07.11.2015 17:00 CET
2 : 2
(1:0)

ŠPORT Podbrezová - FC Zlaté Moravce 2:2

Medzi tímom z Horehronia a Zlatými Moravcami sa zrodila remíza. Podbrezová remizovala s ViON-om 2:2 (1:0).

Vo štvrtej minúte Andrezly dostal kolmicu do šestnástky a popod padajúceho Raniloviča umiestnil loptu do siete - 1:0. V 13. minúte sa Rendla dostal cez dvoch hráčov a otvoril úplne voľné krídlo Vaščákovi, ktorý nacentroval na päťku Andrezlymu. Železiar Raniloviča prekonal, ale minul aj bránu. V 26. minúte Ranilovič zasahoval pri strele domácich z vnútra šestnástky, keď vytesnil na rohový kop. V 31. minúte Rendla prehodil pred Raniloviča, kam si nabehol Kochan. Loptu posunul okolo gólmana, no pred bránkovou čiarou zasiahol obranca. V 40. minúte v dobrej šanci z hranice šestnástky prestrelil bránu Vaščák.

V 54. minúte center z krídla našiel hlavu de Souzu a skóre sa vyrovnalo - 1:1. Po centri hostí z krídla sa hlavička Moraviec odrazila od brvna na čiaru. Odtiaľ ju domáci odkopli a navyše sa pískal ofsajd. V druhom polčase ťahali za kratší koniec domáci. Rendla mohol v páde loptu poslať za chrbát brankára ViON-u, Ranilovič dokázal zamedziť zmene stavu. V 74. minúte hostia skóre otočili. Strelcom bol Tawamba. O minútu nato Pančík spadol v šestnástke po evidentnom kontakte, ale faul sa nepískal. V 87. minúte center našiel útočníka domácich. Vaščák nasmeroval hlavičku do protipohybu Raniloviča, no ten chytil. Minútu pred koncom riadneho hracieho času center na vzdialenejšiu žrď našiel hlavu Vajdu a bolo vyrovnané - 2:2.

Po štyroch nadstavených minútach hlavný arbiter zápas ukončil. Podbrezová v 16. kole Fortuna ligy remizovala so Zlatými Moravcami 2:2 (1:0).

Autor: Dušan Guman / onlajny.eu