Raúl de Tomás (Espanyol Barcelona)

Španělsko
soutěžZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Liga národů 2022/20232810000000
Mistrovství světa - kvalifikace 202221150000000
Další hráči klubu
Soupiska klubu
09.06. De Tomás opustil španělskou reprezentaci
Kádr španělské reprezentace opustil útočník Raúl de Tomás. Sedmadvacetiletý hráč Espanyolu, který v neděli v pražském Edenu při remíze 2:2 s českým výběrem nechyběl v základní sestavě, v dalších zápasech Ligy národů nenastoupí kvůli infekci v krku a horečce. "Vzhledem ke svému stavu nemůže trénovat ani hrát v následujících zápasech. Nemoc covid-19 je po provedených testech vyloučena," uvedl španělský národní tým. (ČTK)
04.05. Raúl de Tomás zpět do Realu Madrid?
Raúl de Tomás je produktem mládežnické akademie Realu Madrid a za několik měsíců by mohl dostat další šanci na prosazení se do prvního týmu Bílého baletu, vedení o něho má zájem. Španělský útočník hraje za Espanyol, kde má smlouvu ještě na čtyři roky, suma za transfer by případně měla přesáhnout dvacet milionů eur. (sport-express.ru)
09.04. Raúl de Tomás stále není fit
Raúl de Tomás zůstává na marodce Espanyolu, španělský útočník má stále problémy s ramenem a zřejmě nenastoupí zítra proti Celtě. (marca.com)
03.04. Raúl de Tomás bude zítra chybět
Raúl de Tomás se neobjevil v nominaci Espanyolu na utkání proti Realu Sociedad, španělský útočník má stále problémy s ramenem a vynechal rovněž dnešní trénink. (mundodeportivo.com)
02.04. Raúl de Tomás zůstává mimo hru
Raúl de Tomás se stále nezapojil do plného tréninku. Útočník Espanyolu si ze srazu španělské reprezentace přivezl zraněné rameno a není příliš pravděpodobné, že bude k dispozici na pondělní souboj s Realem Sociedad. (mundodeportivo.com)
25.03. Raúl de Tomás opustil reprezentaci
Raúl de Tomás nakonec přijde o nadcházející přátelské zápasy španělské reprezentace. Útočník Espanyolu si poranil rameno a nejedná se o nic vážného, trenéři ale nechtějí riskovat případné zhoršení problému. (sport-express.ru)
24.03. Raúl de Tomás má problémy s ramenem
Dnešní trénink španělské reprezentace neabsolvoval Raúl de Tomás. Útočník Espanyolu má problémy s ramenem a čeká na výsledky podrobného vyšetření. (mundodeportivo.com)
13.12.2021 Raúl de Tomás dal jubilejní branku
Espanyol o víkendu přestřílel Levante (4:3) a jednou trefou se o to přičinil Raúl de Tomás, pro něhož se jednalo o jubilejní stý zásah v první a druhé španělské lize. Někdejší útočník Raya nebo Valladolidu se 26x trefil v nejvyšší soutěži, zbytek gólů zaznamenal ve druhé lize. (mundodeportivo.com)
07.11.2021 Jedna změna ve španělské nominaci
Ansu Fati si včera poranil stehenní sval a vypadl z nominace Španělska na závěr kvalifikace o postup na MS 2022. Trenér Luis Enrique rychle obstaral náhradu, pozvánku dostal útočník Espanyolu Raúl de Tomás. (sports.yahoo.com)
28.10.2021 Raúl de Tomás přijde o jedno utkání
Jenom o jeden zápas přijde Raúl de Tomás. Střelec Espanyolu dostal trest za vyloučení v závěru utkání s Athleticem. (marca.com)
Další expres zprávy