Falcao bude i nadále hrát za Rayo Vallecano

Rayo Vallecano se může i v nadcházející sezoně spoléhat na Radamela Falcaa. Madridský celek aktivoval opci a zkušeného útočníka si zavázal do roku 2023...
09.06. | Aktuality | 49 komentářů

Levante se s první ligou rozloučilo gólovou podívanou v Madridu

Vallecano doma v posledním kole nejvyšší španělské soutěže padlo se sestupujícím Levante 2:4. O úspěšné rozlučce hostů s LaLigou se rozhodlo už v první půli, kdy padly hned tři jejich branky. Skóre sice v 18. minutě otevřel domácí Álvaro García, ve 26. minutě už však bylo vyrovnáno. Čestné tři body pak klubu z Valencie přinesla vítězná trefa Gonzala Melera ze závěru poločasu.
21.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Levante se loučí s první ligou na půdě Raya Vallecano

Rayo Vallecano vyhrálo naposledy nad Barcelonou a pak nedokázalo na tenhle úspěch navázat. Jeho sezona ale vychází nad očekávání dobře a zakončit ji budou chtít svěřenci trenéra Andoniho Iraoly vítězstvím nad již sestupujícím Levante.
19.05. | Previews | žádný komentář

Souboj dvou nováčků zvládla lépe Mallorca. V posledním kole ji čeká zápas o všechno

Mallorca v předposledním kole španělské nejvyšší soutěže využila domácího prostředí a ve zcela klíčovém duelu porazila Vallecano 2:1. Utkání už se přitom schylovalo k remíze, ovšem v nastavení druhé půle vstřelil rozhodující branku Abdón Prats. Plný bodový zisk pro celek z Baleárských ostrovů znamená o poznání lepší výchozí pozici do závěrečného utkání. V něm se představí na hřišti Osasuny a k setrvání mezi elitou mu stačí zvítězit.
16.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Mallorca potřebuje body, Rayo se léčí z šoku

Mallorca sice v minulém kole nečekaně uspěla v duelu se Sevillou, ale pořád jí to nestačí na vysvobození ze zajetí sestupového pásma. Na sedmnáctý Cádiz ztrácí Mallorca dva body a vzhledem k tomu, že Cádiz teď hraje s Realem Madrid, tak cítí obrovskou šanci.
14.05. | Previews | žádný komentář

Villarreal si zastřílel a pěti góly smetl Rayo

"Žlutá ponorka" se v Madridu přiblížila pohárové účasti a dvě kola před koncem soutěže drží na sedmém místě čtyřbodový náskok. Svěřenci trenéra Emeryho byli jednoznačně lepší a tři body získali zaslouženě. Rayo ještě dokázalo odpovědět na rychlý gól Alfonsa Pedrazy, nicméně další branky Juana Foytha, Paca Álcacera a Paua Torrese zůstaly bez reakce. Alfonso Pedraza se v nastaveném čase zápasu prosadil ještě jednou a završil z pohledu domácích nepopulárního "bůra".
12.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Villarreal v honbě za body otestuje silné Rayo

Villarreal potřebuje zoufale body a snad i víc než jeho čtvrteční soupeř z Vallecana. Za normálních okolností by Žlutá ponorka snad i byla jasným favoritem, ale minulé týdny jasně ukázaly, že forma Raya musí být respektována.
11.05. | Previews | žádný komentář

Getafe se rozešlo s Vallecanem 0:0

Fotbalisté Getafe remizovali s Vallecanem a stále nemají jistou záchranu. Azulones jsou sice na dobré cestě se zachránit, ale s podobnou produktivitou jako v tomto utkání si ještě mohou nadělat problémy.
08.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Getafe se postaví proti poslednímu přemožiteli Barcelony

Getafe pokračuje v cestě za záchranou, která se ještě v zimě zdála jako naprosto nesmyslná a nereálná. Jenže jarní fáze sezony madridskému týmu vychází mnohem líp a v neděli odpoledne bude chtít udělat další velký krok v duelu s Rayem Vallecano.
07.05. | Previews | žádný komentář

Návrat krále ve velkém stylu, Falcaovi stačilo po zranění ke gólu pár vteřin na trávníku

Fotbalisté Vallecana navázali na dobré výsledky z posledních týdnů a ve 34. kole LaLigy dokázali remizovat se silným Sociedadem 1:1. Hosté měli utkání ve svých rukou, když po půlhodině vedli díky trefě Alexandera Sorlotha. Rayu ovšem v 78. minutě zachránil bod legendární útočník Radamel Falcao, jemuž stačilo být na trávníku pouhých 56 vteřin k tomu, aby vsítil srovnávací branku.
02.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
23.06. Andrés Martín se vrací do Raya
Andrés Martín na jaře hostoval z Raya v Tenerife a to neusiluje o prodloužení spolupráce s tímto útočníkem. 22letý fotbalista v druholigovém španělském celku zklamal, ve dvaceti zápasech dal jenom dvě branky. (mundodeportivo.com)
08.06. Vallecano aktivovalo opci na Falcaa
Radamel Falcao bude i v příští sezoně nastupovat za Rayo Vallecano. Zkušený útočník měl ve smlouvě opci, kterou madridský klub aktivoval. (abola.pt)
08.06. Nolito jedná s Rayem
Nolito po dlouhých letech opustil Celtu Vigo a hledá si nové angažmá, zamířit by přitom mohl do Madridu - ofenzivní fotbalista jedná o podmínkách smlouvy s Rayem. (mundodeportivo.com)
19.05. Vallecano prodloužilo s Iraolou
Andoni Iraola i nadále povede Rayo Vallecano. Devětatřicetiletý trenér se španělským klubem podepsal smlouvu i pro nadcházející sezonu. (marca.com)
13.05. Merquelanz absolvoval druhou operaci
Martín Merquelanz se podrobil druhé operaci kolenních vazů, datum jeho návratu zatím není známo. Křídelník patří Realu Sociedad a letos hostuje v Rayu, za které odehrál jenom čtyři zápasy, mimo hru je od září. (mundodeportivo.com)
26.04. Rayo bude jednat s Iraolou
Andoni Iraola má zájem o pokračování v Rayu a stejně se na celou situaci dívá i vedení španělského klubu. Trenér má kontrakt do konce června, madridský celek pak v nejbližších dnech zahájí jednání o prodloužení spolupráce. (mundodeportivo.com)
23.04. Araújo nebude chybět dlouho
Ronald Araújo za sebou má podrobné vyšetření a to přineslo dobré zprávy. Obránce Barcelony si ve čtvrtek poranil koleno a nejedná se o nic vážného, chybět určitě bude jenom v zítřejším souboji s Rayem. (mundodeportivo.com)
23.04. Rayu je k dispozici Falcao
Falcao může za Rayo Vallecano nastoupit proti Barceloně. Kolumbijský útočník vykurýroval zraněný lýtkový sval, s nímž absentoval od února. (mundodeportivo.com)
19.04. Rayo útočí na smutný klubový rekord
Madridské Rayo v rámci španělské nejvyšší soutěže nevyhrálo ve třinácti soutěžních zápasech, na plný bodový zisk mezi elitou v minulosti takhle dlouho čekalo jen v roce 2003. Rayo naposledy před čtyřmi měsíci porazilo Alavés, v neděli se představí na půdě Espanyolu. (mundodeportivo.com)