22.11.202120:12

Barák se trefil za Veronu

Antonín Barák vstřelil úvodní gól utkání italské ligy mezi Veronou a Empoli. Ve 49. minutě otevřel skóre utkání. Hosté ale zvládli vyrovnat.

07.11.202118:20

Barák asistoval u branky Simeoneho

Hellas Verona má velmi dobrý vstup do zápasu v Neapoli a od 13. minuty vede. Trefil se Giovanni Simeone, na gól mu nahrával Antonín Barák.

27.10.202120:22

Barák se postaral o vyrovnání

Hellas Verona hraje na půdě Udinese 1:1 a zásluhu na tom má i Antonín Barák - český záložník v 83. minutě proměnil penaltu.

16.10.202121:54

Barák zvyšoval z penalty

Antonín Barák má za sebou jednu z nejdůležitějších tref v kariéře - na 2:0 pro Hellas Verona totiž zvyšoval na slavném San Siru proti AC Milán, kde se dříve prosadil už dvakrát (jednou proti AC, jindy proti Interu). Výjimečně se dnes přitom trefil z penaltového puntíku.

09.10.202109:10

Od české reprezentace se odpojí Barák

Antonín Barák se dnes odpojí od české reprezentace a zamíří do Verony. Záložník včera dostal druhou žlutou kartu v probíhajícím kvalifikačním cyklu a nebude moci nastoupit proti Bělorusku, k utkání v Kazani s týmem ani nepocestuje.

ČTK
03.10.202116:54

Barák asistoval u pojišťovacího gólu

Antonín Barák si připisuje už svůj třetí bod v posledních čtyřech startech za Hellas Verona, tentokrát z rychlého brejku asistoval u čtvrté branky svého týmu proti Spezii.

25.09.202122:40

Barák skóroval za Veronu

Český záložník Antonín Barák se trefil v italské Serii A v dresu Verony. Hellasu pomohl proměněnou penaltou ve 49. minutě v Janově do vedení 2:0. Domácí ale duel v závěru otočili. Hosté nakonec byli rádi, že vyrovnali na 3:3.

19.09.202119:33

Barák si otevřel střelecký účet

Antonín Barák ve svém čtvrtém startu v sezoně poprvé skóroval, když krátce po změně stran proti AS Řím vyrovnával na 1:1. Loni si Barák vyrovnal osobní rekord sedmi ligovými góly.

10.05.202112:14

Barák je v hledáčku AS Monaco

Antonín Barák prožívá v Hellasu Verona vynikající sezonu a odměnou se mu může stát zajímavější angažmá. Českého záložníka sleduje jeden z předních klubů francouzské ligy, konkrétně se jedná o AS Monaco.

sport-express.ru
09.05.202123:20

Barák asistoval na gól Hellasu

Hellas Verona remizoval s Turínem FC (1:1), na čemž se asistencí podílel Antonín Barák. Pro českého reprezentanta se jednalo o třetí gólovou přihrávku v sezóně, k tomu sedmkrát skóroval.

03.04.202116:45

Barák zařídil vedení Hellasu Verona

Hellas Verona vede na půdě Cagliari a hlavní zásluhu na tom má Antonín Barák, český záložník po změně stran otevřel skóre.

31.03.202110:00

Neapol se prý zajímá o Baráka

Český reprezentační záložník Antonín Barák se údajně ocitl v hledáčku Neapole. Píše o tom deník Gazzetta dello Sport. Barák v této sezoně hostuje z Udine v Hellasu Verona, který by měl mít i opci na trvalý přestup za 6 milionů eur.

transfermarketweb.com
27.02.202122:32

Hellas srovnal zásluhou Baráka

Antonín Barák vyrovnal v zápase Hellasu Verona s Juventusem. "Stará dáma" se ujala vedení po změně stran zásluhou Cristiana Ronalda, na jehož trefu třináct minut před koncem odpověděl český reprezentant.

20.02.202118:27

Barák připravil vedoucí branku

Hellas Verona hostuje na půdě Janova, vede 1:0 a na úvodní trefě se asistencí podílel Antonín Barák. Z práce českého záložníka těžil Ivan Ilić.

15.02.202122:35

Hellas Verona poslal do vedení Barák

Antonín Barák vstřelil vedoucí gól Hellasu Verona v zápase s Parmou. Pro českého reprezentanta se jednalo o pátou branku v probíhajícím ročníku Serie A.

24.01.202116:47

Barák se trefil proti Neapoli

Český záložník Antonín Barák se střelecky prosadil v dnešním utkání italské ligy. Jeho Hellas Verona prohrával s Neapolí hned od první minuty. Nakonec se mu ale povedlo výsledek otočit. Barák se trefil v 62. minutě a poslal svůj tým do vedení 2:1.

10.01.202117:21

Barák asistoval při výhře Hellasu

Antonín Barák si připsal asistenci v utkání Hellasu Verona proti Crotone. Jeho mužstvo zvítězilo 2:1. Barák přihrál na vedoucí gól Chorvatu Kaliničovi.

18.12.202023:51

Hellasu třikrát nepomůže Barák

Antonín Barák ve třech nadcházejících zápasech bude chybět v sestavě Hellasu Verona. Český reprezentant byl potrestán za vyloučení v utkání se Sampdorií Janov (1:2).

football-italia.net
16.12.202023:03

Barák se v závěru nechal vyloučit

Hellas Verona doma nestačil na Sampdorii Janov, utkání přitom nedohrál Antonín Barák. Český záložník byl vyloučený v nastaveném čase, kdy záměrně přišlápl nohu protihráči.

08.11.202022:35

Barák skóroval proti AC Milán

Dobrou střeleckou formu potvrdil Antonín Barák. Ofenzivní hráč Hellasu Verona se prosadil na San Siru proti AC Milán a navázal tím na dvě branky z duelu s Beneventem Calcio.