Celé jméno:Mikel Merino Zazón
Používané jméno:Mikel Merino
Národnost: Španělsko
Datum narození:22.06.1996
Výška:?Váha:?
Pozice:záložníkČíslo dresu:8
Klub:Real Sociedad (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Real Sociedad (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2019/202086421000200
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko "19"53651000100
Španělsko "21"116210010300
Reprezentační kariéra hráče
 

Merino se do Dortmundu nevrátí, Newcastle aktivoval opci na přestup

Mikel Merino si může přestěhovat všechny své věci z Dortmundu do Newcastlu. Navrátilec do anglické nejvyšší soutěže získal mladého záložníka v létě na hostování, už nyní ovšem dojednal podmínky trvalého přestupu a se španělským fotbalistou podepsal pětiletý kontrakt...  
13.10.2017 | Aktuality | 20 komentářů
 

Jsem rád, že mohu hrát právě za Newcastle United, řekl Merino

Mikel Merino se po svém přestupu do Borussie Dortmund nedokázal prosadit, další šanci už pak možná nedostane. Mladý španělský záložník odešel na hostování do Newcastlu United...  
28.07.2017 | Aktuality | 568 komentářů
 

Merino oficiálně posilou Dortmundu

Borussia Dortmund potvrdila příchod Mikela Merina. Španělský záložník, jenž momentálně nastupuje za Osasunu Pamplona ve druhé nejvyšší soutěži, přijde do Vestfálska po sezóně a podepsal smlouvu do roku 2021...  
15.02.2016 | Aktuality | 101 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.11.2018 Realu Sociedad se uzdravili Merino a Zaldua
Obránce Joseba Zaldua je v pořádku po zranění kotníku a po reprezentační pauze se vrátí do sestavy Realu Sociedad. Baskickému celku se uzdravil ještě jeden fotbalista, svalový problém doléčil záložník Mikel Merino. (marca.com)
02.10.2018 Real Sociedad půjde do derby bez Merina
Real Sociedad čeká v pátek baskické derby proti Athleticu a k dispozici mu nebude Mikel Merino. Záložník si minulý týden přivodil svalové zranění, které nestihne doléčit. (marca.com)
29.09.2018 Realu Sociedad se zranili dva hráči
Real Sociedad doma nestačil na Valencii a navíc přišel o dva hráče. Obránce Joseba Zaldua má problémy s kotníkem, záložník Mikel Merino si z duelu zase odnesl svalové zranění. Oba by mohli přijít o blížící se baskické derby proti Athleticu. (marca.com)
12.07.2018 Merino přestoupil do Realu Sociedad
Mikel Merino přestoupil z Newcastlu do Realu Sociedad, jemuž se upsal na pět let. Záložník byl ještě před rokem hráčem Dortmundu, Newcastle si ho původně vypůjčil na hostování, které brzy změnil v trvalý přestup, fotbalista ovšem následně ztratil místo v základní sestavě a důvěru manažera Rafaela Beníteze. (skysports.com)
25.06.2018 Merino má namířeno do Realu Sociedad
Mikel Merino před rokem odešel z Dortmundu do Newcastlu a ten hodně brzy změnil hostování v trvalý přestup, španělský záložník ovšem s postupem času přišel o místo v sestavě a v závěru sezony v anglickém klubu pouze paběrkoval. Proto se také spekuluje o jeho odchodu a nejreálněji v tuto chvíli vypadá přestup do Realu Sociedad, ten už zahájil jednání a dohoda má být hodně blízko. (football-espana.net)
30.01.2018 Athletic by rád získal Merina
Mikel Merino se dostal do hledáčku Athleticu a ten usiluje o transfer. 21letý záložník byl před letošní sezonou zapůjčen z Dortmundu do Newcastlu a ten v říjnu změnil hostování v trvalý přestup, aktuálně se ale údajně nebrání odchodu španělského hráče. (marca.com)
31.07.2017 Kicker: Merino maximálně za 10 milionů
Relativně levnou koupí by se pro Newcastle United mohl podle magazínu Kicker stát mladý záložník Mikel Merino. Straky Dortmundu za roční hostování zaplatily tři miliony eur a při Španělově odehrání určitého počtu zápasů pak budou muset doplatit pouze sedm milionů, aby ho získaly natrvalo. (kicker.de)
28.07.2017 Merino bude pomáhat Newcastlu
Newcastle United dotáhl do úspěšného konce hostování Mikela Merina. Španělský mládežnický reprezentant se ke staronovému účastníkovi Premier League stěhuje z Dortmundu, kde se nedokázal prosadit, součástí dohody je opce, která se aktivuje po odehrání určitého počtu zápasů. (football-espana.net)
27.07.2017 Merino již zítra do Newcastlu
Španělský záložník Mikel Merino již zítra přesedlá z Dortmundu do anglického Newcastlu. Ten ho získá na hostování s opcí na odkup, tvrdí Kicker. (kicker.de)
26.07.2017 Merino na zdravotní prohlídce v Newcastlu
Mikel Merino odejde z Dortmundu a zamíří do Anglie. Defenzivní záložník se stane novou posilou Newcastlu, kde je aktuálně na zdravotní prohlídce. (skysports.com)
Další expres zprávy