FK Teplice (Česko)

Vaněček už je hráčem Hearts, podepsal smlouvu na rok a půl

Útočník David Vaněček po vypršení smlouvy v Teplicích podepsal s Heart of Midlothian kontrakt na rok a půl s opcí na další prodloužení. Sedmadvacetiletý kanonýr ve skotském týmu bude spoluhráčem českého brankáře Zdeňka Zlámala. Hearts o tom informovali na svém webu.
07.01. | Aktuality | 41 komentářů

Teplice na úvod přípravy opustili také Dressler, Červenka a Díaz

Tepličtí zahájili přípravu na jarní část prvoligové sezony. Na Stínadlech dnes chyběli záložník Patrik Dressler a útočníci Yhojan Díaz s Markem Červenkou. Už dříve ze severočeského klubu odešli nejlepší střelec David Vaněček a stoper Alex Král.
07.01. | Aktuality | 32 komentářů

Obránce Král přestoupil z Teplic zpět do Slavie

Obránce Alex Král je třetí zimní posilou Slavie. Dvacetiletý odchovanec pražského klubu přestoupil zpět do Edenu z Teplic a s lídrem první ligy uzavřel smlouvu do 30. června 2023. Opačným směrem na sever Čech zamířil na hostování na rok a půl útočník Jan Kuchta.
02.01. | Aktuality | 443 komentářů

Prosincovou anketu LFA vyhráli záložník Kovařík a trenér Hejkal

Ligová fotbalová asociace vyhlásila nejlepším hráčem prosince ve Fortuna:lize plzeňského záložníka Jana Kovaříka. Trenérskou anketu vyhrál teplický Stanislav Hejkal.
20.12.2018 | Aktuality | 38 komentářů

Slavia představila Ševčíka a Masopusta, chce získat Krále

První dvě zimní posily Slavie Lukáš Masopust a Petr Ševčík podepsali v Edenu smlouvy na tři a půl roku. Aktuální lídr české ligy zároveň jedná s Teplicemi o příchodu stopera Alexe Krále, podle předsedy představenstva vršovického klubu Jaroslava Tvrdíka jsou Pražané s hráčem dohodnuti.
18.12.2018 | Aktuality | 270 komentářů

Vítězství Teplic je zasloužené, uznal po další porážce Bílek

Tepličtí na závěr podzimní části ligové sezony doma porazili Zlín 2:1, zvítězili potřetí za sebou a poskočili na osmé místo. "Ševci" naopak v posledních třech utkáních nebodovali a zůstali v tabulce šestí. Zápas 19. kola gólově otevřel ve 30. minutě Pavel Moulis, ještě před pauzou za hosty odpověděl Pavel Vyhnal. Vítěznou branku vstřelil v 65. minutě Jakub Hora.
16.12.2018 | Aktuality | 16 komentářů

Teplice zvítězily potřetí v řadě, tentokrát na Stínadlech padl Zlín

Teplice si poradily se Zlínem a bodově se dotáhly na sedmý Liberec. Hosté po další porážce zůstávají šestí. Domácí většinu zápasu dominovali a po trefách Moulise a Hory si došli pro zasloužené tři body.
15.12.2018 | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Teplice chtějí potvrdit body z Letné, Zlín touží po dvou zápasech bodovat

Teplice po skalpu pražské Sparty hostí na Stínadlech Zlín. Domácí budou chtít potvrdit nečekaný bodový zisk z Letné, hosté zase mají co odčinit po dvou porážkách v řadě.
14.12.2018 | Previews | 3 komentáře

Podle komise rozhodčích měla Sparta proti Teplicím kopat penaltu

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR měla pražská Sparta v nedělním utkání 18. kola první ligy proti Teplicím kopat penaltu. V 55. minutě zatáhl ve vápně teplický stoper Alex Král Matěje Pulkraba, což měl sudí Karel Hrubeš posoudit jako pokutový kop. Sparta prohrála 0:1.
11.12.2018 | Aktuality | 25 komentářů

Moulis si bude vítězný gól proti Spartě pamatovat do konce života

Hned dvě série ukončil útočník Pavel Moulis dnešním gólem, kterým sedm minut před koncem zápasu 18. kola první ligy rozhodl o výhře fotbalistů Teplic nad Spartou 1:0. Pro severočeský celek zařídil první vítězství na Letné po osmi letech a sám se v nejvyšší soutěži prosadil poprvé od loňského srpna.
09.12.2018 | Aktuality | 41 komentářů
19.01. Teplice - Varnsdorf 5:1
PŘÁTELSKY:
Teplice - Varnsdorf 5:1 (2:0).
Branky:
33. a 86. Moulis, 20. Kuchta, 48. Kučera, 66. Vošahlík - 76. Dordić z pen.
Sestava Teplic:
I. poločas:
Diviš - Čmovš, Jeřábek, Krob - Ljevakovič - Vondrášek, Trubač, Radosta, Moulis - Luts, Kuchta.
II. poločas: Plachý - Čmovš, Knapík, Shejbal - Soungole - Radosta, Kučera, Žitný, Hyčka - Vošahlík, Moulis. Trenér: Hejkal. (ČTK)
16.01. FK Teplice - Táborsko 6:1
PŘÁTELSKY: FK Teplice - Táborsko 6:1 (5:0).
Branky:
5., 15., 28. a 68. Žitný, 11. vlastní Zárybnický, 31. Kučera - 63. Rondič.
I. poločas:
Soukup - Hyčka, Jeřábek, Knapík, Krob - Soungole, Ljevakovič - Hora, Kučera, Žitný - Vošahlík.
II. poločas: Plachý - Soungole, Jeřábek, Čmovš, Shejbal - Knapík - Radosta, Žitný, Trubač, Luts - Kuchta. Trenér: Hejkal. (ČTK)
12.01. FK Teplice - Oberlausitz Neugersdorf 5:1
PŘÁTELSKY: FK Teplice - Oberlausitz Neugersdorf 5:1 (3:0).
Branky:
19. Žitný, 29. Luts, 41. Moulis, 55. Vošahlík, 84. Radosta z pen. - 74. Knechtel.
I. poločas:
Soukup - Hyčka, Jeřábek, Čmovš, Krob - Ljevakovič - Moulis, Žitný, Kučera, Luts - Jindráček. II. poločas: Soukup - Hošek, Knapík, Shejbal - Soungole - Radosta, Trubač, Hyčka - Hora - Vošahlík, Kuchta.
II. poločas: Soukup - Hošek, Knapík, Shejbal - Soungole - Radosta, Trubač, Hyčka - Hora - Vošahlík, Kuchta. Trenér: Hejkal. (ČTK)
31. ledna: návrat ze soustředění,
6. února: Teplice - Velvary (UMT Stínadla, 17:00). (ČTK)
17.12.2018 Kučera dostal za rapové video pokutu 60 tisíc
Etická komise Fotbalové asociace ČR potrestala záložníka Teplic Tomáše Kučeru pokutou 60 tisíc korun za znevážení jména fotbalu v rapovém videu. V něm se vulgárně vyjadřoval o pražské Spartě a místopředsedovi FAČR Romanu Berbrovi. Podle komise Kučera "zvlášť hrubě znevážil jméno účastníka soutěže a člena orgánu FAČR a poškodil tím vážným způsobem jméno fotbalu". (ČTK)
03.12.2018 Čivić, Frýdek a Kanga budou chybět Spartě
Spartě budou v 18. kole první ligy chybět hned tři hráči. Guélora Kangu a Eldara Čiviče čeká trest za vyloučení, Martina Frýdka za čtyři žluté karty. Distanc za karty dostanou také Pavel Čmovš a David Vaněček z Teplic, Michal Trávník z Jablonce, Pavel Zavadil a Tomáš Smola z Opavy, Josef Hušbauer ze Slavie a dva zápasy za osm žlutých karet bude stát Daniel Tetour z Dukly. (ČTK)
23.11.2018 Kučera v klipu urážel Berbra s Peltou
Záložníkovi Tomáši Kučerovi z Teplic hrozí trest za vystoupení v hudebním klipu rappera Bulhara, kde urážel bývalého předsedu Fotbalové asociace ČR Miroslava Peltu a jejího místopředsedu Romana Berbra. Etická komise FAČR kvůli tomu se sedmadvacetiletým středopolařem zahájila disciplinární řízení. Vystoupení v klipu, kde se nešetří sprostými slovy ani zdviženými prostředníčky, už s Kučerou řešilo vedení Teplic. "S Tomášem to probral ředitel klubu Petr Hynek a sportovní ředitel Štepán Vachoušek. Tomáš sám uznal, že to přehnal a omluvil se," řekl tiskový mluvčí severočeského celku Martin Kovařík. (ČTK)
15.11.2018 Trenér Hejkal musí zaplatit deset tisíc
Za nesportovní chování fanoušků či použití pyrotechniky ve vzájemném utkání musí Bohemians 1905 a Teplice zaplatit 30 tisíc korun. Teplický trenér Stanislav Hejkal navíc dostal za nevhodné chování při zápase v Ďolíčku pokutu 10 tisíc. (ČTK)
11.11.2018 Devět hráčů si odpyká disciplinární trest
Hned devět hráčů si prodlouží reprezentační pauzu, jelikož v 15. kole první ligy dostali karty znamenající trest do dalších zápasů. Vyloučeni byli Lukáš Budínský z Karviné a Daniel Tetour z Dukly. Čtvrtou žlutou kartu pak obdrželi Michal Bezpalec z Dukly, ostravské duo Jiří Fleišman a Patrizio Stronati, zlínský Lukáš Bartošák, Admir Ljevakovič z Teplic a olomoucká dvojice David Houska a Michal Vepřek. (ČTK)
02.11.2018 Hejkal: Změnili jsme systém na tři obránce
Teplice otočily utkání na půdě Bohemians 1905 a podruhé za sebou venku naplno bodovaly. "Zranil se nám Vondrášek a Krob netrénoval celý týden, ale se zapřením šel do hry. Změnili jsme proto systém na tři obránce a do poločasu si to sedalo. Šli jsme do vedení, ale pak nepochopitelně dvakrát inkasujeme ze standardek, což u Teplic není obvyklé. Byla to individuální chyba Čmovše, který měl na starost Hilála. Museli jsme na to ve druhé půli reagovat změnou systému na 4-4-2, povedlo se to otočit a v závěru jsme to uskákali," zhodnotil utkání trenér Stanislav Hejkal. (ČTK)