FK Teplice (Česko)

Plzeň ztratila další body, tentokrát nestačila na Teplice

Plzeň podlehla Teplicím a po druhé porážce v řadě ztrácí kontakt s vedoucí Slavií. Domácí dvakrát udeřili v prvním poločase. Viktoria se mohutně snažila vyrovnat, nakonec se však zmohla pouze na kontaktní gól.
15.03. | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Plzeň cestuje do Teplic s cílem odčinit nedávnou blamáž na Spartě

Plzeň se chce v Teplicích oklepat z debaklu, který jí v minulém kole uštědřila Sparta. V případě vítězství by Viktoria opět zatlačila na vedoucí Slavii. Domácím sklářům se na jaře příliš nedaří, ovšem i tak je jejich ambicí obrat Západočechy o body.
14.03. | Previews | 7 komentářů

Jablonec konečně vyhrál, v zajímavém zápase udolal Teplice

V páteční předehrávce 24. kola FORTUNA:LIGY se Jablonec konečně dočkal vítězství, když porazil soupeře z Teplic 2:1. Skóre sice otevřel hostující Moulis, ovšem za domácí otočili Vătăjelu a Sobol.
08.03. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Jablonec potřebuje konečně vyhrát, v cestě stojí Teplice

Hráči Jablonce neměli v posledních třech kolech příznivý los, což se to projevilo na výsledcích a postavení v tabulce, kde se propadli na páté místo. Nyní na Střelnici přivítají hosty z Teplic, kteří se chtějí znovu přiblížit první šestce.
08.03. | Previews | 5 komentářů

Teplice ubránily tlak Opavy a dočkaly se první jarní výhry

Atraktivní podívaná mezi Teplicemi a Opavou nabídla pět branek a výhru domácích. Skláři měli výborný úvod, ovšem druhá půle patřila Opavě a nechybělo mnoho, aby se body dělily. Teplice se ale nakonec po první jarní výhře posunuly na devátou příčku, zato Opava klesla na třinácté místo.
03.03. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Souboj tabulkových sousedů, Teplice přivítají na Stínadlech Opavu

Na teplických Stínadlech se proti sobě postaví dva sousedé v tabulce. Jak desátí Skláři, tak i jedenáctá Opava stále čekají na jaře na výhru. Nyní již potřebují uspět i proto, že se na ně v tabulce tlačí další mužstva.
02.03. | Previews | 2 komentáře

Vošahlík opustil Teplice a přestoupil do Prostějova

Teplice opustil útočník či ofenzivní záložník Jan Vošahlík. Devětadvacetiletý hráč, kterému měla na severu Čech v létě vypršet smlouva, přestoupil do druholigového Prostějova. Teplický klub o tom informoval na sociální síti.
24.02. | Aktuality | 19 komentářů

Karviná se s Teplicemi rozešla smírně

Fotbalisté Karviné proti Teplicím remizovali a bodovali i ve druhém jarním domácím zápase, což je pro ně ale vzhledem k vítězství Bohemians málo. Skóre otevřel v závěru první půle Wágner, z pokutového kopu srovnal dvacet minut před koncem Hora.
23.02. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Teplice se chtějí chytit v Karviné

Po nadějném, leč bezbodovém výkonu na Slavii to vypadalo z teplickými fotbalisty nadějně, domácí porážka s Mladou Boleslaví však byla studenou sprchou. Nyní tedy klesli na jedenáctou příčku a vrátit se do bojů o evropské poháry se budou snažit v sobotu V Karviné.
23.02. | Previews | 2 komentáře

Odvolací komise FAČR snížila Kučerovi pokutu za rapové video

Odvolací komise Fotbalové asociace ČR snížila pokutu pro záložníka Teplic Tomáše Kučeru z 60 na 40 tisíc korun za znevážení jména fotbalu v rapovém videu. V něm se vulgárně vyjadřoval o pražské Spartě a místopředsedovi FAČR Romanu Berbrovi.
21.02. | Aktuality | 60 komentářů
03.03. Ljevaković dvakrát nepomůže Teplicím
Teplický Admir Ljevakovič se stal čtvrtým hráčem v této sezoně první ligy, který dostal osm žlutých karet a dvě kola si kvůli tomu nezahraje. O polovinu nižší trest za čtyři napomínání čeká jeho spoluhráče Tomáše Vondráška, Daniela Krcha z Bohemians 1905, příbramského Matěje Chaluše a olomouckého Martina Sladkého. (ČTK)
03.03. Hejkal: Vítězství proti Opavě jsme utrpěli
Teplice vyhrály zápas s Opavou, a přestože nebyly výrazně lepší, zapsaly důležité tři body. "Na utkání jsme byli dobře připravení. Zvládli jsme i vstup, který byl velmi dobrý. Ale potom jsme se uspokojili a soupeř ještě v prvním poločase převzal otěže a snížil. Musíme se zamyslet nad závěry prvních poločasů, protože na Slavii nastřelil Zmrhal břevno, v Karviné jsme inkasovali v 46. minutě a proti Opavě v 44. minutě. A špatný byl i vstup do druhé půle. Utkání pak už nebylo o herní kvalitě, od některých hráčů čekám víc. Potřebuji zvýšit aktivitu na stranách hřiště i to, aby začala hrát víc střední záloha. Vítězství proti Opavě jsme utrpěli, ale jsme za něj strašně rádi," zhodnotil utkání teplický kouč Stanislav Hejkal. (ČTK)
20.02. Teplice získaly Trubače ze Slavie nastálo
Záložník Daniel Trubač natrvalo přestoupil ze Slavie do Teplic. Jednadvacetiletý fotbalista, který v tomto ročníku už druhou sezonu na Stínadlech hostoval, podepsal se severočeským celkem smlouvu do června 2022. O transferu informovaly oba kluby na svých webech. Trubač přišel do Slavie předloni v létě po sestupu s Hradcem Králové, kde strávil dvě sezony. Z Edenu však mládežnický reprezentant okamžitě zamířil do Teplic na hostování, které bylo loni prodlouženo. V týmu se Trubač probojoval do základní sestavy a celkem za něj v první lize zatím odehrál 38 zápasů a dal jednu branku. (ČTK)
18.02. Plzni bude chybět potrestaný Hubník
Viktorii Plzeň bude v příštím ligovém kole chybět kapitán Roman Hubník, který dostal čtvrtou žlutou kartu. Jednozápasový trest ze stejného důvodu čeká také slávistu Petera Olayinku, teplického Jana Kuchtu, olomouckého Václava Jemelku, zlínského Pabla Podia, Jana Kalabišku ze Slovácka, karvinského Vojtěcha Smrže, libereckého Ondřeje Karafiáta a opavského Jakuba Janetzkého. (ČTK)
30.01. RFS Riga - Teplice 3:1
PŘÁTELSKY: RFS Riga - Teplice 3:1 (2:0).
Branky:
19 a 75. Parbaudamais, 6. Malec - 69. Hyčka.
Sestava Teplic: Diviš - Vondrášek (65. Hyčka), Čmovš (46. Jeřábek), Hošek (81. Knapík), Krob (65. Bezdička) - Ljevakovič (59. Soungole), Kučera (46. Žitný), Radosta (46. Trubač) - Hora (81. Švejda), Shejbal (46. Vošahlík), Moulis (59. Kuchta). Trenér: Hejkal. (ČTK)
26.01. FK Teplice - Górnik Zabrze 2:0
PŘÁTELSKY: FK Teplice - Górnik Zabrze 2:0 (0:0).
Branky:
56. Žitný, 68. Soungole.
Sestava Teplic: Grigar - Čmovš (46. Hošek), Jeřábek (77. Knapík), Krob (60. Shejbal) - Ljevakovič (52. Soungole) - Vondrášek (60. Hyčka), Žitný (60. Trubač), Kučera (69. Radosta), Moulis (46. Bezdička) - Hora (77. Švejda), Vošahlík (46. Kuchta). Trenér: Hejkal. (ČTK)
19.01. Teplice - Varnsdorf 5:1
PŘÁTELSKY:
Teplice - Varnsdorf 5:1 (2:0).
Branky:
33. a 86. Moulis, 20. Kuchta, 48. Kučera, 66. Vošahlík - 76. Dordić z pen.
Sestava Teplic:
I. poločas:
Diviš - Čmovš, Jeřábek, Krob - Ljevakovič - Vondrášek, Trubač, Radosta, Moulis - Luts, Kuchta.
II. poločas: Plachý - Čmovš, Knapík, Shejbal - Soungole - Radosta, Kučera, Žitný, Hyčka - Vošahlík, Moulis. Trenér: Hejkal. (ČTK)
16.01. FK Teplice - Táborsko 6:1
PŘÁTELSKY: FK Teplice - Táborsko 6:1 (5:0).
Branky:
5., 15., 28. a 68. Žitný, 11. vlastní Zárybnický, 31. Kučera - 63. Rondič.
I. poločas:
Soukup - Hyčka, Jeřábek, Knapík, Krob - Soungole, Ljevakovič - Hora, Kučera, Žitný - Vošahlík.
II. poločas: Plachý - Soungole, Jeřábek, Čmovš, Shejbal - Knapík - Radosta, Žitný, Trubač, Luts - Kuchta. Trenér: Hejkal. (ČTK)
12.01. FK Teplice - Oberlausitz Neugersdorf 5:1
PŘÁTELSKY: FK Teplice - Oberlausitz Neugersdorf 5:1 (3:0).
Branky:
19. Žitný, 29. Luts, 41. Moulis, 55. Vošahlík, 84. Radosta z pen. - 74. Knechtel.
I. poločas:
Soukup - Hyčka, Jeřábek, Čmovš, Krob - Ljevakovič - Moulis, Žitný, Kučera, Luts - Jindráček. II. poločas: Soukup - Hošek, Knapík, Shejbal - Soungole - Radosta, Trubač, Hyčka - Hora - Vošahlík, Kuchta.
II. poločas: Soukup - Hošek, Knapík, Shejbal - Soungole - Radosta, Trubač, Hyčka - Hora - Vošahlík, Kuchta. Trenér: Hejkal. (ČTK)