EF Podcast #1: Šmarja José

04.09.2018 09:03 - Názory a komentáře
 
Dokončí Jose Mourinho tuto sezonu na lavičce United? Může za všechny problémy slavného klubu vážně kontroverzní Portugalec? Co přinesl Maurizio Sarri do Chelsea? A je přesunutí Kantého na jiný post ve středu pole správným krokem? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky naleznete v prvním díle našeho podcastu.

Eurofotbal a podcasty, tohle spojení patří k sobě. S audio pořady se na našem webu setkáváte pravidelně při světových i evropských šampionátech, po posledním mundialu jsme si ale řekli, že by bylo fajn popovídat si o fotbale před mikrofonem i během běžné fotbalové sezony.

Proto jsme se rozhodli rozjet EF Podcast. Jak strohý, ale výstižný název napovídá, půjde o podcast redakce Eurofotbalu, kde se bude diskutovat o zajímavých aktuálních tématech. Na nový díl se můžete těšit vždy jednou týdně a první epizodu si můžete pustit už nyní.

Trojice redaktorů ve složení Jan Pikous (Piky), Marek Ustohal (Usty) a Martin Kantor (Counter) se v ní zaobírala dvěma kluby anglické Premier League. Manchesterem United a vyhrocenou situací kolem trenéra Joseho Mourinha a londýnskou Chelsea, která si zvyká na nový styl fotbalu pod Mauriziem Sarrim. Přejeme příjemný poslech.

EF Podcast #1: Šmarja José

1) Úvod (00:25 - 01:11)
2) Odzvonilo Mourinhovi v United? (01:11 - 28:14)
3) Nová Sarriho Chelsea (28:14 - 44:00)
4) Zvládne Kanté svou novou roli v týmu? (44:00 - 1:06:47)

Autor: EuroFotbal.cz
Počet zobrazení: 16806
Komentáře (637 / 0 nových)
Komentáře k článku naleznete zde
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.