FK Teplice (Česko)

Teplice přeřadily obránce Kroba do B-týmu

Vedení Teplic v reakci na nevyrovnané výkony v této sezoně a nedávný rekordní domácí debakl 0:8 s Mladou Boleslaví přeřadilo do béčka obránce Jana Kroba. Severočeský klub předčasně z hostování pošle zpět do Slavie Jana Kuchtu a na odchodu jsou také Jan Hošek, Siim Luts, Daniel Soungole a David Bezdička.
16.05. | Aktuality | 78 komentářů

Každý hráč hrál o svoji budoucnost v Teplicích, řekl kapitán Hora

Hráči Teplic hráli podle kapitána Jakuba Hory v odvetném semifinále skupiny o Evropu v ligové nadstavbě na hřišti Mladé Boleslavi o svoji budoucnost. Úvodní duel totiž Teplice prohrály 0:8 a po krutém debaklu následovaly tvrdé tresty. Odveta skončila 1:1. Přestože se Hora stal s jedenácti góly nejlepším střelcem mužstva v sezoně, jeho budoucnost v teplickém dresu je nejistá.
12.05. | Aktuality | 14 komentářů

Teplice alespoň trochu napravily ostudu a v Boleslavi remizovaly

Po debaklu 0:8, který Teplice schytaly v úvodním zápase play-off o Evropskou ligu, už bylo o postupujícím rozhodnuto s pravděpodobností hraničící s jistotou. Ve středních Čechách se tak hrálo už jenom z povinnosti a utkání skončilo remízou po brankách Komličenka a Jeřábka.
12.05. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Teplice budou v Boleslavi hrát pouze o čest

Hodně jednoznačný průběh mělo úvodní utkání 1. kola play-off o Evropskou ligu v Teplicích. Domácí schytali od Boleslavi debakl 0:8 a odveta ve středních Čechách tak už je jen formalitou. Skláři se ale zajisté chtějí omluvit fanouškům povedeným výkonem.
11.05. | Previews | 2 komentáře

Hráči Teplic po debaklu přijdou o půlku platu, trenér Hejkal zůstává

Hráči Teplic, kteří se podíleli na pátečním rekordním domácím debaklu 0:8 od Mladé Boleslavi, přijdou o polovinu základního květnového platu a odvetné semifinále skupiny o Evropu v prvoligové nadstavbové části odehrají bez individuálních prémií. Vedení klubu také hráčům zkrátilo dovolenou. Ve funkci hlavního trenéra zůstal Stanislav Hejkal, o jehož odvolání vedení vůbec neuvažovalo. Severočeši o přísných trestech informovali na svém webu.
07.05. | Aktuality | 60 komentářů

Teplické vedení chystá po debaklu tresty, hráče čekají pohovory

Vedení Teplic chystá po pátečním rekordním domácím debaklu 0:8 od Mladé Boleslavi v úvodním semifinále skupiny o Evropu v nadstavbové části první ligy tvrdé tresty pro tým. Někteří hráči v klubu skončí, další čekají pohovory, při kterých musí projevit loajalitu a chuť nadále hrát za severočeský celek. Vedení zároveň mužstvu zkrátí na minimum dovolenou po sezoně.
04.05. | Aktuality | 12 komentářů

Hráči se vysmáli všem v klubu až po uklízečky, řekl Hejkal

Teplický trenér Stanislav Hejkal byl po domácím debaklu 0:8 v úvodním semifinále skupiny o Evropu nadstavby první ligy s Mladou Boleslaví zděšen. Jeho svěřenci se podle něj svým přístupem vysmáli všem v klubu až po uklízečky. Má chuť dál pokračovat, ale je mu jasné, že mužstvo potřebuje velkou obměnu. Vedení Severočechů plánuje na nejvyšší porážku v samostatné lize reagovat, o jaké kroky půjde, ale zatím ředitel klubu Petr Hynek neřekl.
04.05. | Aktuality | 59 komentářů

Klidně ukončím podepsanou smlouvu, řekl Ljevakovič po debaklu

Teplický kapitán Admir Ljevaković vzal po debaklu 0:8 v úvodním semifinále skupiny o Evropu nadstavby první ligy s Mladou Boleslaví zodpovědnost na sebe. Přestože před měsícem prodloužil smlouvu o další sezonu, po dnešní blamáži Severočechů byl čtyřiatřicetiletý bosenský záložník připraven podepsaný kontrakt klidně ukončit.
03.05. | Aktuality | 11 komentářů

Mladá Boleslav roznesla Teplice osmi brankami

Hodně jednoznačné utkání mohli vidět fanoušci, kteří přišli na úvodní utkání play-off o Evropskou ligu do Teplic. Domácí absolutně nezvládli vstup a Mladé Boleslavi podlehli 0:8. Po dvou brankách nasázeli Takács, Mešanović a Komličenko, další trefy přidali Bucha a Přikryl.
03.05. | Komentáře a souhrny | 10 komentářů

Mladá Boleslav chce z Teplic přivézt co nejlepší výsledek

Úvodní zápasy play-off o Evropskou ligu jsou na programu při pátečním podvečeru, v jednom z nich zamíří hráči Mladé Boleslavi do Teplic. Středočeši byli v základní části o tři místa a šest bodů výše v tabulce, lépe zvládli i vzájemné střety.
3. července: Teplice - Jihlava (v Táboře),
6. července: Austria Vídeň - Teplice (v Amstettenu). (ČTK)
08.04. Tři hráči vynechají kvůli kartám příští kolo
Tři hráči dostali v uplynulém 27. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu, která znamená trest pro příští utkání. Jeden zápas vynechají teplický Alois Hyčka, Marek Havlík ze Slovácka a zlínský Josef Hnaníček. (ČTK)
02.04. Sparta postoupila do semifinále poháru
Čtvrtfinále poháru MOL Cupu:
FK Teplice - Sparta Praha 2:2 po prodl. (1:1, 0:0), 2:4 na penalty
Branky:
90.+2 Jeřábek, 100. Hošek - 75. Plavšič, 120.+1 Drchal. Rozhodčí: Orel - Kubr, Hock.
Sestavy:
Teplice:
Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Hyčka - Hora, Soungole (81. Hošek), Kučera, Žitný (63. Bezdička) - Trubač (74. Radosta, 118. Ljevakovič), Jindráček. Trenér: Hejkal.
Sparta: Heča - Chipciu (96. Zahustel), Štetina, Costa, Hanousek - Hložek, Sáček (88. Radakovič), Frýdek, Kanga, Karlsson (70. Plavšič) - Tetteh (46. Drchal). Trenér: Ščasný. (ČTK)
31.03. Komličenko bude chybět Mladé Boleslavi
Mladé Boleslavi bude v příštích dvou ligových kolech chybět nejlepší střelec soutěže Nikolaj Komličenko, který obdržel osmou žlutou kartu v sezoně. O polovinu nižší trest čeká na jeho spoluhráče Tomáše Hájka s Ladislavem Takácsem, libereckého Libora Kozáka, karvinského Jána Kriváka, ostravského Ondřeje Šašinku, olomouckého Tomáše Zahradníčka, teplického Jana Shejbala a opavského Tomáše Smolu. (ČTK)
31.03. Hejkal: Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě
Teplice před reprezentační pauzou porazily doma Plzeň a včera na tento výsledek navázaly, když před vlastními fanoušky zdolaly Slovácko. "Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Měli jsme dobrý vstup do zápasu, chtěli jsme hrát nahoře, napadat stopery i brankáře, což se nám při prvním gólu povedlo. Druhý gól padl z nacvičené situace, pak hosté převzali aktivitu a jsem rád, že jsme do přestávky neinkasovali. O poločase jsme si řekli, že vedení 2:0 je ošemetné a nesmíme proto dostat gól. Až na pět minut, kdy tam Slovácko mělo nějaké náznaky, tak jsme si s tím poradili velmi dobře," hodnotil trenér Stanislav Hejkal. (ČTK)
03.03. Ljevaković dvakrát nepomůže Teplicím
Teplický Admir Ljevakovič se stal čtvrtým hráčem v této sezoně první ligy, který dostal osm žlutých karet a dvě kola si kvůli tomu nezahraje. O polovinu nižší trest za čtyři napomínání čeká jeho spoluhráče Tomáše Vondráška, Daniela Krcha z Bohemians 1905, příbramského Matěje Chaluše a olomouckého Martina Sladkého. (ČTK)
03.03. Hejkal: Vítězství proti Opavě jsme utrpěli
Teplice vyhrály zápas s Opavou, a přestože nebyly výrazně lepší, zapsaly důležité tři body. "Na utkání jsme byli dobře připravení. Zvládli jsme i vstup, který byl velmi dobrý. Ale potom jsme se uspokojili a soupeř ještě v prvním poločase převzal otěže a snížil. Musíme se zamyslet nad závěry prvních poločasů, protože na Slavii nastřelil Zmrhal břevno, v Karviné jsme inkasovali v 46. minutě a proti Opavě v 44. minutě. A špatný byl i vstup do druhé půle. Utkání pak už nebylo o herní kvalitě, od některých hráčů čekám víc. Potřebuji zvýšit aktivitu na stranách hřiště i to, aby začala hrát víc střední záloha. Vítězství proti Opavě jsme utrpěli, ale jsme za něj strašně rádi," zhodnotil utkání teplický kouč Stanislav Hejkal. (ČTK)
20.02. Teplice získaly Trubače ze Slavie nastálo
Záložník Daniel Trubač natrvalo přestoupil ze Slavie do Teplic. Jednadvacetiletý fotbalista, který v tomto ročníku už druhou sezonu na Stínadlech hostoval, podepsal se severočeským celkem smlouvu do června 2022. O transferu informovaly oba kluby na svých webech. Trubač přišel do Slavie předloni v létě po sestupu s Hradcem Králové, kde strávil dvě sezony. Z Edenu však mládežnický reprezentant okamžitě zamířil do Teplic na hostování, které bylo loni prodlouženo. V týmu se Trubač probojoval do základní sestavy a celkem za něj v první lize zatím odehrál 38 zápasů a dal jednu branku. (ČTK)
18.02. Plzni bude chybět potrestaný Hubník
Viktorii Plzeň bude v příštím ligovém kole chybět kapitán Roman Hubník, který dostal čtvrtou žlutou kartu. Jednozápasový trest ze stejného důvodu čeká také slávistu Petera Olayinku, teplického Jana Kuchtu, olomouckého Václava Jemelku, zlínského Pabla Podia, Jana Kalabišku ze Slovácka, karvinského Vojtěcha Smrže, libereckého Ondřeje Karafiáta a opavského Jakuba Janetzkého. (ČTK)
30.01. RFS Riga - Teplice 3:1
PŘÁTELSKY: RFS Riga - Teplice 3:1 (2:0).