Liga mistrů 2018/2019 (předkola)21800003000
Statistiky v reprezentaci
Česko "17"000000000
Reprezentační kariéra hráče

Reprezentaci doplní pro duel s Černohorci gólman Kolář

Trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý na pondělní zápas kvalifikace mistrovství Evropy s Černou Horou v Olomouci dodatečně povolal slávistického brankáře Ondřeje Koláře. V nominaci nahradil zraněného Jiřího Pavlenku, který chyběl už v pátečním duelu na Letné proti Bulharsku.
08.06. | Aktuality | 85 komentářů

Kolář: Kdybychom remizovali 0:0, může se na Chelsea stát cokoliv

Brankáře Ondřeje Koláře mrzelo, že hráči Slavie v domácím úvodním čtvrtfinále Evropské ligy s favorizovanou Chelsea inkasovali až v 86. minutě a prohráli 0:1. Výsledek 0:0 by totiž podle čtyřiadvacetiletého gólmana dával Pražanům mnohem větší šanci do odvety v Londýně za týden.
12.04. | Aktuality | 23 komentářů

Takhle výborný tým už asi nikdy neporazíme, řekl Kolář

Obrovskou euforii po postupovém gólu Ibrahima Traorého zažili v osmifinálové odvetě Evropské ligy proti Seville hráči Slavie. Celé mužstvo, včetně trenéra Jindřicha Trpišovského, se po výhře 4:3 po prodloužení rozběhlo ke kotli pod severní tribunou. Podle gólmana Ondřeje Koláře se červenobílým podobný výkon už možná nikdy nepodaří zopakovat.
15.03. | Aktuality | 74 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.06. Reprezentaci doplní gólman Kolář
Trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý na pondělní zápas kvalifikace mistrovství Evropy s Černou Horou v Olomouci dodatečně povolal slávistického brankáře Ondřeje Koláře. V nominaci nahradil zraněného Jiřího Pavlenku, který chyběl už v pátečním duelu na Letné proti Bulharsku. (ČTK)