Celé jméno:Wilson Eduardo
Národnost: Portugalsko Angola
Datum narození:08.07.1990
Výška:176 cmVáha:72 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Angola52992000000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
04.07. Wilson Eduardo už nebude hrát za Bragu
Wilson Eduardo dal letos za Bragu osm soutěžních branek a devátou nepřidá - útočníkovi koncem června vypršela smlouva a novou nedostane, trenér Artur Jorge s ním nepočítá. (abola.pt)
22.12.2017 Braze se uzdravil Wilson Eduardo
Braze je poprvé od srpna k dispozici Wilson Eduardo. Útočník portugalského klubu je v pořádku po vážném svalovém zranění, s nímž musel v létě na operaci. (abola.pt)
16.08.2017 Wilson Eduardo se podrobil operaci
Na hodně dlouho musí na fotbal zapomenout Wilson Eduardo. Křídelník portugalské Bragy si začátkem srpna přivodil svalové zranění a včera absolvoval operaci, jeho návrat na trávníky se očekává až začátkem listopadu. (abola.pt)
14.06.2017 Wilson Eduardo prodloužil s Bragou
Braga si zavázala Wilsona Eduarda. Šestadvacetiletý útočník se portugalskému klubu upsal na další tři roky. (lequipe.fr)
01.09.2015 Wilson Eduardo novou akvizicí Bragy
Wilson Eduardo končí své angažmá v lisabonském Sportingu, který ho opakovaně odesílal na hostování. 25letý křídelník přestoupil do Bragy, ta s ním uzavřela tříletý kontrakt s opcí. (abola.pt)
04.08.2015 Wilson Eduardo se upíše Machačkale
Wilson Eduardo pravidelně odcházel z lisabonského Sportingu na hostování a nyní ho čeká trvalý přestup - portugalský útočník je blízko k transferu do Anži Machačkala. (abola.pt)
14.03.2015 Wilson Eduardo se zabydluje v Haagu
Na neuvěřitelném sedmém hostování se momentálně ocitá kmenový hráč Sportingu Wilson Eduardo. Přesto si aktuálně 24letý záložník, který na první dočasnou štaci vyrazil již před šesti lety, na vlastní situaci nestěžuje. "Pro mě je nejdůležitější, abych hrál. A pokud bych zůstal ve Sportingu, odbyl bych si nějakých pět zápasů za sezonu. To radši budu hrát pravidelně," vysvětluje Eduardo, který v zimním přestupovém období přesídlil ze Záhřebu do nizozemského Haagu. "Za Dinamo Záhřeb jsem naposledy nastoupil zkraje prosince, (takže se do toho ještě dostávám). V posledních týdnech se cítím silnější a lépe adaptovaný." (abola.pt)
30.01.2015 Wilson Eduardo nadvakrát změnil dres
V Nizozemsku se zkusí prosadit Wilson Eduardo. Portugalskému útočníkovi bylo ukončeno hostování z lisabonského Sportingu v Dinamu Záhřeb, obratem byl následně zapůjčen do ADO Den Haag. (transfermarkt.de)
22.07.2014 Wilson Eduardo hostem v Dinamu Záhřeb
Útočník Wilson Eduardo odešel z lisabonského Sportingu na hostování do Dinama Záhřeb. Chorvatský klub za vypůjčení zaplatí půl milionu eur, další tři miliony doplatí v případě, že se rozhodne využít opce na trvalý přestup. (abola.pt)
21.07.2014 Dinamo Záhřeb si půjčí Wilsona Eduarda
Útočník Wilson Eduardo odejde z lisabonského Sportingu na hostování do chorvatského Dinama Záhřeb, vše by mohlo být oficiálně dotaženo ještě v průběhu dnešního dne. (abola.pt)
Další expres zprávy