1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Preview: Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko

Olomouc doma v neděli přivítá celek Slovácka. Hanáci se pokusí navázat na vítězství 2:1 z Českých Budějovic a hosté by již rádi konečně zabodovali.

1. FC Slovácko - Sparta Praha 0:2

Sparta i potřetí v nové sezoně vyhrála, tentokrát veze tři body ze Slovácka po výsledku 2:0, když se v závěru poločasů trefili Vacek a Grajciar. Letenští mají na svém kontě plný počet devíti bodů a vévodí tabulce Gambrinus ligy, Slovácko je bez bodu čtrnácté.

Preview: 1. FC Slovácko - Sparta Praha

Rozjetá Sparta míří do Uherského Hradiště, kde se utká s tápajícím Slováckem. Zatímco Letenští jsou bodově stoprocentně úspěšní, tak domácí fotbalisté stále čekají na svůj první bodový zisk.

FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 1:0

Vlastní brankou v druhé minutě nastavení skončila aktivní kariéra úspěšné české sudí Dagmar Damkové. Utrápená Boleslav si tak v pátém soutěžním utkání letošní sezóny se štěstím došla pro vítězství, Slovácko i přes solidní defenzívu opět prohrálo.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko

Možná více než samotné utkání Mladé Boleslavi se Slováckem bude nedělní duel přitahovat pozornost osobou hlavní rozhodčí Dagmar Damkové. Aktivní činnosti musí zanechat, neboť se stala členkou komise rozhodčích UEFA. Plzeňská rodačka tak ve svých šestatřiceti letech dosáhla více, než kterýkoliv český fotbalový sudí před ní.

Slovácko po prohře s Příbramí žehrá na špatnou produktivitu

Už výsledky v přípravě signalizovaly, že slabinou Slovácka v letošním ligovém ročníku zřejmě bude produktivita a první ligové kolo to potvrdilo. Hráči Slovácka včera proti Příbrami zahazovali jednu vyloženou šanci za druhou a stálo je to dobrý start do nejvyšší soutěže.

1. FC Slovácko - 1. FK Příbram 2:3

Všechny tři body si ze hřiště Slovácka odváží Příbram, ta přežila plejádu šancí domácího celku a pak několika brankami ve druhém poločase rozhodla zápas ve svůj prospěch. Hrdinou utkání byl brankář Hruška, který vesměs výhru vychytal. Domácím nepomohla ani proměněná penalta ve druhé minutě nastavení.

Preview: 1. FC Slovácko - 1. FK Příbram

Před vlastními fanoušky vstoupí do nové sezóny 1. FC Slovácko. Roli favorita bude plnit proti 1. FK Příbram.

Ve Slovácku spatřují hranici úspěchu v desátém místě

S cílem vylepšit dvanáctou pozici z uplynulé sezony vstoupí do nového ligového ročníku fotbalisté Slovácka. Za hranici úspěchu bude klubové vedení považovat desáté místo.

Útok Slovácka posílí zkušený Libor Došek, obranu vyztuží Trousil

Fotbalisty prvoligového Slovácka posílí třiatřicetiletý útočník Libor Došek, který podepsal dvouletou smlouvu. Vedení klubu také uzavřelo kontrakt s pětatřicetiletým obráncem Janem Trousilem, jenž zamířil do Slovácka po sedmi sezonách strávených v Brně.

Libor Došek míří z Teplic do Slovácka

Útočník Libor Došek změní dres v rámci české ligy a přestoupí z Teplic do Slovácka. Vytáhlý střelec, který v nejvyšší soutěži zaznamenal v pěti klubech už 73 branek, by měl podle svého agenta Ondřeje Chovance v jihomoravském klubu v nejbližší době podepsat dvouletou smlouvu.

Švancara bude trénovat s druholigovým Brnem

Útočník prvoligového Slovácka Petr Švancara se bude do konce června připravovat v Brně s druholigovou Zbrojovkou. Opačným směrem a za stejných podmínek míří do Slovácka brněnský obránce Jan Trousil. Oba kluby se domluvily, že do té doby dořeší podmínky případného vzájemného přestupu obou hráčů.

Slovácko posílil Poliaček ze Senice

Slovácko posílí slovenský středopolař Miroslav Poliaček ze Senice, který se dnes zapojil po dovolené do první společné přípravy prvoligového týmu před novou sezonou. Kouč Miroslav Soukup měl na prvním tréninku k dispozici 20 hráčů a tři brankáře.

Slovácko bude mít herní soustředění v Rakousku

Pětidenní herní soustředění uprostřed července v Rakousku bude vrcholem letní přípravy prvoligových fotbalistů Slovácka. Po třítýdenní dovolené se začnou svěřenci trenéra Miroslava Soukupa společně chystat na nový ročník soutěže 20. června.

Slovácko neprodloužilo smlouvy se Švancarou a Urbánkem

1.FC Slovácko neprodloužilo smlouvy se svým nejlepším střelcem Petrem Švancarou a středopolařem Alešem Urbánkem. Po skončení hostování se z kádru dvanáctého týmu ligy vrátí do svých klubů Amadou Cissé, Martin Nešpor a Jiří Valenta.