13.11.202219:57

Barák skóroval, Fiorentina přesto padla

Fiorentina nebyla vůbec daleko od cenného bodu na půdě AC Milán, a to i díky brance českého reprezentanta Antonína Baráka. Ten ve 28. minutě vyrovnával na 1:1. Následně obdržel ve druhém poločase žlutou kartu, přičemž čtvrthodinu před koncem byl střídán. Ani jeho gólový příspěvek na remízu nestačil, hosté totiž zaznamenali v závěru vlastní trefu.

livesport.cz
13.11.202218:35

Barák pokořil defenzívu AC Milán

Antonín Barák si na své konto připsal první letošní branku v rámci italské ligy, záložník Fiorentiny v utkání na půdě AC Milán srovnával na průběžných 1:1.

03.11.202218:02

Fiorentinu poslal do vedení Barák

Antonín Barák z Fiorentiny po sedmi minutách otevřel skóre dnešního zápasu Konferenční ligy na půdě lotyšského RFS, před pauzou navíc asistoval na gól Arthura Cabrala. Český reprezentant se po příchodu do toskánského klubu zapsal mezi střelce potřetí a vždy na evropské scéně.

13.10.202220:00

Barák přispěl k vedení Fiorentiny

Antonín Barák zaznamenal druhou trefu v dresu Fiorentiny. Italský klub vede nad Hearts 4:1, český záložník se střelecky prosadil v závěru první půle.

08.09.202220:34

Barák skóroval Konferenční lize

Fiorentina se v utkání proti lotyšskému RFS jakožto favorit dlouho střelecky trápila, nakonec ovšem právě český reprezentant rozsekl bezbrankový stav v 56. minutě.

28.08.202221:09

Barák debutuje v dresu Fiorentiny

Jenom několik desítek hodin čekal Antonín Barák na debut v dresu Fiorentiny. Český záložník přišel v týdnu z Hellasu Verona, dnes pak nastoupil v základní sestavě k duelu proti Neapoli.

24.07.202209:46

Neapol chystá nabídku za Baráka

Antonín Barák zažil v Hellasu Verona skvělou sezonu a opět se mluví o jeho odchodu. O českého záložníka se zajímá Neapol, která údajně chystá nabídku ve výši 14 milionů eur.

Nicolò Schira
25.05.202211:12

V nominaci na fotbalistu roku i Pešek

Nominace na Puma Fotbalista roku 2021: Antonín Barák (Hellas Verona), Tomáš Souček, Vladimír Coufal (oba West Ham), Jakub Pešek, Adam Hložek (oba Sparta), Vladimír Darida (Hertha), Tomáš Holeš (Slavia), Tomáš Vaclík (Olympiakos), Patrik Schick (Leverkusen), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim).

twitter.com/OndraZlamal
09.05.202212:45

Barák se ocitl v hledáčku Tottenhamu

Hellas Verona v ofenzivě hodně spoléhá na Antonína Baráka, jenž se stává objektem zájmu věhlasnějších klubů. Podle posledních zpráv českého reprezentanta bedlivě sleduje Tottenham.

sport-express.ru
30.04.202216:19

Barák otevřel skóre

Antonín Barák se opět trefil v Serii A, dnes za Hellas Verona otevíral skóre už v 8. minutě svou 11. ligovou brankou v sezoně.

19.04.202208:28

Barák se vrátil do sestavy Hellasu

Hellas Verona včera vyhrál v Bergamu nad Atalantou a celý zápas odehrál Antonín Barák. Český záložník předcházející dva duely zmeškal, a to kvůli viróze.

football-italia.net
19.02.202218:27

Barák s gólem číslo 10

Jubilejní desátý gól probíhajícího ročníku Serie A dnes zaznamenal Antonín Barák, když velice brzy poslal Hellas Verona do vedení nad AS Řím z dorážky po standardní situaci.

13.02.202216:36

Barák přidal další gól za Hellas

Hellas Verona vede nad Udinese, na čemž se jednou brankou podílel Antonín Barák. Pro českého reprezentanta to byl devátý ligový gól v sezoně.

16.01.202222:51

Barák: Obrovská satisfakce

Antonín Barák je v pořádku po zdravotních problémech, vrátil se do sestavy Hellasu Verona a dnes odpoledne sehrál dost možná nejlepší zápas kariéry. Proti Sassuolu (4:2) se podepsal pod všechny branky svého týmu, tři sám dal a na poslední nahrál. "Obrovská satisfakce. Po náročném období je tohle správná odpověď, kterou mohu dát svému týmu, jenž stojí vždycky na mé straně," napsal na svém instagramu Barák.

ČTK
16.01.202215:00

Čech nedal v Serii A hattrick 30 let

Dnes shodou okolností uplynulo takřka přesně 30 let od prvního a dosud posledního českého hattricku v Serii A. Postaral se o něj Tomáš Skuhravý v barvách FC Janova při prohře 3:4 s Neapolí. Nyní navázal Antonín Barák při výhře 4:2. Pavlu Nedvědovi se hattrick nikdy zkompletovat nepodařilo.

ilfoglio.it
16.01.202214:27

Barák s prvním hattrickem v kariéře

Antonínovi Barákovi se povedl husarský kousek: podílel se na všech čtyřech gólech svého Hellasu v dnešním utkání se Sassuolem a navíc sám zkompletoval svůj první hattrick v klubové kariéře.

16.01.202213:49

Barák zaznamenal tři body

Utkání Hellasu Verona se Sassuolem je velkou show českého záložníka Antonína Baráka. Ten nejprve přihrával na vedoucí gól, poté sám zvyšoval na 2:0 svým šestým gólem v sezoně (a teprve třetím ze hry) a následně přidal ještě jeden z penalty, své výsostní disciplíny.

06.01.202216:56

Fotbalisté Verony v 20. kole italské ligy zvítězili 2:1 na hřišti Spezie. K triumfu přispěl i uzdravený záložník Antonín Barák, jenž naskočil do hry ze střídačky v 71. minutě. Reprezentační záložník nastoupil poprvé od 30. listopadu a pětizápasové pauze.