1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Hrdina Slovácka Daníček tušil, že by mohl dát první ligový gól

V sedmém ligovém zápase se dvacetiletý obránce Vlastimil Daníček dočkal svého prvního gólu, kterým rozhodl o cenném vítězství Slovácka nad Jabloncem 1:0. Skóroval v 73. minutě po individuální akci Libora Doška. Branku mohl už dříve, ale tehdy ještě šanci nevyužil.

1. FC Slovácko - FK Jablonec 1:0

V Uherském Hradišti se mohl hostující Jablonec v případě vítězství posunout na druhé místo tabulky. Slovácko zase toužilo navázat na poslední povedená ligová představení.

Preview: 1. FC Slovácko - FK Jablonec

Slovácko bude chtít v pondělní dohrávce devátého kola Gambrinus ligy prodloužit sérii pěti zápasů bez porážky. To se mu pokusí překazit Jablonec, jenž by rád udržel druhé místo.

Hráči zápas odchodili, zlobil se Malura

Ostrava dvanáct zápasů nevyhrála, doma prohrála šestkrát v řadě a její situace už je kritická. Kouč Pavel Malura byl po prohře se Slováckem dopálený přístupem některých svěřenců. "První poločas byl ještě relativně podle představ, ale druhý jsme soupeři věnovali. Někteří hráči si dnes řekli, že se asi nedá vyhrát, a zápas odchodili," zlobil se Malura.

Baník Ostrava - 1. FC Slovácko 0:1

Ostravský Baník zůstává na dně i po osmém kole, tentokrát už ale není poslední jen o skóre, nýbrž o bod. Dnes totiž prohrál doma se Slováckem 0:1 a na první výhru stále čeká, to Slovácko zvítězilo už potřetí a je desáté. Jediný gól jinak nevídaně nudného zápasu vstřelil osm minut před koncem Košút.

Preview: Baník Ostrava - 1. FC Slovácko

Baník Ostrava získal v sedmi kolech jediný bod a tuto bilanci by proti Slovácku rád změnil. Na Bazalech se ale představí mužstvo, které má formu, neboť čtyři ligové zápasy neprohrálo.

1. FC Slovácko - České Budějovice 2:0

Slovácko doma porazilo České Budějovice a ukázalo, že se s ním musí počítat pro záchranu. Domácí rozhodli o výhře až ve druhém poločase, kdy se nejprve trefil Libor Došek a po něm Pavelka.

Preview: 1. FC Slovácko - České Budějovice

O nápravu katastrofálního vstupu do sezóny se budou snažit domácí Slovácko i hostující České Budějovice v utkání 7. kola Gambrinus ligy v Uherském Hradišti.

Soukup: Musíme být hrozně spokojeni

Trenér Slovácka Miroslav Soukup si získaného bodu považoval. Jeho svěřenci v 77. minutě utkání na půdě Bohemians 1905 inkasovali, rychle se ale oklepali a pět minut před koncem jim vystřelil remízu Došek.

Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko 1:1

Dva góly v posledních patnácti minutách určily výsledek zápasu Bohemians 1905 se Slováckem, utkání skončilo remízou 1:1. Diváci se v Edenu po většinu času nudili, rozehřál je snad až poslední úsek duelu, ve kterém bylo k vidění kromě branek i několik dalších příležitostí. O góly se postarali Bartek a na druhé straně Došek.

Preview: Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko

O další vítězství na domácím hřišti budou usilovat Bohemians 1905, kteří v Edenu přivítají 1. FC Slovácko.

Soukup: Dnes můžu být konečně trochu veselejší

Trenér Dukly Luboš Kozel neskrýval po zápase zklamání z těsné porážky. Pražský klub nestačil na Slovácko a v Uherském Hradišti podlehl 0:1.

1. FC Slovácko - Dukla Praha 1:0

Fotbalisté Slovácka se dočkali první výhry v sezoně, stalo se tak po nejtěsnějším výsledku nad nováčkem z Prahy - Duklou. O jedinou branku utkání se postaral ve druhém poločase Kerbr.

Preview: 1. FC Slovácko - Dukla Praha

Na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti se představí nováček Dukla Praha. A bude to vůbec první výjezd na hřiště soupeře. Jistě, Dukla už hrála na Viktorce Žižkov, nicméně pořád byla v Praze. Tím si ale Slovácko hlavu neláme, doma potřebuje za každou cenu zvítězit.

Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko 1:1

Olomouc doma pouze remizovala se Slováckem 1:1 a po devítibodovém odpočtu i nadále zůstává v mínusu, i když už jen o jediný bodík. Hrál se poměrně nudný fotbal, přesto se Sigma dostala ve druhé půli do vedení, když se trefil Petr, čtrnáct minut před koncem však vyrovnal Pavelka a zachránil pro Slovácko cennou remízu.