02.11.202023:23

Barák napodobil Mutua

Antonín Barák dnes počtvrté v kariéře ligového fotbalisty (podruhé v Serii A) vstřelil v jediném zápase dva góly, a konkrétně v dresu Hellasu Verona se stal prvním cizincem po více než 18 letech, kterému se takový kousek podařil. Český záložník tak napodobil Adriana Mutua a jeho počin z ledna 2002.

twitter.com/OptaPaolo
02.11.202022:24

Barák přidal druhou trefu

Český záložník antonín barák je zjevně dnes večer při chuti. V barvách Hellasu Verona přidal v zápase s Beneventem svou druhou branku. Jeho mužstvo už vede 3:1.

02.11.202021:11

Barák otevřel skóre

Český záložník Antonín Barák hrající za italský Hellas Verona se zapsal na listinu střelců v dnešním utkání proti Beneventu. V 17. minutě poslal svůj tým do vedení.

10.10.202020:16

Barák je nakažený koronavirem

Jedním z hráčů, kteří jsou v české reprezentaci nakažení koronavirem, je Antonín Barák. Informaci potvrdil Hellas Verona, za kterou příbramský rodák nastupuje.

football-italia.net
03.09.202010:48

Liverani má zájem o příchod Baráka

Fabio Liverani se stal novým trenérem Parmy a do kádru by si rád přivedl Antonína Baráka. Český záložník patří Udinese a s koučem se zná, na jaře spolu působili v Lecce.

Gazzetta dello Sport
19.08.202023:09

Turín jedná o příchodu Baráka

Antonín Barák za sebou má hostování v Lecce a aktuálně není vyloučeno, že znovu odejde z Udinese. O českého záložníka se zajímá Turín, který začal jednat o přestupu.

02.08.202021:59

Barák gólem pomohl Lecce

Lecce na začátku druhého poločasu hraje s Parmou nerozhodně 2:2, na čemž se gólem podílel Antonín Barák. Pro kmenového záložníka Udinese se jednalo o druhou branku v sezóně.

29.07.202022:10

Barák asistencí pomohl k výhře Lecce

Lecce zvládlo klíčový zápas na hřišti Udinese, přičemž na výhře 2:1 se asistencí podílel Antonín Barák. Český reprezentant deset minut před koncem připravil rozhodující gól pro Gianlucu Lapadulu.

01.07.202022:38

Barák dohraje sezonu v Lecce

Antonín Barák dokončí letošní sezonu v Lecce. Český záložník patří Udinese a v Lecce hostuje od konce ledna, všechny strany se nyní dohodly na prodloužení spolupráce do skončení ročníku Serie A.

transfermarketweb.com
02.02.202019:31

Barák při premiéře skóroval za Lecce

Lecce ve druhém dějství vede nad Turínem FC o tři branky, na čemž se podílel Antonín Barák. Kmenový hráč Udinese, jenž k nováčkovi Serie A zamířil na krátkodobí hostování, zvyšoval na průběžných 2:0.

28.01.202020:17

Barák na hostování do Lecce?

Lecce se podle italských médií dohodlo s Udinese na hostování Antonína Baráka. Bývalý opora Slavie Praha po vydařené úvodní sezóně vypadla i vinou častých zdravotních potíží ze základní sestavy a u nováčka Serie A by měla dostat potřebnou herní praxi.

15.01.202022:53

Barák navlékl kapitánskou pásku

Český záložník Antonín Barák musel s kapitánskou páskou skousnout debakl Udine v Italském poháru od Juventusu. Favorit na domácím hřišti i bez nemocného kanonýra Cristiana Ronalda vyhrál 4:0 a postoupil do čtvrtfinále.

ČTK
04.12.201923:13

Barákův gól nasměroval Udine k postupu

Záložník Antonín Barák skóroval za Udine v utkání Italského poháru, v němž jeho tým doma zvítězil nad Boloňou 4:0 a postoupil do osmifinále. Jeho dalším soupeřem bude mistrovský Juventus. Barák otevřel skóre ve 24. minutě, když se před šestnáctkou zmocnil míče, mezi dvěma bránícími hráči se prosmýkl do výhodnější pozice a levou nohou překonal brankáře Angela da Costu. V této sezoně se v soutěžních zápasech střelecky prosadil poprvé. Druhý gól vítězného mužstva vstřelil v závěru první půle po centru českého středopolaře z trestného kopu Sebastian De Maio, další branky přidali po změně stran Rolando Mandragora a Kevin Lasagna. Za Boloňu nastoupil v základní sestavě Ladislav Krejčí a odehrál 67 minut.

ČTK
20.06.201819:12

O Baráka se zajímá Turín

Antonín Barák za sebou má povedenou sezonu v dresu Udinese a už se začíná spekulovat o jeho odchodu za lepším. O českého záložníka má zájem Turín, ve hře by případně mohla být suma patnáct milionů eur.

13.05.201815:41

Barák se trefil za Udine

Antonín Barák otevřel ve dvacáté minutě skóre v klíčovém utkání Udine ve Veroně. Hosté jsou v přímém ohrožení sestupem. Výhra by jim v boji o záchranu výrazně pomohla.

19.04.201818:16

O Baráka se prý zajímá AS Řím

AS Řím má podle italského listu Il Tempo zájem o služby českého záložníka Udine Antonína Baráka. Údajně jej zvažuje jako náhradu za Lorenza Pellegriniho, kterého má lanařit Juventus. Barák má v Udine smlouvu do roku 2022 a v Římě by se mohl potkat s dalším Čechem Patrikem Schickem.

14.04.201817:11

Barák si připsal asistenci

Fotbalisté Udine prohráli v italské lize podeváté v řadě, tentokrát v Cagliari 1:2. Jediný gól hostů připravil po sólové akci český reprezentant Antonín Barák. Po 11 minutách hry Barák unikl po levé straně dvěma bránícím hráčům, vyhnul se i skluzu Ceppitelliho a sólo zakončil přesnou přihrávkou Lasagnovi, který pohodlně zakončil do prázdné brány. Bývalý hráč pražské Slavie a Příbrami si připsal třetí ligovou asistenci v sezoně, kromě toho vstřelil šest branek. Udine ale vedení neudrželo, v 21. minutě totiž vyrovnal z dorážky Pavoletti a šest minut před koncem zařídil domácím tři body hlavou po rohovém kopu Ceppitelli. To už byl na hřišti i Jakub Jankto, který po hodině hry nahradil na trávníku střelce prvního gólu Lasagnu.

ČTK
20.03.201818:46

Barák dostal trest, v Serii A si odpočine

Český záložník Antonín Barák z Udine dostal jednozápasový trest za žluté karty a po reprezentační přestávce tak vynechá utkání v Serii A. Stejný trest dostali také Cristiano Biraghi a Marco Benassi z Fiorentiny, útočník Turína M’Baye Niang, obránce Lazia Wallace, Jasmin Kurtič ze SPALu, Aleandro Rosi z Janova a brankář Antonio Mirante z Bologni.

25.12.201716:59

Barák objektem zájmu Interu Milán

Milánský Inter hledá posily a svými výkony ho zaujal Antonín Barák. Bývalá opora pražské Slavie po svém příchodu do Udinese zaznamenala již šest gólů a logicky tím na sebe upřela pozornost.