Rayo Vallecano se rozešlo s Betisem smírně

Utkání mezi Vallecanem a Realem Betis vítěze nepoznalo a pro oba celky to znamená bodovou ztrátu. Hostům se i díky tomu rozplynul náskok na třetí pozici a v bojích o pohárové příčky tratilo i aktuálně sedmé Vallecano. Verdiblancos se dostali do vedení na sklonku prvního poločasu, když se trefil Sergio Canales, ovšem konečnou podobu výsledku dal v 71. minutě Iván Balliu.
09.01. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Vallecano uvádí souboj o Ligu mistrů s Realem Betis

Real Betis zakončil minulý rok neslavně, dvěma porážkami. Na ty bude chtít reagovat v neděli odpoledne, až zavítá do Madrid. Domácí Rayo Vallecano je přeci oustiderem, i když letošní sezonu mu vychází nad očekávání.
08.01. | Previews | 1 komentář

Atlético ožilo a díky Correovi v tabulce předskočilo Rayo

Atlético Madrid konečně zvládlo vyhrát a do nového roku vstoupilo tím nejlepším možným způsobem - třemi body a čistým koncem. Výhru pro Colchoneros zajistil útočník Ángel Correa, který se postaral o oba góly svého týmu.
02.01. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Covidem kosené Rayo vyzve v derby Atlético

V sobotu se krátce po čtvrté hodině odpolední do sebe pustí mimo jiné Atlético Madrid s Rayem Vallecano. Sobotní program 19. kola LaLigy nabídne druhé madridské derby a pro Atlético to bude obrovská šance, jak trochu vylepšit zatím velmi bídné postavení v tabulce.
01.01. | Previews | 1 komentář

Rayo přehrálo Alavés a tlačí se na pátou příčku

Porážka z minulého víkendu je zažehnána a Rayo se vrátilo na vítěznou vlnu. Ve středu si zajistilo postup v poháru Copa del Rey a v sobotu odpoledne přehrálo o záchranu bojující Deportivo Alavés. Obě branky vstřelilo Vallecano během úvodní půlhodiny, nejprve se trefil Guardiola a po něm i Catena.
18.12.2021 | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Rayo chce odpovědět na minulou ztrátu proti Alavésu

Šesté Rayo Vallecano pokračuje v překvapivě povedeném tažení LaLigou vstříc evropským pohárům. V minulém kole dostal jeho sen menší trhlinu, ale v sobotu odpoledne se celek z Vallecas pokusí vzchopit proti trápícímu se Deportivu Alavés.
17.12.2021 | Previews | 3 komentáře

Villarreal zakončil povedený týden výhrou nad Vallecanem

Po Lize mistrů uspěl Villarreal i v LaLize a Rayo Vallecano doma porazil 2:0. Připravil ho tím o čtyřzápasovou sérii bez porážky a alespoň trochu vylepšil stále nelichotivé postavení ve druhé polovině tabulky. Žlutá ponorka vstřelila oba góly v prvním poločase, nejprve Mándí, poté Moreno.
12.12.2021 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Villarreal chce přenést pohárovou formu i do LaLigy. Čelí ale Rayu

Villarreal se po velkém úspěchu v Lize mistrů a vítězství nad Atalantou Bergamo musí opět soustředit na LaLigu, kde se mu letos zdaleka tak nedaří. A jeho soupeř, byť podle jména outsider, si rozhodně zaslouží uznání.
11.12.2021 | Previews | 1 komentář

Rayo zvítězilo vlastním gólem Cabrery

Fotbalisté Vallecana si upevnili šesté místo v tabulce, když udolali jedinou brankou Espanyol. Katalánský celek si ji vstřelil ve druhém poločase sám, zpětnou přihrávku dopravil do vlastní sítě Cabrera. Zápas nabídl spoustu šancí, ale ujala se jen jediná.
05.12.2021 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Rayo hodlá udržet pohárové pozice i proti silnému Espanyolu

Rayo Vallecano se stále drží hodně vysoko v tabulce a touží se u pohárů udržet co možná nejdéle. Jenže los 16. kola mu zrovna nepřeje, neboť Espanyol Barcelona už dokázal překvapit nejednoho favorita a obrat ho o body.
04.12.2021 | Previews | žádný komentář
13.01. Dimitrievski laboruje se stehenním svalem
Stole Dimitrievski má problémy se stehenním svalem a je ohrožen jeho start v pohárovém zápase proti Gironě, brankář madridského Raya vinou zranění nenastoupil už k posledním dvěma zápasům španělské ligy. (mundodeportivo.com)
08.01. Rayo čeká jubilejní zápas mezi elitou
Rayo zítra nastoupí proti Betisu a utkání se zapíše do jeho historie, bude se jednat o jubilejní 700. zápas madridského klubu ve španělské nejvyšší soutěži. (mundodeportivo.com)
08.01. Falcao se dohodl na nové smlouvě
Radamel Falcao odvádí Rayu cenné služby a za madridský klub bude hrát i nadále. Kolumbijský útočník se podle posledních zpráv dohodl na kontraktu i pro příští sezonu, vše už zbývá pouze podepsat. (marca.com)
03.01. Bangoura dohraje sezonu v Řecku
Lass Bangoura letos za Rayo neodehrál ani minutu a na tom se už nic nezmění. Africký křídelník se stěhuje do řecké ligy, na hostování si ho vypůjčila Lamia. (mundodeportivo.com)
30.12.2021 Karanténu Raya opustili čtyři hráči
Rayo mělo před několika dny sedmnáct pozitivních testů na covid-19, po negativních vyšetřeních pak nyní bylo z izolace propuštěno kvarteto Esteban Saveljich, Unai López, Fran García a Sergi Guardiola. Trenér Andoni Iraola má nově k dispozici patnáct hráčů prvního týmu. (mundodeportivo.com)
28.12.2021 Rayo má sedmnáct pozitivních testů
Španělské Rayo zasáhl covid-19 a pozitivní test mělo hned sedmnáct zaměstnanců madridského klubu. Z prvního týmu zůstalo k dispozici jenom osm fotbalistů, vedení podle všeho požádá o odložení derby proti Atléticu. (mundodeportivo.com)
26.12.2021 Dimitrievski by mohl do Barcelony
Rayo Vallecano by mohl opustit Stole Dimitrievski, jenž by se však nemusel stěhovat ze Španělska. Podle místních zpráv se o brankáře Rayo Vallecano zajímá Barcelona, kterou může opustit náhradní gólman Neto. (transfermarketweb.com)
19.12.2021 Álvaro García si natrhl stehenní sval
Rayo včera přehrálo Deportivo Alavés a vyhrálo 2:0, špatnou zprávou je jedno zranění. V závěru první půle musel střídat Álvaro García, křídelník si natrhl stehenní sval a podle prvních zpráv bude chybět zhruba tři týdny. (mundodeportivo.com)
17.12.2021 Falcao znovu s otazníkem
Radamel Falcao stále laboruje se svalovým zraněním. Útočník Raya přišel o poslední dva soutěžní zápasy a až na poslední chvíli se rozhodne o tom, zda bude moci nastoupit zítra proti Deportivu Alavés. (mundodeportivo.com)