24.04.202419:21

Sadílek asistoval na gól Twente

Twente se proti Almere City ujalo brzkého vedení, na čemž se asistencí podílel Michal Sadílek. Pro českého reprezentanta jde o třetí gólovou nahrávku v sezoně, kromě toho se jednou střelecky prosadil.

10.02.202419:18

Sadílek asistoval u druhé branky

Twente mělo skvělý start do duelu na půdě Excelsioru a po třinácti minutách vede 3:0, u druhého zásahu z páté minuty si přesnou finální přihrávku připsal český záložník Michal Sadílek.

05.11.202313:50

Sadílek byl vyloučen

Twente bojuje o body v Utrechtu a v jeho základní sestavě nechyběl Michal Sadílek, v tuto chvíli ale český záložník na trávníku už není. V nastavení první půle inkasoval žlutou kartu, v 66. minutě pak po druhém napomínání zamířil do kabiny.

20.08.202315:22

Sadílek se prosadil za Twente

Twente hraje v poločase 1:1 se Zwolle, proti němuž otevřel skóre Michal Sadílek. Český reprezentant vstřelil první gól v sezoně a celkově čtvrtý ve svém současném působišti.

13.08.202323:55

Twente vstoupilo do nového ročníku výhrou 4:1 na půdě nováčka Almere City, proti němuž se do statistik zapsal i Michal Sadílek. Český reprezentant asistoval na úvodní branku Robina Pröppera.

08.06.202322:02

Sadílek zapsal důležitou asistenci

Ačkoli většina profesionálních klubů v Nizozemsku má už po sezóně, Twente aktuálně podstupuje proti rotterdamské Spartě finále play-off o postup do Konferenční ligy. Čtvrteční duel na půdě soupeře se přitom neubíral pro klub z Enschede správným směrem, o jednu branku totiž prohrával. Nicméně přece vybojoval v závěru i díky českému záložníkovi Michalovi Sadílkovi alespoň remízu, ten ve třetí minutě nastavení asistoval u vyrovnávací trefy svého spoluhráče Ramize Zerroukiho.

soccerway.com
04.06.202316:34

Černý dvakrát asistoval za Twente

Twente v odvetě semifinále playoff o Konferenční ligu zvítězilo 4:0 nad Heerenveenem, na čemž se dvěma asistencemi podílel Václav Černý. Hodinu za vítěze odehrál také Michal Sadílek.

21.05.202316:11

Sadílek navýšil vedení Twente

Twente čtvrthodiny před koncem vede nad Waalwijkem 4:0, na čemž se výrazně podílel Michal Sadílek. Český reprezentant k asistenci přidal druhý ligový gól v sezoně.

21.05.202315:48

Twente pomohla asistence Sadílka

Michal Sadílek s Twente bojuje o postup do evropských pohárů a nyní se poprvé od zranění zapsal do statistik - český záložník na půdě Waalwijku zapsal asistenci a podílel se na průběžném stavu 3:0.

16.04.202316:33

Sadílek se vrátil do sestavy Twente

Twente prohrálo na půdě Utrechtu (0:1), alespoň malý důvod k radosti však mohl mít Michal Sadílek. Český reprezentant se po dvou měsících, během nichž laboroval se svalovým zraněním, vrátil na hřiště a odehrál závěrečnou čtvrthodinu.

24.02.202315:58

Sadílek bude chybět několik týdnů

Twente se i v nedělním utkání proti PSV Eindhoven obejde bez Michala Sadílka. Český reprezentant podle trenéra Rona Janse si se svalovým zraněním odpočine v řádu týdnů.

vi.nl
09.02.202318:05

Hilgers a Sadílek na marodce Twente

Twente bude v dnešním osmifinále domácího poháru proti Ajaxu postrádat Meese Hilgersa a Michala Sadílka. Zmíněná dvojice si odnesla zranění z předchozího ligového klání s Groningenem (1:1).

vi.nl
29.01.202314:18

Sadílek asistoval u jediné trefy Twente

Twente doma remizovalo 1:1 s Feyenoordem a jeho jedinou branku připravil Michal Sadílek. Záložník nastoupil v základní sestavě a střídal v 78. minutě, druhý český reprezentant Václav Černý byl stažen až v nastavení.

20.01.202314:41

Sadílek laboruje s třísly

Michal Sadílek má potíže s třísly a přijde o utkání nizozemské ligy proti Utrechtu. Pozitivní zprávou je to, že zranění českého záložníka ve službách Twente by nemělo být vážné.

vi.nl
07.01.202300:12

Sadílek skóroval skoro po roce

Twente v úvodním utkání Eredivisie v roce 2023 vyhrálo nad Emmenem a dobře na tento zápas bude vzpomínat také český záložník Michal Sadílek, který nastoupil po zranění poprvé od konce srpna. Svým druhým gólem definitivně zlomil odpor soupeře. Pro něj se jednalo o vůbec první trefu v této sezóně, naposledy skóroval v dresu nizozemského celku zhruba před rokem, konkrétně 22. ledna roku 2022 v duelu na půdě Willemu II.

ČTK
02.09.202216:57

Sadílek na marodce Twente

Twente poměří síly s PSV Eindhoven a k dispozici mu nebudou hned čtyři fotbalisté, vinou zdravotních problémů absentují Michel Vlap, Michal Sadílek, Julio Pleguezuelo a Sem Steijn.

vi.nl
12.06.202221:42

Sadílek musel střídat se zraněním

Česko v zápase Ligy národů na španělské půdě po poločase prohrává, navíc ztratilo Michala Sadílka. Záložník Twente ze zdravotních důvodů střídal po třiceti minutách, na trávníku ho nahradil Alex Král.