KAA Gent Belgie - KAA Gent - Zprávy

Gent doma s Anorthosisem nezaváhal, v Konferenční lize slavil druhé vítězství

Ve skupině B se začíná rýsovat situace už po dvou kolech poměrně jasně. A vliv na tuto skutečnost měl i výsledek mezi Gentem a Anorthosisem, který vykázal očekávané skóre. Domácí jakožto ostřílenější celek v rámci evropských pohárů stvrdili roli favorita, díky gólům Tarika Tissoudaliho a Svena Kumse vyhráli a spolu s Partizanem jsou bodově stoprocentní.

Gent bude plnit roli favorita, v Konferenční lize nyní narazí na Anorthosis

Situace v tabulce skupiny B nabrala po prvním kole očekávaný směr, favorité na postup do další fáze Gent a Partizan se dostaly po svých vítězstvích do čela tabulky na úkor outsiderů Flory a Anorthosisu. Belgický celek by přitom rád podnikl další krok k zisku minimálně druhé příčky, a pokud by podruhé vyhrál, dost by právě srazil hřebínek kyperskému výběru.

Gent veze z Tallinnu tři body, stačila mu jediná branka

Flora Tallinn si doma nenechává ani jeden bod, všechny tři si odváží Belgičané. Gentu zajistil výhru v prvním utkání Konferenční ligy Darko Lemajić, který se prosadil na začátku druhé půle.

Flora si odbude estonský debut proti ztrápenému Gentu

Není to pouze Gibraltar. Také Arménie (Alaškert) a Estonsko se dočkaly svých prvních zástupců v hlavní fázi klubové soutěže UEFA. Na Floře Tallinn, odkud do Karviné přišel reprezentant Vlasij Sinavskij, tak spočívají očekávání celého estonského národa, zatímco se klub chystá na střetnutí s belgickým KAA Gent...

Benfica oznámila příchod Jaremčuka z Gentu

Roman Jaremčuk po čtyřech letech opouští KAA Gent. Ukrajinský reprezentant se vydává do Portugalska, kde podepsal pětiletou smlouvu s Benficou...

Hoffenheim doma nadělil Gentu čtyři branky

Německý Hoffenheim si doma bez potíží poradil s Gentem a nasázel mu vcelku snadno čtyři branky. Hosté se vzpamatovali až v samém závěru a jejich gól byl jen kosmetickou úpravou.

Gent se pokusí bodovat alespoň v Hoffenheimu

Naprosto tristní průběh má dosud účinkování Gentu v Evropské lize. Belgický celek nedokázal v "liberecké" skupině ani jednou bodovat, poslední šanci k tomu má na hřišti hegemona čtveřice Hoffenheimu.

Liberec porazil Gent i podruhé, přesto ztratil naději na postup

Liberec vyhrál v předposledním 5. kole skupiny L v Evropské lize v Gentu 2:1, po remíze Crvené zvezdy Bělehrad s Hoffenheimem ale ztratil i teoretickou naději na postup. Slovan poslal do vedení ve 32. minutě Kamso Mara a pojistku přidal v 55. minutě Taras Kačaraba. Za domácí vzápětí snížil Roman Jaremčuk. Utkání se kvůli opatřením proti koronaviru hrálo bez diváků.

Liberec v předposledním utkání v Evropské lize nastoupí v Gentu

Liberečtí ve čtvrtek odehrají v Gentu předposlední z šesti utkání v základní skupině Evropské ligy. Severočeši po třech porážkách za sebou už ztratili reálnou šanci na postup a zůstala jim jen velmi teoretická naděje na účast v jarní vyřazovací fázi. Svěřenci trenéra Pavla Hoftycha se budou snažit hlavně o to, aby před belgickým soupeřem, kterého doma porazili 1:0, uhájili třetí místo v tabulce.

Gent doma podlehl Crvene Zvezdě a je bez šance na postup

Belgický Gent doma podtrhl bídu v Evropské lize a postupové brány se mu definitivně uzavřely porážkou od Crvené Zvezdy. Srbové udeřili v samotném začátku utkání a druhý gól přidali po změně stran. Nejprve se trefil Njegoš Petrović a druhý gól obstaral Nemanja Milunović.

Gent se doma modlí o zázrak, jeho naděje hodlá uhasit Crvena Zvezda

Gent je i po třech kolech stále na posledním místě a to zcela oprávněně. Nezískal totiž ještě ani jeden bod. Další pokus má na domácí půdě v Belgii, kam se vypraví srbská Crvena Zvezda.

Crvena Zvezda vyhrála doma i podruhé, přetlačila trápící se Gent

Crvena Zvezda navázala na svůj předchozí perfektní výkon proti Liberci, také ve svém druhém domácím zápase urvala vítězství a odskočila v tabulce na druhé příčce jak Slovanu, tak především svému aktuálnímu soupeři z Gentu. Ten ještě do poločasu držel nerozhodný stav, pak však nedokázal zareagovat na rozhodující přesný zásah Aleksandara Kataie.

Bude se hrát bez trenérů? Crvena Zvezda vyzve Gent

Crvena Zvezda před týdnem napravila svůj první neúspěch na půdě favorizovaného Hoffenheimu, skolila před vlastními fanoušky zaslouženě Liberec a velmi ráda by navázala na vítězství i proti Gentu, který dosud nezískal ani bod. Především nad belgickým klubem se zřejmě pořádně stáhnou mračna, pokud výsledkově vyjde naprázdno i potřetí za sebou.

KAA Gent doma s Hoffenheimem selhal a je nadále bez bodu

Po dvou zápasech základní skupiny zůstává belgický Gent bez bodu a tudíž na posledním čtvrtém místě. Indiáni bundesligovému Hoffenheimu vůbec nestačili a nakonec schytali čtyřbrankový příděl. TSG šlo do vedení v prvním poločase a postupně navýšilo náskok o tři góly. Gent snížil v závěru, ale poslední slovo měli v podobě čtvrtého gólu hosté. Domácí na začátku zápasu neproměnili pokutový kop, což mělo na další vývoj zásadní vliv.

KAA Gent chce s Hoffenheimem odčinit úvodní porážku

Ke druhému zápasu základní skupiny Evropské ligy se chystají hráči belgického Gentu, který na vlastním stadionu přivítá Hoffenheim. Zatímco německý celek v úvodním kole nad Crvenou Zvezdou zvítězil, Gent padl v Liberci. Po sebevědomých prohlášeních se Belgičané vrátili zpátky nohama na zem a nic než stoprocentní výkon jim body nezaručí.