Michal Sadílek z PSV Eindhoven věnoval 500 tisíc korun na boj proti koronaviru a z pomoci potřebným má větší radost než například z nákupu luxusních hodinek. Dvacetiletý záložník nebo obránce nechápe laxní přístup Nizozemců k současné situaci, přestože už nemoci COVID-19 v zemi podlehlo přes 800 lidí a více než 10 tisíc je nakaženo.

Sadílek věnoval na boj s koronavirem půl milionu korun

Michal Sadílek přispěje na boj s pandemií nového koronaviru půlmilionem korun. Český reprezentant do 21 let, jenž působí v nizozemském PSV Eindhoven, věnuje částku nemocnici v Uherském Hradišti a městu Uničov, které patří do uzavřené oblasti v Olomouckém kraji.
25.03. | Aktuality | 137 komentářů

Češi v zahraničí: Ondrášek zase zářil, Pospíšil rozhodl z penalty

Zdeněk Ondrášek začala v dresu Dallasu v zámořské Major League Soccer ve velkém stylu. Po střeleckém úspěchu v prvním kole se trefil i tentokrát proti Montrealu, navíc si připsal i asistenci. V polské lize zase rozhodl o vítězství Jagiellonie Bialystok proměněnou penaltou záložník Martin Pospíšil.
10.03. | Aktuality | 10 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
28.02. Sadílek je v nominaci rezervy PSV Eindhoven
Rezerva PSV Eindhoven se dnes představí na půdě Cambuuru a v její sestavě se může objevil i Michal Sadílek, jehož jméno figuruje v nominaci. Mládežnický český reprezentant je definitivně fit po zranění břicha, mimo hru byl skoro tři měsíce. (vi.nl)
11.02. Sadílek hlásí návrat na trávníky
Michal Sadílek bude ve čtvrtek znovu trénovat se spoluhráči z PSV Eindhoven. Český fotbalista doléčil zranění břišního svalu, s nímž laboroval dva měsíce. (vi.nl)
07.12.2019 Sadílek připravil gól pro Malena
PSV Eindhoven hostí Sittard, v jeho sestavě opět nechybí Michal Sadílek a český fotbalista měl podíl na jedné brance svého týmu. Ve 26. minutě poslal do pokutového území přesný centr, po němž Donyell Malen zvyšoval na průběžných 5:2.
02.11.2019 Sadílek rozvlnil síť Sparty Rotterdam
Michal Sadílek si na své konto připsal druhou branku za první tým PSV Eindhoven, mladý záložník se prosadil do sítě Sparty Rotterdam.
30.07.2019 Sadílek nebude hrát Ligu mistrů
Záložník Michal Sadílek si s Eindhovenem základní skupinu Ligy mistrů nezahraje. Tým PSV prohrál v odvetě 2. předkola v Basileji 1:2 a po domácím vítězství 3:2 nepostoupil kvůli nižšímu počtu gólů vstřelených venku. Sadílek nastoupil v Basileji nezvykle na levé straně obrany a do statistik se v závěru zapsal žlutou kartou. (ČTK)
23.07.2019 Sadílek pomohl otočit zápas s Basilejí
Dvacetiletý český záložník Michal Sadílek odehrál v dresu PSV Eindhoven celý zápas 2. předkola Ligy mistrů proti Basileji, v kterém nizozemský tým vydřel vítězství 3:2. O postup do 3. předkola bude usilovat příští týden ve Švýcarsku. Kvalifikaci o Ligu mistrů si Sadílek zahrál poprvé v kariéře. Loni v prosinci nastoupil v základní skupině na 25 minut v duelu s Interem Milán. (ČTK)
25.04.2019 Sadílek pojistil vedení PSV Eindhoven
PSV Eindhoven vede po prvním poločase 2:0 nad Willemem II, k čemuž pomohl Michal Sadílek. Teprve 19letý český záložník svým druhým letošním gólem zvyšoval vedení úřadujícího šampiona Eredivisie.
02.03.2019 Sadílek nastoupil v základu PSV
Český záložník Michal Sadílek se objevil v základní sestavě PSV Eindhoven v utkání Eredivisie na půdě Excelsioru Rotterdam. V ligovém zápase naskočil mladý český fotbalista v úvodní jedenáctce PSV vůbec poprvé.
22.12.2018 Sadílek zajistil PSV Eindhoven vedení
PSV Eindhoven dnes prohrával s Alkmaarem 0:1, v tuto chvíli ovšem vede 3:1 a velký podíl na tom má Michal Sadílek. Talentovaný český fotbalista přišel na trávník ve 29. minutě a krátce po změně stran poslal svůj tým do vedení.
11.12.2018 Sadílek má za sebou debut v Lize mistrů
Další start za PSV Eindhoven si připsal Michal Sadílek. Český mládežnický reprezentant tentokráte za PSV Eindhoven debutoval v Lize mistrů na hřišti Interu Milán, kde nastoupil po hodině hry a do statistik se uvedl žlutou kartou.