Raúl de Tomás (Espanyol Barcelona)

Celé jméno:Raúl de Tomás Gómez
Používané jméno:Raúl de Tomás
Národnost: Španělsko
Datum narození:17.10.1994
Výška:178 cmVáha:72 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:11
Klub:Espanyol Barcelona (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Espanyol Barcelona (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga2 2020/202121170312200000
Kariéra hráče
 

Raúl de Tomás se vrací do LaLigy, koupil ho Espanyol

Hodně krátké bylo angažmá Raúla de Tomáse v lisabonské Benfice. Španělský útočník se v portugalském celku nedokázal prosadit a už po šesti měsících se vrací do rozlohou největší země na Pyrenejském poloostrově, koupil ho Espanyol....  
09.01.2020 | Aktuality | 35 komentářů
 

De Tomás se vydal do Portugalska, bude hrát za Benficu

Benfica obratem našla náhradu za Joãa Félixe. Talentovaného útočníka se pokusí zastoupit Raúl de Tomás, jenž k "Orlům" dorazil z Realu Madrid za 20 milionů eur...  
03.07.2019 | Aktuality | 85 komentářů
 

Raúl de Tomás se soustředí na Rayo, svou budoucnost nezná

Jen na působení v Rayu se v tuto chvíli koncentruje Raúl de Tomás. Čtyřiadvacetiletý útočník ve skromném klubu hostuje z Realu Madrid a znovu se mu daří, spekulacemi o další budoucnosti se pak nezabývá a zajímá ho jen záchrana jeho dočasného zaměstnavatele ve španělské nejvyšší soutěži...  
21.01.2019 | Aktuality | 24 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
28.09.2020 Raúl de Tomás byl nabídnutý Seville
Raúl de Tomás nechce hrát druhou španělskou ligu a ještě před vypršením přestupního termínu by rád odešel z Espanyolu. Útočník možná zamíří do Sevilly, jeho agent ho šampionovi Evropské ligy už nabídl. (marca.com)
15.07.2020 Raúla de Tomáse chce také Betis
Dalšího nápadníka má Raúl de Tomás, po Valencii o jeho angažování uvažuje Betis. Španělský útočník je od ledna hráčem Espanyolu, který sestupuje ze španělské nejvyšší soutěže a přijde tak o klíčové hráče. (abola.pt)
13.07.2020 Valencia má zájem o Raúla de Tomáse
Espanyol sestupuje ze španělské nejvyšší soutěže a v průběhu nadcházejících týdnů přijde o řadu důležitých hráčů, jedním z nich pak zřejmě bude Raúl de Tomás. Útočník přišel v zimě z Benfiky a vyloučeno nyní není jeho stěhování jižněji, zájem má Valencia. (fichajes.net)
19.06.2020 Raúl de Tomás vynechá duel s Levante
Raúl de Tomás zůstává na marodce Espanyolu. Útočník katalánského klubu má stále problémy s kolenem, kvůli nimž nehrál proti Getafe a vyloučen je rovněž jeho zítřejší start v souboji s Levante. (marca.com)
13.06.2020 Raúl de Tomás má problémy s kolenem
Raúl de Tomás v zimě přišel do Espanyolu a rychle se stal nejlepším ligovým střelcem katalánského klubu, o to nepříjemnější jsou jeho aktuální zdravotní problémy. Útočník je v nominaci na souboj s Deportivem Alavés, trápí ho ale koleno a jeho start není stoprocentní. (marca.com)
15.04.2020 Raúl de Tomás do Valencie?
Na seznam možných posil Valencie se dostal Raúl de Tomás. Útočník na podzim zklamal v Benfice a v lednu se stěhoval do Epanyolu, kde se hodně rychle stal nejlepším střelcem, barcelonský klub je ovšem na posledním místě tabulky španělské ligy a v případě sestupu dojde k dalšímu stěhování odchovance Realu Madrid. (abola.pt)
22.02.2020 Espanyolu se uzdravil Raúl de Tomás
Espanyol zítra nastoupí proti Valladolidu a do jeho sestavy by se měl vrátit Raúl de Tomás. Střelec katalánského klubu doléčil svalové zranění, kvůli němuž vynechal poslední dva soutěžní duely, a znovu se zapojil do tréninku. (marca.com)
18.02.2020 Raúl de Tomás nenastoupí ani proti Wolves
O druhý zápas přijde Raúl de Tomás. Útočník Espanyolu si minulý týden přivodil svalové zranění, o víkendu nenastoupil proti Seville a ve čtvrtek se ho nebude týkat ani souboj s Wolverhamptonem. (abola.pt)
15.02.2020 Raúl de Tomás nenastoupí proti Seville
O nejlepšího střelce přišel Espanyol, útočník Raúl de Tomás se během tréninku zranil a nebude se ho týkat souboj se Sevillou. (abola.pt)
08.01.2020 Raúl de Tomás posílí Espanyol
Raúl de Tomás končí v Benfice a po šesti měsících bude znovu hrát španělskou ligu. Útočník přestoupí za dvacet milionů eur do Espanyolu, transfer by měl být potvrzen ještě v průběhu dnešního dne. (marca.com)
Další expres zprávy