Brazílie "OH"3780000100
Brazílie3810000000
Reprezentační kariéra hráče

Zmrtvýchvstání mistrů a záchrana Leedsu: 38. kolo Premier League v kostce

V 75. minutě prohrávali s Aston Villou 0:2 a vzhledem k vítězství Liverpoolu nad Wolverhamptonem 3:1 potřebovali k zisku titulu třikrát skórovat. O šest minut později už hráči Manchesteru City vedli a fanoušci na Etihad Stadium skákali radostí. Nejsledovanější soutěž na světě vygradovala nezapomenutelným způsobem. Svěřenci Pepa Guardioly obhájili trofej a počtvrté za posledních pět let usedli na anglický fotbalový trůn.
26.05. | Názory a komentáře | 64 komentářů

Zesměšnění United a Arsenal mezi elitou: 28. kolo Premier League v kostce

V jednoznačnou záležitost ve prospěch obhájců titulu se změnilo manchesterské derby mezi City a United. Domácí s fenomenálně hrajícím Kevinem De Bruynem totiž městského rivala deklasovali 4:1 a nebýt brankáře Davida de Gey, odjížděli by hosté s ještě mnohem výraznějším přídělem.
10.03. | Názory a komentáře | 36 komentářů

Penaltová show a famózní Gallagher: 16. kolo Premier League v kostce

Do hlavní role se o víkendu obsadil systém VAR. V zápasech týmů z top 3 totiž favoritům pokaždé přisoudil pokutový kop, v případě Chelsea dokonce dva. A nutno podotknout, že ve většině případů se jednalo o sporná rozhodnutí, která ani po zhlédnutí videozáznamu nelze stoprocentně obhájit. Souhlasíte?
14.12.2021 | Názory a komentáře | 70 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.03. Martinelli poprvé v reprezentaci
Gabriel Martinelli předvádí v dresu Arsenalu výborné výkony a nyní si za ně vysloužil odměnu. Poprvé totiž byl povolán do brazilské reprezentace, kterou v nadcházejícím okně čekají kvalifikační duely s Chile a Bolívií. (dailymail.co.uk)
19.12.2021 Arsenal si chce pojistit Martinelliho
Gabriel Martinelli hraje roli v dalších plánech Arsenalu a vedení s ním co nevidět zahájí jednání o prodloužení spolupráce, brazilský útočník má kontrakt do června 2024. (sport-express.ru)
06.10.2021 Martinelli není spokojen se svou pozicí
Gabriel Martinelli je nespokojen se svou rolí v Arsenalu a vše by mohlo vyústit v jeho odchod. Mladý brazilský útočník letos zasáhl zatím jenom do čtyřech soutěžních zápasů. (sport-express.ru)
18.01.2021 Arsenalu se uzdravil Martinelli
Arsenal dnes hostí Newcastle a k dispozici mu bude i Gabriel Martinelli. Mladý útočník je v pořádku po zranění kotníku, kvůli němuž zmeškal poslední dva zápasy. (dailymail.co.uk)
10.01.2021 Martinelli se zranil během rozcvičky
Gabriel Martinelli si loni vážně poranil koleno a mimo hru je i v tuto chvíli. Mladý útočník Arsenalu nemohl nastoupit ke včerejšímu souboji s Newcastlem, během rozcvičky si poranil kotník a čeká na výsledky podrobného vyšetření. (dailymail.co.uk)
09.12.2020 Martinelli se vrací na trávníky
Brazilský útočník Gabriel Martinelli z Arsenalu si po devíti měsících znovu zahrál za klub zápas. Nastoupil do utkání rezervy proti Wimbledonu a odehrál první poločas. Martinelli si v červnu během koronavirové pauzy poranil koleno a v červenci podstoupil operaci. (sport-express.ru)
12.10.2020 Martinelli by si mohl zahrát ještě letos
Brazilský útočník Arsenalu Gabriel Martinelli by si nakonec mohl zahrát ještě v tomto kalendářním roce, přestože prognózy po jeho březnovém zranění kolena tak optimistické nebyly. Podle posledních informací by měl talentovaný fotbalista začít brzy trénovat s míčem a v prosinci už by měl být trenéru Mikelu Artetovi k dispozici pro ligové zápasy. (goal.com)