stoper David Hovorka.

Preview: Sparta Praha - MFK Karviná

Fotbalisté pražské Sparty se po reprezentační přestávce vracejí do ligového koloběhu a česká veřejnost i skalní fanoušci očekávají výrazné zlepšení. Času už bylo dost a Sparta potřebuje začít vyhrávat. Svěřence Andrey Stramaccioniho čeká domácí duel s Karvinou.

Trpišovský: Soupeř měl více šancí, byl lepší, ale nemá ani bod

Liberečtí vyhráli v pátém kole první ligy díky brance Vladimíra Coufala 1:0 v Karviné a minimálně do neděle se posunuli na druhé místo tabulky. Domácí naopak prodloužili své trápení a už čtyři utkání nevyhráli.

MFK Karviná - Slovan Liberec 0:1

Zlepšenou formu opět potvrdil Liberec, který veze všechny body z Karviné. Zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelil devět minut před koncem Coufal. Karviná nepředvedla špatný výkon, ovšem zcela selhala v proměňování šancí.

Preview: MFK Karviná - Slovan Liberec

Liberec se rozehrál do výborné formy, kterou bude chtít potvrdit v Karviné, kde se žádnému týmu nehraje snadno. Domácí MFK zatím neoslňují, nicméně doma zatím neprohráli.

Fastav Zlín - MFK Karviná 1:0

A teď už si jen užít páteční los základních skupin Evropské ligy. Fastav se na tento ceremoniál naladil dle svého přání vítězně, když jedinou brankou Ekpaie udolal houževnatou Karvinou. Svěřenci Bohumila Páníka už se nemohou dočkat. Los základních skupin Evropské ligy se kvapem blíží a tak měl kouč Ševců plné ruce práce směřovat myšlenky hráčů především na zápas s Karvinou.

Preview: Fastav Zlín - MFK Karviná

Hodně za očekáváním si zatím vede Fastav Zlín. Pohárový účastník vyhrál jen jednou ze tří případů a před losem základních skupin Evropské ligy by si bilanci rád vylepšil. O něco lepší start do sezony má Karviná, i když v minulém kole bodově ostrouhala.

Karvinou posílil bosenský záložník Letić

Hráče Karviné posílil levý krajní záložník nebo obránce Bojan Letić, který do slezského týmu přestoupil ze Žiliny. Čtyřiadvacetiletý hráč z Bosny a Hercegoviny podepsal v Karviné smlouvu na dva roky. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

MFK Karviná - FK Mladá Boleslav 1:1

Tři zápasy a jen jeden bod. To je přímo hororový start Mladé Boleslavi do ligového ročníku. Středočeši přitom na půdě Karviné sahali po vítězství, ale jednobrankové vedení v závěru neudrželi.

Preview: MFK Karviná - FK Mladá Boleslav

Hodně špatný vstup do sezony prožívá Mladá Boleslav, která by na půdě Karviné potřebovala zabrat. Středočeši se krčí na předposledním místě a společně s Duklou jsou jediným týmem, který ještě nebodoval.

Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná 2:1

Klokani navázali na úspěšné představení ze Sparty a doma porazili Karvinou 2:1. První poločas nabídl vyrovnanou partii, ale ve druhém dějství Bohemka převzala otěže a pět minut před koncem rozhodla o svém vítězství. Přízemní ranou se prosadil Milan Jirásek.

Preview: Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná

Fotbalisté Bohemians se pokusí navázat na úspěšné představení z Letné a k cennému bodu připsat nejlépe další tři. Z Ďolíčku chce body i Karviná, posilněná domácí výhrou nad Jihlavou. V loňské sezoně se z výhry radoval vždy domácí výběr, bude to platit i tentokrát?

Brankář Pindroch odchází z Karviné do Anglie

Karvinské fotbalisty opouští gólman Branislav Pindroch, který přestoupil do anglického klubu Notts County. Pětadvacetiletý slovenský brankář v týmu ze čtvrté ligy uspěl na zkoušce.

Karviná do nové sezony vstoupila vítězstvím nad Jihlavou

Do nového ročníku vykročila lépe domácí Karviná, která si nechala po jedné brance do obou poločasů. Hostující Jihlava lituje neproměněnýh šancí, které jí musí mrzet i proto, že dnes nepodala vůbec špatný výkon. Přesto odjíždí bez bodů.