Adam Vlkanova (FC Hradec Králové)

 

Vlkanova připustil, že měl proti Slavii zvýšenou motivaci

V létě se zdálo, že fotbalista Adam Vlkanova zamíří z Hradce Králové do Slavie, kluby se ale nakonec na podmínkách případného přestupu nedohodly. Sedmadvacetiletý kapitán zůstal v týmu "Votroků" a hned v prvním kole nové ligové sezony nastoupil s Východočechy proti celku z Edenu. Reprezentační záložník připustil, že měl proti Slavii speciální motivaci a dokonce vypsal v kabině prémii pro případ bodového zisku. Nečekané výhry 1:0 si cenil o to víc.  
01.08. | Aktuality | 97 komentářů
 

Vlkanova bude na premiéru do smrti vzpomínat, mrzela ho neproměněná šance

Záložník Adam Vlkanova si ve čtvrtečním utkání Ligy národů při prohře v Portugalsku připsal první start za českou fotbalovou reprezentaci a na premiéru bude do smrti vzpomínat. Sedmadvacetiletý středopolař Hradce Králové ji mohl vyšperkovat gólem, ale v 86. minutě z nadějné pozice zamířil jen do boční sítě.  
10.06. | Aktuality | 28 komentářů
 

Vlkanova nečekal, že se z Hradce dostane do reprezentace

Adam Vlkanova úplně nečekal, že se z Hradce Králové může dostat do reprezentace. Sedmadvacetiletý záložník je nadšený, že premiérová pozvánka přišla zrovna před atraktivními zápasy elitní skupiny A Ligy národů a obzvlášť se těší na souboj s Portugalskem v čele s hvězdným Cristianem Ronaldem.  
30.05. | Aktuality | 26 komentářů
 

Pro Vlkanovu je reprezentace splněným snem, v nominaci už nevěřil

Adam Vlkanova s přibývajícími roky v Hradci Králové přestával věřit, že se ještě dostane do národního týmu. Po vydařené sezoně ale sedmadvacetiletý záložník premiérovou reprezentační pozvánku k velké radosti obdržel. Pokud během čtyř červnových zápasů Ligy národů dostane šanci i na hřišti, splní se mu sen.  
25.05. | Aktuality | 1 komentář
 

Vlkanova jediným nováčkem v nominaci na Ligu národů

Česká seniorská reprezentace vyrukuje na elitní soupeře v Lize národů i s jedním nováčkem, za výtečnou sezonu v barvách Hradce Králové byl odměněn 27letý ofenzivní univerzál Adam Vlkanova. Po vážném zranění a zhruba dvou letech se do nominace na Švýcarsko, Španělsko a Portugalsko vrací také Václav Černý...  
25.05. | Aktuality | 112 komentářů
 

Proti Plzni nebudou za Hradec hrát Mejdr a Vlkanova, od klubu dostali pokutu

Královehradečtí nastoupí do večerního utkání předposledního kola ligové nadstavby proti vedoucí Plzni bez dvou opor středopolaře Adama Vlkanovy a krajního beka či záložníka Jana Mejdra. Oba bez vědomí vedení jednali s pražskou Slavií, porušili tím smlouvy a přestupní řád a dostali od klubu pokutu.  
11.05. | Aktuality | 217 komentářů
 

Hradci Králové bude po napadení chybět měsíc záložník Vlkanova

Hradci Králové bude zhruba měsíc chybět záložníka Adam Vlkanova. Toho napadl neznámý agresor a způsobil mu zlomeninu krčního obratle.  
08.09.2016 | Aktuality | 62 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
31.07. Vlkanova byl za hecování fanoušků rád
Bouřlivý zápas prožíval dnes Adam Vlkanova, když čelil svým bývalým zájemcům ze Slavie a nakonec se radoval z výhry svého Hradce Králové poměrem 1:0. "Skandovali, nadávali. Před měsícem všichni chtěli, abych tam šel, teď na mě ti samí budou řvát, že mě nikdo nechce. Přitom mě chtěli oni. Ale já to chápu, prohrávali, hecují to. Je to super, když je to takhle vyhecované. Člověk je v zápase, není to mrtvé," prohlásil ofenzivní záložník, který v červnu debutoval v české reprezentaci. (ČTK)
24.06. Vlkanova nakonec do MLS?
Překvapivě do zámořské Major League Soccer by se mohl vydat Adam Vlkanova z Hradce Králové. Kapitán "Votroků" má jednat s Chicagem Fire a Philadelphií Union. (isport.cz)
09.06. Vlkanova debutuje za Česko
Premiéru v české reprezentaci si v Lize národů v Portugalsku připisuje Adam Vlkanova. Kapitán Hradce Králové zhruba na závěrečných 20 minut vystřídal Adama Hložka.
25.05. Vlkanova poprvé v nominaci reprezentace
Adam Vlkanova se ve 27 letech dočkal premiérové pozvánky na sraz dospělé reprezentace. Jedna z komet letošní sezony Fortuna:Ligy z Hradce Králové je jediným nováčkem ve výběru Jaroslava Šilhavého. (repre.fotbal.cz)
09.05. Slavia má zájem o Mejdra a Vlkanovu
Jan Mejdr a Adam Vlkanova po návratu do nejvyšší soutěže táhnou Hradec Králové a dobrými výkony by si mohli zajistit věhlasnější angažmá. Zmíněná dvojice byla včera ve VIP lóži v Edenu na zápase se Slováckem (3:0), za čímž je zájem Slavie, která by měla dnes zahájit jednání. (isport.cz)
Další expres zprávy