Vladimír Darida 16 Expres zprávy

28.11.201421:33

Darida se postaral o vyrovnání Freiburgu

Vladimír Darida si dnes na své konto připsal čtvrtou trefu v probíhajícím bundesligovém ročníku, záložník Freiburgu ve 43. minutě srovnal stav duelu se Stuttgartem na 1:1.

12.11.201416:13

Češi pokračují v přípravě, došlo i na video

Čeští reprezentanti pokračují v Praze v přípravě na poslední letošní utkání, jímž bude nedělní duel kvalifikace o postup na mistrovství Evropy proti Islandu v Plzni. Dnes se věnovali na tréninku taktickým věcem, došlo i na krátký video rozbor islandské obranné fáze. "Měli jsme dnes jedno krátké video, kde jsme se zaměřovali na jejich defenzivu a na naši rozehrávku, jak bychom si to představovali," řekl záložník Vladimír Darida. "Další videa nás čekají, budeme se zaměřovat i na jejich konkrétní hráče," dodal.

ČTK
02.11.201418:49

Darida proměnil další penaltu

Freiburg hraje na hřišti 1. FC Köln a má nakročeno k prvnímu vítězství v sezóně, celek z Breisgau poslal na začátku druhého poločasu do vedení proměněnou penaltou český záložník Vladimír Darida.

04.10.201416:14

Darida poslal Freiburg do vedení

Vladimír Darida se vrátil do základní sestavy Freiburgu a po osmi minutách poslal svůj celek v zápase na hřišti Werderu Brémy do vedení, když proměnil pokutový kop. Po půlhodině hry však srovnal Di Santo.

30.09.201420:14

Darida se dočkal snížení trestu

Reprezentační záložník Vladimír Darida se dočkal snížení trestu za červenou kartu a v sobotu už může za Freiburg opět nastoupit. Původně měl čtyřiadvacetiletý fotbalista přijít o dva bundesligové zápasy, ale uspěl s odvoláním a víkendový duel na hřišti Werderu Brémy stihne.

ČTK
27.09.201414:11

Freiburg nesouhlasí s Daridovým trestem

Freiburg se podle listu Badischen Zeitung odvolal proti dvouzápasovému trestu pro Vladimíra Daridu. Český záložník pyká za vyloučení v utkání s Hoffenheimem.

transfermarkt.de
25.09.201410:16

Darida bude chybět dva zápasy

Trest na dvě utkání si za vyloučení ze zápasu s Hoffenheimem odnesl Vladimír Darida. Bývalá opora Viktorie Plzeň tak musí oželet zápasy s Leverkusenem a Brémami.

sport1.de
23.09.201421:46

Darida dal branku a byl vyloučen

Freiburg sice na hřišti Hoffenheimu přišel o dvoubrankový náskok, v tuto chvíli ale znovu míří za třemi body. V 75. minutě totiž proměnil penaltu český záložník Vladimír Darida. O šest minut později ale musel ze hřiště, když při pokusu o nůžky trefil protihráče Schweglera a byl vyloučen.

26.03.201421:14

Darida otevřel skóre

Vladimír Darida zaznamenal druhou bundesligovou branku v sezoně. Záložník Freiburgu otevřel v 50. minutě skóre zápasu v Hamburku.

01.12.201319:16

Darida se vrátil na hřiště

Vladimír Darida se vrátil do sestavy Freiburgu, český záložník po problémech s břišním svalem jako střídající hráč zasáhl do duelu v Gladbachu.

27.11.201314:23

Darida nakonec zůstal v Německu

Freiburgu bude ve čtvrtečním utkání Evropské ligy v Liberci chybět Vladimír Darida, kterého v minulém týdnu trápily potíže s břišním svalem. Český reprezentační záložník sice v pondělí začal s tréninkem, po dohodě s koučem Christianem Streichem ale zůstal v Německu. "Dohodli jsme, že to tak bude nejlepší, abych byl stoprocentně připravený na víkendový zápas," řekl dnes ČTK Darida. Freiburg se v neděli představí v Mönchengladbachu.

ČTK
26.11.201317:27

O Daridově startu se rozhodne až zítra

Až ve středu dopoledne se rozhodne o tom, zda Vladimír Darida odcestuje s Freiburgem ke čtvrtečnímu utkání Evropské ligy do Liberce. Podle českého záložníka jsou šance, že do Liberce odcestuje, padesát na padesát. "Včera a dneska jsem trénoval dá se říct naplno, i když ještě sám. Ale už jsem byl i s balonem, už i sprinty. Je to mnohem lepší, už můžu dělat prakticky všechno. Včera jsem to ještě trochu cítil, dneska už to bylo dobré. Zítra bych se měl zapojit s mančaftem," řekl Darida.

ČTK
19.11.201317:10

Darida by měl být k dispozici, Schmid nikoliv

Freiburg v sobotu cestuje k důležitému utkání do Braunschweigu, kde by se měl představit i s Vladimírem Daridou. Český záložník doléčil mezižeberní sval. Mimo hru naopak zůstává jiný středopolař Jonathan Schmid, kterého stále trápí koleno.

02.11.201317:13

Darida zvýšil vedení Freiburgu

Vladimír Darida i přes lehčí zdravotní problémy nastoupil k dnešnímu bundesligovému zápasu v Norimberku. Český záložník přišel na trávník jako střídající hráč v 75. minutě, po třech minutách pobytu na hřišti pak zvyšoval na 2:0 pro Freiburg.

24.10.201319:16

Skvěle začal svůj debutový zápas za Freiburg Vladimír Darida. Český záložník poslal v jedenácté minutě německý klub do vedení v duelu EL s Estorilem.

24.10.201318:48

Darida debutuje za Freiburg

Vladimír Darida se dnes dočkal debutu v dresu Freiburgu. Český záložník, který do Breisgau odešel v létě z Plzně, figuruje v základní sestavě pro dnešní zápas Evropské ligy proti Estorilu.

12.09.201314:51

Daridův debut v ohrožení

Vladimír Darida možná zmešká zápas s Augsburgem, který měl být jeho premiérový v Bundeslize. Záložník Freiburgu si z reprezentačního srazu přivezl zraněný kotník.

01.08.201308:26

Darida údajně míří do Freiburgu

Vladimír Darida možná odejde z Plzně do německé bundesligy, podle listu Badische Zeitung je dvaadvacetiletý záložník blízko přestupu do Freiburgu.

27.07.201312:57

Darida má zraněný kotník

Záložník Vladimír Darida nedohrál včerejší zápas v Příbrami. Důvodem střídání plzeňského fotbalisty byl nakopnutý kotník a tržná rána. "Nechtěli jsme zbytečně riskovat a doufám, že bude v pořádku," řekl k tomu trenér Pavel Vrba.

01.04.201309:18

Plzeň příště bez Daridy

Fotbalistům Plzeň bude v příštím ligovém duelu chybět záložník Vladimír Darida. Reprezentační středopolař dostal v 21. kole čtvrtou žlutou kartu, která znamená distanc na jeden zápas. Rozhodčí rozdali v sedmi dosud odehraných zápasech 21. kola pouze 22 žlutých karet, což je v součtu za celý ročník 744 napomínání. Vyloučen nebyl v 21. kole nikdo, počet červených karet v sezoně tak zůstal na čísle 34.