Liga mistrů 2018/2019 (předkola)21800003000
Statistiky v reprezentaci
Česko "17"000000000
Reprezentační kariéra hráče

Takhle výborný tým už asi nikdy neporazíme, řekl Kolář

Obrovskou euforii po postupovém gólu Ibrahima Traorého zažili v osmifinálové odvetě Evropské ligy proti Seville hráči Slavie. Celé mužstvo, včetně trenéra Jindřicha Trpišovského, se po výhře 4:3 po prodloužení rozběhlo ke kotli pod severní tribunou. Podle gólmana Ondřeje Koláře se červenobílým podobný výkon už možná nikdy nepodaří zopakovat.
15.03. | Aktuality | 74 komentářů

Koláře vylekala gólová dorážka, nečekal, že bude ofsajd

Už čtvrtou nulu ze sedmi zápasů v této sezoně Evropské ligy udržel slávistický brankář Ondřej Kolář, přestože zápas s Genkem na úvod vyřazovací části byl na obou stranách plný šancí. Nejvíce čtyřiadvacetiletému Kolářovi zatrnulo po hodině hry, kdy hostující kapitán Leandro Trossard dorazil míč do slávistické sítě, jelikož si myslel, že o ofsajd nepůjde.
15.02. | Aktuality | 28 komentářů

Štěstíčko bylo na mé straně, řekl slávistický hrdina Kolář

Brankář Ondřej Kolář předvedl v dnešní dohrávce 19. ligového kola v Jablonci možná vůbec nejlepší výkon od svého lednového příchodu do Slavie a výrazně pomohl týmu na závěr podzimu k výhře 2:0. V první půli chytil nejméně tři velké šance, a když už krátce po přestávce inkasoval, rozhodčí Ondřej Berka po zhlédnutí videozáznamu gól Miloše Kratochvíla kvůli předchozímu faulu odvolal.