26.04.202422:10

Jurásek asistoval na gól Hoffenheimu

Hoffenheim snížil manko v Bochumi a výrazný podíl na gólu měl David Jurásek. Český reprezentant, jenž nastoupil v 56. minutě, asistoval Andreji Kramarićovi.

kicker.de
07.04.202416:14

Kadeřábek asistoval

V sestavě Hoffenheimu vyběhli do nedělního utkání proti Augsburgu také čeští krajní obránci Pavel Kadeřábek a David Jurásek. Prvně jmenovaný v 17. minutě přihrál na úvodní branku zápasu, kterou vstřelil Wout Weghorst. Jurásek obdržel v 41. minutě žlutou kartu.

01.04.202421:49

Jurásek nejrychlejším na place

David Jurásek odehrál v sobotu v dresu Hoffenheimu celých 90 minut proti Leverkusenu. Jeho tým sice prohrál 1:2, 23letého krajního obránce ale mohlo těšit alespoň to, že byl nejrychlejším hráčem, který do utkání zasáhl. Naměřena mu byla rychlost 33,66 km/h. Druhý Jeremie Frimpong dosáhl na 33,54 km/h.

x.com/daniel_krob
16.03.202421:03

Jurásek poprvé v základu

Poprvé v základní sestavě Hoffenheimu naskočil v sobotu David Jurásek. Vzpomínat na zápas ale v nejlepším nebude, jeho tým totiž podlehl Stuttgartu jasně 0:3. Těšit jej může alespoň individuální výkon, dle webu WhoScored byl druhým nejlépe hodnoceným hráčem domácích po brankáři Baumannovi.

whoscored.com
04.02.202417:52

Hoffenheim opět nevyužil Juráska

David Jurásek stále čeká na debut za Hoffenheim. Český reprezentant i dnešní zápas ve Wolfsburgu (2:2) strávil na lavičce TSG.

04.02.202415:22

Jurásek opět na lavičce Hoffenheimu

Hoffenheim nastoupí ve Wolfsburgu v základní sestavě s Pavlem Kadeřábkem, naopak zimní posila David Jurásek stejně jako před týdnem usedne na lavičku.

19.01.202415:33

Jurásek letí do Německa

David Jurásek je na cestě do Hoffenheimu, kde se ještě dnes odpoledne podrobí zdravotní prohlídce. Německý klub si českého obránce vypůjčí na hostování z Benfiky, součástí dohody bude opce na přestup za dvanáct milionů eur.

abola.pt
18.01.202420:40

Jurásek má namířeno do Hoffenheimu

Hoffenheim se podle novináře Fabrizia Romana dohodl s Benficou na příchodu Davida Juráska. Bývalý obránce pražské Slavie do bundesligového klubu dorazí na půlroční hostování s opcí ve výši 12 milionů eur.

twitter.com/FabrizioRomano
17.01.202418:50

Jurásek nakonec do Hoffenheimu?

Do německé nejvyšší soutěže by mohly vést další kroky Davida Juráska, který se stal nechtěným v Benfice. Třiadvacetiletý český reprezentant podle novináře Alessanda De Feliceho míří na půlroční hostování s opcí do Hoffenheimu, kde by se stal spoluhráčem Pavla Kadeřábka.

twitter.com/aledefelice24
15.01.202423:57

Jurásek a Bah navštívili Slavii

Soustředění pražské Slavie v portugalském Algarve během pondělí navštívili David Jurásek a Alexander Bah. Oba jmenovaní nastupují v místní nejvyšší soutěži za Benficu, kam zamířili právě z vršovického klubu.

twitter.com/slaviaofficial
14.01.202421:12

O Juráska stojí také Rangers

David Jurásek nehraje roli v plánech Benfiky, z Lisabonu v lednu odejde a v tuto chvíli registruje dalšího nápadníka. O českého obránce stojí RC Lens, situaci pak monitorují i glasgowští Rangers.

abola.pt
13.01.202411:55

Odchod Juráska je otázkou několika dní

David Jurásek nehraje roli v plánech Benfiky a portugalský klub ho odešle na hostování, nejprve si ale chce opatřit náhradu. Tou se stane Álvaro Carreras z Manchesteru United, který letos hostuje v Granadě, vše by mělo být dotaženo během několika dní. Jurásek přišel do Lisabonu za čtrnáct milionů eur ze Slavie a jeho jméno je spojováno s odchodem do Francie, zájem má RC Lens a posilu na levý okraj obrany hledá Marseille.

abola.pt
11.12.202321:36

Jurásek nastoupí v Lize mistrů za Benficu

David Jurásek se po vleklém zranění pomalu vrací do sestavy Benficy, optimistický je vůči jeho progresu i trenér Roger Schmidt. Podle jeho slov se český krajní obránce dostane na hřiště v úterním zápase Ligy mistrů v Salzburgu.

abola.pt
29.11.202320:26

Jurásek na lavičce Benficy

Benfica nastoupí do dnešního zápasu Ligy mistrů proti Interu Milán bez Davida Juráska. Český reprezentant usedne na lavičku "Orlů".

07.10.202321:06

Benfica nastoupí i s Juráskem

David Jurásek nechybí v základní sestavě Benficy pro dnešní zápas na půdě Estorilu. Český reprezentant se po zdravotních problémech vrací do základní sestavy poprvé od úvodního kola.

03.10.202322:45

Jurásek debutuje v Lize mistrů

David Jurásek si na své konto připsal první start v základní skupině Ligy mistrů. Český obránce naskočil na závěrečné minuty zápasu s Interem Milán, jeho Benfica prohrává 0:1.

03.10.202309:55

Jurásek může debutovat v Lize mistrů

Benfica ve druhém kole skupinové fáze Ligy mistrů nastoupí na San Siru proti Interu Milán a pro Davida Juráska to může být premiéra v milionářské soutěži. Bývalý obránce pražské Slavie je fit po zdravotních problémech.

29.09.202323:22

Jurásek nastoupil v závěru

Benfica ve šlágru 7. kola portugalské nejvyšší soutěže porazila oslabené FC Porto, proti němuž čtyři minuty před koncem řádné hrací doby nastoupil i David Jurásek. Bývalá opora pražské Slavie se vrací po zdravotních problémech.

29.09.202321:04

Benfica do šlágru 7. kola portugalské ligy proti FC Porto nastoupí bez Davida Juráska. Český reprezentant po zranění usedne na lavičku lisabonského klubu.

24.09.202322:21

Jurásek pomohl Benfice k páté výhře

Obránce David Jurásek nastoupil po téměř měsíc a půl dlouhé pauze zaviněné zraněním kotníku za Benficu a přispěl k vítězství 3:1 na hřišti Portimonense. Český reprezentant nahradil od druhého poločasu jiného bývalého slávistu Alexandera Baha. Druhý gól hostů vstřelil Petar Musa, další někdejší hráč červenobílých.