Brian Priske z pražské Sparty se stal trenérem měsíce února ve FORTUNA:LIZE. Hráčem měsíce se stal Mojmír Chytil ze Slavie Praha.

x.com/fortunaligacz
25.02.202421:18

Chytil vyrovnal hattrickový rekord

Slavia v nedělním utkání 22. kole české ligy doma porazila Pardubice, především pak díky střídajícímu Mojmíru Chytilovi. Ten mimochodem třemi góly během osmi minut vyrovnal nejrychlejší hattrick v samostatné nejvyšší soutěži. V roce 1994 zaznamenal tři branky za stejně dlouhý úsek Horst Siegl v dresu konkurenční Sparty.

Chytil při debutu skóroval

Slavia proti Hradci Králové dlouho čekala na pojišťovací gól, jenž přišel až dvacet minut před koncem - při debutu v červenobílém se prosadil střídající Mojmír Chytil.

23.01.202315:48

Chytil absolvuje zdravotní prohlídku

Slavii Praha do uzavření zimního přestupového okna přece jen moůže posílit Mojmír Chytil, jenž má během dneška v Edenu podstoupit zdravotní prohlídku. Olomouc s odchodem 23letého útočníka souhlasí, není však jasné, zda k němu dojde okamžitě nebo až po sezoně, bude záležet na tom, zda se Sigmě podaří sehnat náhradu.

isport.cz
22.12.202211:11

Slavia dotahuje příchod Chytila

Mojmír Chytil vymění Sigmu Olomouc za Slavii Praha, otázka je pouze, kdy k transferu dojde. Vršovický klub za okamžitý přestup nabízí milion eur bez bonusů a procenta z dalšího prodeje, pokud by 23letý útočník na Hané vydržel do konce sezony, sníží se základní prodejní částka na třetinu.

twitter.com/MichalKvasnica
16.11.202218:25

Chytil při debutu vsítil hattrick

Česko v prvním poločase vede nad Faerskými ostrovy 3:0 a všechny tři góly vstřelil Mojmír Chytil. Olomoucký útočník prožívá snový reprezentační debut.

30.04.202215:20

Další absence pro Sigmu

Olomouc bude o postup do finále skupiny o umístění bojovat bez dalších dvou opor. K sedmi původním absencím se přidal Vít Beneš, který střídal už minule, a také hrdinové výhry 1:0, střelec Mojmír Chytil a brankář Matúš Macík, kteří vypadli v týdnu.