26.01.202212:30

Sadílek si odpyká celý trest

Disciplinární komise nizozemského svazu potvrdila trest na dvě utkání pro Michala Sadílka. Český záložník dostal koncem roku červenou kartu a disciplinární komise mu vyměřila trest na dva duely, po tom prvním přišlo odvolání, díky němuž mohl Sadílek dvakrát hrát. Nyní přišel definitivní verdikt a český reprezentant začátkem února nenastoupí proti Vitesse.

vi.nl
22.01.202222:02

Sadílek se prosadil za Twente

Twente po poločase vede na hřišti Willemu II, na čemž má hlavní podíl Michal Sadílek. Český reprezentant před odchodem do kabin vstřelil první gól v sezoně.

20.01.202212:57

Sadílek mohl včera nastoupit

Twente po porážce od Alkmaaru (1:2) vypadlo z Nizozemského poháru a na trávníku u toho byl i Michal Sadílek. Český záložník dostal v prosinci červenou kartu, disciplinární komise mu vyměřila trest na dva duely a z něho si zatím odpykal polovinu. Vedení Twente se ale odvolalo a na základě odvolání mohl Sadílek včera hrát, o druhé polovině trestu se teprve rozhodne.

vi.nl
18.01.202214:11

Twente bojuje za Sadílka

Twente se odvolalo proti trestu na dva zápasy, který nedávno dostal Michal Sadílek. Český záložník byl vyloučen v prosincovém utkání proti Utrechtu, polovinu trestu si odpykal již v souboji s Heerenveenem.

vi.nl
14.01.202211:08

Sadílek dostal trest na dva zápasy

Michalu Sadílkovi se trochu protáhne zimní přestávka. Český záložník ve službách nizozemského Twente dostal v prosincovém zápase proti Utrechtu červenou kartu a nyní zasedla disciplinární komise, která fotbalistovi pozastavila činnost na dvě utkání.

vi.nl
24.12.202117:13

Sadílek přijde o několik zápasů

Nejdříve v polovině ledna by se do sestavy Twente měl vrátit Michal Sadílek. Český záložník tento týden inkasoval červenou kartu, disciplinární komise pro něho pak chystá trest na dvě nebo tři utkání.

vi.nl
22.12.202122:21

Twente dohrává bez Sadílka

Michal Sadílek nedohraje dnešní zápas Eredivisie mezi Utrechtem a Twente. Záložník hostujícího týmu byl po změně stran vyloučený.

19.09.202119:44

Sadílek přispěl asistencí

Michal Sadílek si připsal svůj první bod na hostování v Twente. Gólovou přihrávkou pomáhal dostat svůj tým do vedení už ve třetí minutě zápasu s Vitesse, které nakonec Twente hravě ovládlo (4:1).

05.08.202117:29

Sadílek míří do Twente

Český reprezentant Michal Sadílek by měl v létě opustit PSV Eindhoven. Podle nizozemských médií to ale nejspíš nebude odchod do pražské Sparty, nýbrž do Twente. Jednat by se mělo o roční hostování.

vi.nl
27.07.202111:48

Sparta monitoruje Sadílka

Michal Sadílek v loňském ročníku hostoval v Liberci a FORTUNA:LIGU by mohl hrát i v letošní sezoně. Podle zpráv z Nizozemska se o kmenového hráče PSV Eindhoven zajímá Sparta Praha, která by preferovala roční hostování s opcí.

ed.nl
27.05.202113:29

Šilhavý povolal Michala Sadílka

Poslední místo v nominaci české reprezentace pro mistrovství Evropy zaplní Michal Sadílek. Trenér Jaroslav Šilhavý po neúspěšném odvolání Ondřeje Kúdely nakonec ukázal na univerzála PSV Eindhoven, jenž letošní ročník strávil v Liberci.

twitter.com/ceskarepre_cz
05.10.202013:59

Michal Sadílek bude hostovat v Liberci

Slovan Liberec před uzávěrkou přestupů angažoval zajímavou posilu. Účastník základních skupin Evropské ligy si z PSV Eindhoven vypůjčil českého mládežnického reprezentanta Michala Sadílka, jenž se může po podzimu v případě potřeby vrátit do Eredivisie.

vi.nl
28.02.202016:24

Sadílek je v nominaci rezervy PSV Eindhoven

Rezerva PSV Eindhoven se dnes představí na půdě Cambuuru a v její sestavě se může objevil i Michal Sadílek, jehož jméno figuruje v nominaci. Mládežnický český reprezentant je definitivně fit po zranění břicha, mimo hru byl skoro tři měsíce.

vi.nl
11.02.202019:32

Sadílek hlásí návrat na trávníky

Michal Sadílek bude ve čtvrtek znovu trénovat se spoluhráči z PSV Eindhoven. Český fotbalista doléčil zranění břišního svalu, s nímž laboroval dva měsíce.

vi.nl
07.12.201921:11

Sadílek připravil gól pro Malena

PSV Eindhoven hostí Sittard, v jeho sestavě opět nechybí Michal Sadílek a český fotbalista měl podíl na jedné brance svého týmu. Ve 26. minutě poslal do pokutového území přesný centr, po němž Donyell Malen zvyšoval na průběžných 5:2.

02.11.201921:01

Sadílek rozvlnil síť Sparty Rotterdam

Michal Sadílek si na své konto připsal druhou branku za první tým PSV Eindhoven, mladý záložník se prosadil do sítě Sparty Rotterdam.

30.07.201922:48

Sadílek nebude hrát Ligu mistrů

Záložník Michal Sadílek si s Eindhovenem základní skupinu Ligy mistrů nezahraje. Tým PSV prohrál v odvetě 2. předkola v Basileji 1:2 a po domácím vítězství 3:2 nepostoupil kvůli nižšímu počtu gólů vstřelených venku. Sadílek nastoupil v Basileji nezvykle na levé straně obrany a do statistik se v závěru zapsal žlutou kartou.

ČTK
23.07.201922:46

Sadílek pomohl otočit zápas s Basilejí

Dvacetiletý český záložník Michal Sadílek odehrál v dresu PSV Eindhoven celý zápas 2. předkola Ligy mistrů proti Basileji, v kterém nizozemský tým vydřel vítězství 3:2. O postup do 3. předkola bude usilovat příští týden ve Švýcarsku. Kvalifikaci o Ligu mistrů si Sadílek zahrál poprvé v kariéře. Loni v prosinci nastoupil v základní skupině na 25 minut v duelu s Interem Milán.

ČTK
25.04.201921:33

Sadílek pojistil vedení PSV Eindhoven

PSV Eindhoven vede po prvním poločase 2:0 nad Willemem II, k čemuž pomohl Michal Sadílek. Teprve 19letý český záložník svým druhým letošním gólem zvyšoval vedení úřadujícího šampiona Eredivisie.

02.03.201920:12

Sadílek nastoupil v základu PSV

Český záložník Michal Sadílek se objevil v základní sestavě PSV Eindhoven v utkání Eredivisie na půdě Excelsioru Rotterdam. V ligovém zápase naskočil mladý český fotbalista v úvodní jedenáctce PSV vůbec poprvé.