23.12.201716:36

Barák se trefil ještě jednou

Antonín Barák je hlavní hvězdou dnešního utkání italské ligy mezi Udinese a Hellasem Verona. Český záložník ve 28. minutě otevřel skóre, v polovině druhého poločasu pak zvyšoval na průběžných 3:0.

23.12.201715:38

Barák opět zavěsil

Další důležitý gól za Udinese si dnes připsal Antonín Barák, český reprezentant ve 28. minutě otevřel skóre zápasu s Hellasem Verona.

16.12.201716:49

Češi pojistili překvapivé vedení Udinese

Udinese senzačně vede 3:1 na půdě Interu Milán a svůj podíl na tom mají i čeští reprezentanti. Třetí gól Bianconeri dal v 77. minutě Antonín Barák, jemuž asistoval Jakub Jankto.

10.12.201715:50

Barák a Jankto táhnou Udinese za výhrou

Udinese vede 2:0 nad Beneventem a hlavní zásluhu na tom mají čeští reprezentanti. Už v páté minutě otevíral skóre Antonín Barák, na gól mu přihrál Jakub Jankto. Ve 41. minutě následně Barák asistoval u Lasagnova gólu.

29.10.201716:28

Barák posunul Udinese do vedení

Teprve před třemi dny si otevřel v Udinese gólový účet, nyní ho o něco vylepšil. Antonín Barák dnes v 68. minutě poslal svůj tým do vedení 2:1 proti Atalantě, když se trefil k tyči ranou ze střední vzdálenosti.

25.10.201721:41

Barák poprvé skóroval za Udinese

Udinese po poločase dnešního utkání vede na hřišti Sassuola, jediný gól přitom zaznamenal Antonín Barák. Pro českého reprezentanta se jedná o vůbec první branku po svém letním příchodu ze Slavie.

06.10.201720:04

Barák napodobil Ivana Mráze

Čtyři góly v prvních čtyřech reprezentačních startech, takovou úctyhodnou bilancí se pyšní záložník Antonín Barák. Naposledy se totéž podařilo před 52 lety Ivanu Mrázovi, tehdejší útočník Sparty se však na čtyřech gólech taky zastavil.

twitter.com/fotbal_cs
27.08.201723:17

Barák poprvé nastoupil za Udinese

Záložník Antonín Barák poprvé zasáhl do zápasu italské ligy v dresu Udinese, které však v druhém kole prohrálo na hřišti Spalu Ferrara 2:3. Bývalý hráč pražské Slavie odehrál závěrečných 34 minut. Kromě něj za italský celek nastoupil Jakub Jankto, jenž asistoval u první branky.

ČTK
18.06.201716:48

Česká "21" začne bez Baráka

Antonín Barák nakonec nestihl plně doléčit zdravotní neduh a zápas s Německem na úvod Eura do 21 let načne na lavičce. Celá sestava ČR: Zima - Sáček, Lüftner, Simič, Havel - Ševčík, Souček, Trávník - Černý, Schick, Jankto.

17.04.201719:58

Slavii bude kvůli kartám chybět Barák

Slavistům bude v příštím kole první ligy chybět Antonín Barák, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i dvojici z Bohemians 1905 Daniela Krcha s Josefem Jindřiškem, brněnského Jakuba Řezníčka, mladoboleslavského Marka Matějovského a Jeana-Davida Beauguela ze Zlína.

ČTK
07.11.201609:54

Nominaci doplnili i nováčci Krmenčík a Barák

Skvělá střelecká forma vynesla první pozvánku do seniorské reprezentace Antonínu Barákovi ze Slavie, vedle něhož se z první nominace těší také plzeňský forvard Michael Krmenčík. Dalšími třemi dopsanými borci jsou Jan Kopic, Jaromír Zmrhal a David Pavelka.