MFK Karviná Česko - MFK Karviná - Zprávy

MFK Karviná - Viktoria Plzeň 1:3

Nadále stoprocentní je Viktoria Plzeň, která zvládla páteční předehrávku na půdě Karviné. Domácí sice byli nepříjemným soupeřem a dokonce sahali po body, ale Plzeň první ztrátu nedovolila a nadále deptá svého největšího konkurenta, tedy pražskou Slavii. Skvělý zápas odehrál brankář Matúš Kozáčik, jenž likvidoval jednu šanci soupeře za druhou.

Preview: MFK Karviná - Viktoria Plzeň

Karviná se v páteční předehrávce pokusí zastavit rozjetou Viktorii Plzeň, která ještě neztratila ani bod. Západočeši si na čele ligového pelotonu hýčkají už jedenáctibodový náskok. Karviné se naopak nedaří podle představ, avšak v domácím prostředí vždy představuje nepříjemného soupeře.

FK Teplice - MFK Karviná 1:0

Karviná nesehrála na teplických Stínadlech špatné utkání, jenomže branku nedala a sama tři minuty před koncem utkání inkasovala. Hrdinou zápasu se z pohledu Teplic stal David Vaněček.

Preview: FK Teplice - MFK Karviná

Teplice na domácích Stínadlech přivítají velice oblíbeného soupeře z Karviné, se kterým nikdy předtím neztratili ani bod. Karvinští by ale potřebovali tuto nelichotivou bilanci rychle změnit, protože jejich situace je v tabulce čím dál horší.

Konečně jsme vyhráli venku, oddechl si Šilhavý

Slávisté v 10. ligovém kole porazili Karvinou 2:0 a dosáhli první venkovní výhry v sezoně. Úřadující mistři se vrátili na druhé místo tabulky a ztrácí pět bodů na vedoucí Plzeň, která má k dobru nedělní šlágr na hřišti Sparty. Pražany poslal do vedení v 19. minutě kapitán Milan Škoda, který v 57. minutě připravil druhý gól Nizozemci Micku van Burenovi.

MFK Karviná - Slavia Praha 0:2

Slavia poprvé v sezoně zvítězila na půdě soupeře, když nastřílela dvě branky Karviné, aniž by přitom sama inkasovala. Karviná nesehrála zlé utkání, ovšem Slavia prokázala velkou kvalitu a díky brankám útočníků Milana Škody a Micka Van Burena získala důležité tři body.

Preview: MFK Karviná - Slavia Praha

Neporazitelná Slavia se ve stíhací jízdě za vedoucí Viktorií Plzeň pokusí urvat všechny body v Karviné. Hosté budou velkým favoritem, na druhou stranu Karviná chytla solidní formu a proti sešívaným nebude mít co ztratit.

Karviná prodloužila smlouvu s Moravcem

Klub z Karviné si pojistil služby Jana Moravce. Pravý krajní obránce nebo záložník dnes s dvanáctým celkem nejvyšší soutěže uzavřel nový kontrakt do konce příští sezony. Klub o tom informoval na svém webu.

1. FC Slovácko - MFK Karviná 0:0

Slovácko s Karvinou potřebovaly body a nakonec po jednom získaly oba celky. V Uherském Hradišti se totiž diváci žádného gólu nedočkali, byť oba celky chtěly v závěru zápasu vyhrát.

Preview: 1. FC Slovácko - MFK Karviná

Z druhé poloviny tabulky na sebe narazí celky Slovácka a Karviné. Oba celky si po osmi kolech představovaly lepší postavení. Slovácko zatím vyhrálo jen v jednom zápase a v tomto ohledu jsou na tom hosté lépe.

Byli jsme lepší, pochvaloval si po výhře nad Brnem Weber

Brněnští v osmém kole první ligy prohráli v Karviné 1:2 a klesli na poslední místo tabulky. Zbrojovku sice poslal do vedení už v osmé minutě Michal Škoda, ale ještě v prvním poločase vyrovnal Eric Ramírez a po změně stran dokonal obrat Lukáš Budínský z penalty. Brno navíc dohrávalo závěrečnou půlhodinu v oslabení po vyloučení brankáře Dušana Melichárka.

MFK Karviná - Zbrojovka Brno 2:1

Brněnská Zbrojovka si komplikuje situaci a po další porážce na hřišti Karviné je poslední s už dvoubodovou ztrátou na nesestupové pozice. Brnu nebyl nic platný dobrý začátek, Karviná nejenže rychle srovnala, ale po změně stran dokonala obrat. Hosté následně přišli o vyloučeného brankáře Melichárka a tím bylo rozhodnuto.

Preview: MFK Karviná - Zbrojovka Brno

Karviná se herně i výsledkově trápí a vše chce napravit v domácím duelu se Zbrojovkou Brno. Ani hosté totiž neoplývají formou, se stejným počtem čtyř bodů jsou dokonce na předposledním místě tabulky.

MFK Karviná - Sigma Olomouc 3:5

Sigma si pojistila druhé místo, když zvítězila po divokém průběhu nad Karvinou 5:3. Domácí vstoupili do zápasu naprosto šíleně a brzy prohrávali o dvě branky, ale nevzdávali se a několikrát se dokázali vrátit zpět do utkání. Bohužel je však srážela děravá obrana. Dostat pět branek v domácím prostředí je zkrátka příliš.

Preview: MFK Karviná - Sigma Olomouc

Karviná se po slibném začátku trápí a tři kola už nejenže nebodovala, ale ani nevstřelila gól. Oproti tomu nováček z Olomouce se veze na vlně euforie a je třetí. Poradí si Hanácí i v Karviné?