Další články

Fortuna liga - souhrn 10. kola nadstavby: Do baráže jdou Zlaté Moravce

Zlaté Moravce proti Michalovcům hrozbu baráže neodvrátily, potopil je vlastní gól Martina Tomla. Slovan v zápase o nic doma daroval všechny tři body Podbrezové, naopak Dunajská Streda na závěr těsně vyhrála. Trnava přestřílela Žilinu.

Fortuna liga - preview 10. kola nadstavby

Pro některé slovenské kluby dnes končí sezona a poslední zápas před sebou má nejlepší trio Slovan, Dunajská Streda a Trnava. O co hrát je ve skupině o záchranu, souboj Michalovců se Zlatými Moravcemi určí účastníka baráže.

Fortuna liga - souhrn 9. kola nadstavby: Slovan Bratislava obhájil titul

Slovan Bratislava zvítězil na půdě Banské Bystrice a kolo před koncem sezony si zajistil obhajobu titulu, Dunajská Streda navzdory výhře v Žilině ztrácí nedostižných pět bodů. Trnava v souboji o třetí místo zdolala Podbrezovou. Slovenská mise Františka Straky tentokráte končí úspěšně, Trenčín po výhře nad Zlatými Moravci slaví záchranu...

Fortuna liga - preview 9. kola nadstavby: Slovan chystá oslavy

V sobotu odpoledne může definitivně skončit boj o mistrovský titul. Slovan vede o pět bodů a cestuje na půdu Banské Bystrice, Dunajská Streda jede do Žiliny.

Fortuna liga - souhrn 8. kola nadstavby: Slovan upevnil vedení

Po Dunajské Stredě pomohl český ofenzivní záložník Christophe Kabongo skolit také Žilinu a Podbrezová tak rázem může myslet na Evropu - s dvoubodovým odstupem tlačí na průběžně třetí Trnavu, která opět nevyhrála. V nedělním šlágru druhého s prvním uspěl bratislavský Slovan, který tak rázně vykročil za titulem...

Fortuna liga - preview 8. kola nadstavby: Souboj o titul

Osmé kolo nadstavby vyvrcholí v neděli jediným, ale o to atraktivnějším zápasem - v přímém souboji o titul si to rozdají Dunajská Streda a Slovan.

Slávik si vyzkouší FORTUNA:LIGU, bude nastupovat za Jablonec

Jablonec v létě posílí slovenský obránce Adrián Slávik z Dukly Banská Bystrica. Na severu Čech podepsal bývalý mládežnický reprezentant víceletou smlouvu. Jablonecký klub to oznámil na svém webu.

Fortuna liga - souhrn 7. kola nadstavby: Dunajská Streda pouští Slovan před sebe

Slovan zvládl souboj s Trnavou a vzhledem k selhání Dunajské Stredy na půdě Podbrezové dotáhl stíhací jízdu na čelo. Banská Bystrica dělila body s Žilinou. Ve skupině o udržení vyhrála Skalica. Trenčín znovu zabředl do boje o záchranu, doma nedokázal porazit poslední Liptovský Mikuláš a bude čekat na odpovědi týmů z desátého a jedenáctého místa.

Fortuna liga - preview 7. kola nadstavby

Jediné utkání si na neděli schovala slovenská nejvyšší soutěž, to přitom papírově není žádný šlágr. Dunajská Streda se chce vrátit na první pozici v souboji s Podbrezovou, jíž se ve skupině o titul zatím příliš nedaří...

Fortuna liga - souhrn 6. kola nadstavby: Slovan se přiblížil Dunajské Stredě

Slovan Bratislava přestřílel Žilinu a na Dunajskou Stredu, která si rozdělila body s Trnavou, má jednobodové manko. Banská Bystrica veze body z Podbrezové. Ružomberok ve skupině o udržení opět nezaváhal, tentokrát porazil Trenčín a upevnil si sedmou příčku. Zlaté Moravce zdolaly Skalici, nadále však zůstávají na barážové příčce...

Fortuna liga - preview 6. kola nadstavby

Slovenskou ligu čeká další část boje o titul. Dunajská Streda má k dispozici tříbodový náskok a cestuje do Trnavy. Ven jede i Slovan, ten se představí v Žilině.

Fortuna liga - souhrn 5. kola nadstavby: Na čele beze změny

Velmi nepříznivě se vyvíjela páteční předehrávka pro Dunajskou Stredu, po první půli prohrávala s Podbrezovou, nicméně po přestávce strhl výhru na stranu domácích dvěma góly Milan Dimun. Nezaváhal ani Slovan Bratislava, jenž rozstřílel Banskou Bystrici. Další výhru má Trenčín, v závěru utrhl tři body v souboji se Zlatými Moravcemi...

Fortuna liga - preview 5. kola nadstavby

Slovan se už v polovině dubna dostal do situace, kdy si nemůže dovolit další zaváhání, na Dunajskou Stredu ztrácí šest bodů a potřebuje zvládnout dohrávku pátého kola nadstavby. V hlavním městě se představí Banská Bystrica.

Fortuna liga - souhrn 4. kola nadstavby: Slovan - Dunajská Streda 2:1

Slovan otočil duel s Dunajskou Stredou, za níž zaostává už jenom o tři body. Žilina nezvládla přímý souboj o čtvrté místo, na které se po výhře 3:2 posouvá Podbrezová.Trnava ztratila body v boji o třetí příčku, nestačila totiž na Banskou Bystricu. Velké drama se konalo v Trenčíně, kde se nakonec urodila plichta...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele